7 Ayet Sıkıntı Gideren Gümüş Madalyon Kolye
7 Ayet Sıkıntı Gideren Gümüş Madalyon Kolye
7 Ayet Sıkıntı Gideren Gümüş Madalyon Kolye
7 Ayet Sıkıntı Gideren Gümüş Madalyon Kolye
7 Ayet Sıkıntı Gideren Gümüş Madalyon Kolye
7 Ayet Sıkıntı Gideren Gümüş Madalyon Kolye
7 Ayet Sıkıntı Gideren Gümüş Madalyon Kolye

7 Ayet Sıkıntı Gideren Gümüş Madalyon Kolye (DK0132)

İndirim Oranı : %31 İndirim
Fiyat : ₺1.563,40
İndirimli : ₺1.078,01
Güvence Logolar
1
ADET :

7 Ayet Sıkıntı Gideren Gümüş Madalyon Kolye

 

 • Madalyonumuz ÇİFT TARAFLIdır.
 • Üzeri Tüm Sıkıntılarınızdan Kurtulacağınız 7 Ayet İşlenmiştir.
 • Kolye Tamamı ile 925 Ayar Gümüş Madeninden Üretilmiştir.
 • Ürünlerimizin İçerisinde Diriliş Takı Logomuz Bulunmaktadır.
 • Farklı Renk ve Desen Seçenekleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
 • Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
 • Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
 • Gümüş Kolyenizin Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Gümüş Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
 • Kargo Teslimat Süresi Gönderilecek Bölgeye Göre 1-3 İş Günü Aralığında Değişmektedir.
 • Ürün 55 cm Gümüş Zincir ile Birlikte Gönderilmektedir.
 • Ürün 8,8 Gram'dır.
 • Kolye Ucu 3cm x 2cm Büyüklüğündedir.

 

Gümüş kolyemiz üzerinde 7 farklı ayet bulunmaktadır. Bu 7 ayetin gün aşırı okunmasıyla Allah'ın izniyle sıkıntılardan kurtulursunuz. Sürekli üzerinizde taşımanız da sizi kötülüklerden muhafaza edecektir Biiznillah.

 

7 ayet sıkıntı gideren gümüş kolye üzerinde Zümer Suresi 38. Ayet - Fatir Suresi 2. Ayet - Ankebut Suresi 60. Ayet - Hud Suresi 56. Ayet - Tevbe Suresi 51. Ayet - Yunus Suresi 107. Ayet ve Hud Suresi 6. Ayet bulunmaktadır. Aşağıda ayetlerin açıklamalarını bulabilirsiniz. 925 ayar gümüş plaka üzerine işlenen ayetler, en çok tercih edilen dualı kolye modellerinin başında gelmektedir. Sizde boynunuzda böylesine anlamlı ve önemli bir kolyeyi taşımak istiyorsanız sepetinize ekleyebilirsiniz.

 

Zümer Suresi 38. Ayet

Ve le in seeltehum men halakas semavati vel arda le yekulunnallah, kul e fe raeytum ma ted'une min dunillahi in eradeniyallahu bi durrin hel hunne kaşifatu durrihi ev eradeni bi rahmetin hel hunne mumsikatu rahmetih, kul hasbiyallah, aleyhi yetevekkelul mutevekkılun.

Onlara: "Gökleri ve yeri kim yarattı?" diye sorsan, "Elbette Allah." Diyecekler. De ki: "O halde Allah'ın yanı sıra yöneldiğiniz ilahlar, eğer Allah bana bir sıkıntı vermek istese, o sıkıntıya engel olabilirler mi? Veya Allah bana bir rahmet dilese, buna engel olabilirler mi? De ki: "Allah bana yeter!" De ki: "Sığınıp güvenmek isteyenler, yalnızca O'na sığınıp güvensinler."

 

Fatır Suresi 2. Ayet

Ma yeftehillahu lin nasi min rahmetin fe la mumsike leha, ve ma yumsik fe la mursile lehu min ba'dih, ve huvel azizul hakim.

Allah, insanlar için rahmetinden neyi açarsa artık onu tutacak biri olamaz. Her neyi tutarsa da artık O'ndan sonra onu gönderecek de yoktur. Ve O, Mutlak Üstün Olan'dır, En İyi Hüküm Veren'dir.

 

Ankebut Suresi 60. Ayet

Ve keeyyin min dabbetin la tahmilu rızkaha allahu yerzukuha ve iyyakum ve huves semiul alim.

Rızıklarını temin edemeyen nice dabbe vardır. Onlara da size de Allah rızık verir. O, Her Şeyi Duyan'dır, Her Şeyi Bilen'dir.

 

Hud Suresi 56. Ayet

İnni tevekkeltu alallahi rabbi ve rabbikum, ma min dabbetin illa huve ahızun bi nasıyetiha, inne rabbi ala sıratın mustekim.

Ben, benim de Rabb'im sizin de Rabb'iniz olan Allah'a tevekkül ettim. Hiçbir canlı yoktur ki O'nun buyruğunda/kontrolünde olmasın. Kuşkusuz Rabb'im dosdoğru bir yol üzerindedir.

 

Tevbe Suresi 51. Ayet

Kul len yusibena illa ma keteballahu lena, huve mevlana, ve alallahi fel yetevekkelil mu'minun.

De ki: "Allah'ın bizim için yazdığından başkası bize erişmez. O, bizim mevlamızdır. Öyleyse, mü'minler, yalnız Allah'a tevekkül etsinler.

 

Yunus Suresi 107. Ayet

Ve in yemseskallahu bidurrin fe la kaşife lehu illa hu, ve in yuridke bi hayrin fe la radde li fadlih, yusibu bihi men yeşau min ibadih, ve huvel gafurur rahim.

Eğer Allah, sana bir sıkıntı verirse onu Kendisinden başka giderebilecek yoktur. Eğer senin için bir hayır dilerse, O'nun fazlını geri çevirebilecek yoktur. O, onu kullarından dilediğine nasip eder. O, Çok Bağışlayıcı'dır, Rahmeti Kesintisiz'dir.

 

Hud Suresi 6. Ayet

Ve ma min dabbetin fil ardı illa alallahi rızkuha ve ya'lemu mustekarreha ve mustevdeaha, kullun fi kitabin mubin.

Yeryüzünde yaşayan hiçbir canlı yoktur ki, rızkı Allah'a ait olmasın. O, onun karar kıldığı yeri ve geçici durduğu yeri bilir. Bunların tamamı apaçık bir Kitap'tadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR