Arpa Kesim Özel İşçilikli Hareli Kahverengi Ateş Kehribar Tesbih
Arpa Kesim Özel İşçilikli Hareli Kahverengi Ateş Kehribar Tesbih

Arpa Kesim Özel İşçilikli Hareli Kahverengi Ateş Kehribar Tesbih (DTS0005)

İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺464,50
İndirimli : ₺342,74
Güvence Logolar
1
ADET :

Tesbih Çeşitleri Arasında En Çok Tercih Edilen Kehribar Tesbihler, Her Yaş ve Her Kişiye Hitap Edebilme Özelliği Sayesinde Hediye Seçimleri İçinde Kristal Bir Seçimdir. Bir Çok Renk Seçeneği ve Özelliği Bulunan Kehribar Tesbihler Hem Kullanımı Kolay Hem de Her Kombine Uyum Sağlayabilecek Bir Üründür. Kullandıkça Rengi Güzelleşen Bu Doğal Ürün Ayrıca Çok Şeffaf Bir Yapıya Sahiptir ve Kolaylıkla Zevk Alarak Kullanılabilir.Hareli Usta İşi Kazaz Püskül Ateş Kehribar Tesbihin Gümüş Püskülü, Günümüzde Bu İşi Çok Az Sayıda Yapmakta Olan Kazaziye Sanatı İle Örülmüştür. Kazaz Kamçılı Püskül Olarak Adlandırılan Bu Gümüş Püskül Tamamı İle El Emeği Göz Nurudur. Saç Telinden Bile İnce Gümüş Tellerin İnce İnce Örülmesiyle Meydana Gelen Bu Püskül Tamamen Büyük Ustalık Gerektirmektedir. Bu Değerli Tesbih Modelini Kullandıkça Mutlu Olacak ve Gördükçe Her Zaman Yeniden İncelemek İsteyeceksiniz.

Görenlerinde İlgisini Üzerinize Toplayacak Olan Bu Ürüne, Diriliş Takı Kalitesi ve Kolay Ödeme Seçenekleri İle Sahip Olabilir ve Hareli Usta İşi Kazaz Püskül Ateş Kehribar Tesbih Şıklığını Yaşamaya Hemen Başlayabilirsiniz!

Arpa Kesim Özel İşçilikli Hareli Kahverengi Ateş Kehribar Tesbih Özellikleri;

  • Farklı Renk ve Farklı Püskül Ucu Seçenekleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. Ekstra Ücrete Tabidir.
  • Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
  • Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
  • Tesbihinizin Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
  • Kargo Teslimat Süresi Gönderilecek Bölgeye Göre 1-3 İş Günü Aralığında Değişmektedir.
  • ÜRÜN KODU: DTS0005

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Müşterilerini Ödeme Konusunda da Rahat Ettirmek İsteyen Diriliş Takı Sizlere Farklı Ödeme Seçenekleri İle Bütçenize Zarar Vermeden Alışveriş Yapma İmkanını Sunmaktadır.

  • Bu Ürüne Kapıda Nakit Ödeme ve Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme Kolaylığı ile Sahip Olabilirsiniz.
  • Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı ile Taksitli Alışveriş Avantajı ile Satın Alabilirsiniz.
  • Havale Ödeme Seçeneği ile %5 İndirim Fırsatıyla da Sahip Olabilirsiniz.
Benzer Ürünler
Etiketler
Arpa, Arpa Kesim, Arpa Kesim Özel, Arpa Kesim Özel İşçilikli, Arpa Kesim Özel İşçilikli Hareli, Arpa Kesim Özel İşçilikli Hareli Kahverengi, Arpa Kesim Özel İşçilikli Hareli Kahverengi Ateş, Arpa Kesim Özel İşçilikli Hareli Kahverengi Ateş Kehribar, Arpa Kesim Özel İşçilikli Hareli Kahverengi Ateş Kehribar Tesbih, Arpa Kesim Özel İşçilikli Hareli Kahverengi Ateş Tesbih, Arpa Kesim Özel İşçilikli Hareli Kahverengi Kehribar, Arpa Kesim Özel İşçilikli Hareli Kahverengi Kehribar Tesbih, Arpa Kesim Özel İşçilikli Hareli Kahverengi Tesbih, Arpa Kesim Özel İşçilikli Hareli Ateş, Arpa Kesim Özel İşçilikli Hareli Ateş Kehribar, Arpa Kesim Özel İşçilikli Hareli Ateş Kehribar Tesbih, Arpa Kesim Özel İşçilikli Hareli Ateş Tesbih, Arpa Kesim Özel İşçilikli Hareli Kehribar, Arpa Kesim Özel İşçilikli Hareli Kehribar Tesbih, Arpa Kesim Özel İşçilikli Hareli Tesbih, Arpa Kesim Özel İşçilikli Kahverengi, Arpa Kesim Özel İşçilikli Kahverengi Ateş, Arpa Kesim Özel İşçilikli Kahverengi Ateş Kehribar, Arpa Kesim Özel İşçilikli Kahverengi Ateş Kehribar Tesbih, Arpa Kesim Özel İşçilikli Kahverengi Ateş Tesbih, Arpa Kesim Özel İşçilikli Kahverengi Kehribar, Arpa Kesim Özel İşçilikli Kahverengi Kehribar Tesbih, Arpa Kesim Özel İşçilikli Kahverengi Tesbih, Arpa Kesim Özel İşçilikli Ateş, Arpa Kesim Özel İşçilikli Ateş Kehribar, Arpa Kesim Özel İşçilikli Ateş Kehribar Tesbih, Arpa Kesim Özel İşçilikli Ateş Tesbih, Arpa Kesim Özel İşçilikli Kehribar, Arpa Kesim Özel İşçilikli Kehribar Tesbih, Arpa Kesim Özel İşçilikli Tesbih, Arpa Kesim Özel Hareli, Arpa Kesim Özel Hareli Kahverengi, Arpa Kesim Özel Hareli Kahverengi Ateş, Arpa Kesim Özel Hareli Kahverengi Ateş Kehribar, Arpa Kesim Özel Hareli Kahverengi Ateş Kehribar Tesbih, Arpa Kesim Özel Hareli Kahverengi Ateş Tesbih, Arpa Kesim Özel Hareli Kahverengi Kehribar, Arpa Kesim Özel Hareli Kahverengi Kehribar Tesbih, Arpa Kesim Özel Hareli Kahverengi Tesbih, Arpa Kesim Özel Hareli Ateş, Arpa Kesim Özel Hareli Ateş Kehribar, Arpa Kesim Özel Hareli Ateş Kehribar Tesbih, Arpa Kesim Özel Hareli Ateş Tesbih, Arpa Kesim Özel Hareli Kehribar, Arpa Kesim Özel Hareli Kehribar Tesbih,