Burgu Desenli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük
Burgu Desenli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük
Burgu Desenli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük
Burgu Desenli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük
Burgu Desenli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük
Burgu Desenli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük
Burgu Desenli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük

Burgu Desenli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük (DEY1278K)

İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺1.146,37(KDV Dahil)
İndirimli : ₺894,36(KDV Dahil)
Güvence Logolar
1
ADET :

Burgu Desenli Taşlı Gümüş Yüzük Özellikleri

 

Yüzüğün Yapısından Dolayı Yüzük Ölçüleri Kısıtlıdır.

  • Üzeri Kaplan Gözü ve Siyah Oniks Taş Seçenekleri ile Süslenmiştir.
  • Yüzük Tamamı ile 925 Ayar Gümüş Madeninden Üretilmiştir.
  • Ürünlerimizin İçerisinde Diriliş Takı Logomuz Bulunmaktadır.
  • Farklı Renk ve Desen Seçenekleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
  • Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
  • Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
  • Gümüş Yüzüğünüzün Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Gümüş Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
  • Kargo Teslimat Süresi Gönderilecek Bölgeye Göre 1-3 İş Günü Aralığında Değişmektedir.
  • Ürün 11,37 Gram’dır.

 

Kaplan Gözü Taşı Faydaları

 

 

Kaplan gözü, altından kahvemsi renge kadar değişen rengiyle bir tür kuvars olan değerli taşlardan biridir. Bu taş Antik Çağlardan beri bilinmektedir. Eski insanlar onun Güneşin ve Dünyanın güçlü enerjisini aldığına ve bu enerjiyi insanlara somut bir şekilde aktardığına inanıyorlardı. 

 

Adını aldığı yırtıcı hayvanın özelliklerini taşıyan kaplan gözü taşı, sahibine bir avcının sahip olduğu cesaretsabırkonsantrasyondikkatdayanıklılık özelliklerini sunar. Büyülü özelliklerinden bir tanesi de yüksek koruyucu olmasıdır. Kaplan gözü taşı, sahibini nazardan ve dertlerden korur, Güneş taşı olduğu için ondan aldığı pozitif ve sıcak enerjiyi üzerinde bulunduğu insana aktarır. Tıbbi özellikleri kanıtlanan kaplan gözü, litoterapide yaygın kullanılan taşlardandır. Ağır hastalıklardan ve ameliyatlardan sonra vücudun kendisini hızlı şekilde toparlamasına, eski gücünü yeniden geri kazanmasına yardımcı olur, kan basıncını dengeler. 

 

Ayrıca bu taşın, 3. çakra olan Solar pleksus çakrası üzerinde olumlu etkiye sahip olduğu da biliniyor. Kaplan gözü taşı eskiden bugüne mücevherlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Diriliş Takı olarak biz de taşlı gümüş yüzükler serimizde kaplan gözü taşına yer veriyoruz. Kaplan gözünün tüm tıbbi ve büyülü özelliklerini birleştirdiğimiz gümüş yüzüklerimizi sade tasarımlarımızla beraber, yan kısımları kalem işlemeli, zirkon taş detaylarıyla gösterişli şekilde de tasarlayarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 925 ayar kaplan gözü gümüş yüzüklerimize siz de sahip olmak istiyorsanız, ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz. 

 

Etiketler
Burgu, Burgu Desenli, Burgu Desenli Kaplan, Burgu Desenli Kaplan Gözü, Burgu Desenli Kaplan Gözü Taşlı, Burgu Desenli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş, Burgu Desenli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük, Burgu Desenli Kaplan Gözü Taşlı Yüzük, Burgu Desenli Kaplan Gözü Gümüş, Burgu Desenli Kaplan Gözü Gümüş Yüzük, Burgu Desenli Kaplan Gözü Yüzük, Burgu Desenli Kaplan Taşlı, Burgu Desenli Kaplan Taşlı Gümüş, Burgu Desenli Kaplan Taşlı Gümüş Yüzük, Burgu Desenli Kaplan Taşlı Yüzük, Burgu Desenli Kaplan Gümüş, Burgu Desenli Kaplan Gümüş Yüzük, Burgu Desenli Kaplan Yüzük, Burgu Desenli Gözü, Burgu Desenli Gözü Taşlı, Burgu Desenli Gözü Taşlı Gümüş, Burgu Desenli Gözü Taşlı Gümüş Yüzük, Burgu Desenli Gözü Taşlı Yüzük, Burgu Desenli Gözü Gümüş, Burgu Desenli Gözü Gümüş Yüzük, Burgu Desenli Gözü Yüzük, Burgu Desenli Taşlı, Burgu Desenli Taşlı Gümüş, Burgu Desenli Taşlı Gümüş Yüzük, Burgu Desenli Taşlı Yüzük, Burgu Desenli Gümüş, Burgu Desenli Gümüş Yüzük, Burgu Desenli Yüzük, Burgu Kaplan, Burgu Kaplan Gözü, Burgu Kaplan Gözü Taşlı, Burgu Kaplan Gözü Taşlı Gümüş, Burgu Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük, Burgu Kaplan Gözü Taşlı Yüzük, Burgu Kaplan Gözü Gümüş, Burgu Kaplan Gözü Gümüş Yüzük, Burgu Kaplan Gözü Yüzük, Burgu Kaplan Taşlı, Burgu Kaplan Taşlı Gümüş, Burgu Kaplan Taşlı Gümüş Yüzük, Burgu Kaplan Taşlı Yüzük, Burgu Kaplan Gümüş, Burgu Kaplan Gümüş Yüzük, Burgu Kaplan Yüzük, Burgu Gözü,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR