Çevresi Zirkon Taşlı Kaplan Gözü Gümüş Yüzük
Çevresi Zirkon Taşlı Kaplan Gözü Gümüş Yüzük
Çevresi Zirkon Taşlı Kaplan Gözü Gümüş Yüzük
Çevresi Zirkon Taşlı Kaplan Gözü Gümüş Yüzük
Çevresi Zirkon Taşlı Kaplan Gözü Gümüş Yüzük
Çevresi Zirkon Taşlı Kaplan Gözü Gümüş Yüzük

Çevresi Zirkon Taşlı Kaplan Gözü Gümüş Yüzük (DEY01322K)

İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺1.730,15
İndirimli : ₺1.361,03
Güvence Logolar
1
ADET :

Çevresi Zirkon Taşlı Kaplan Gözü Gümüş Yüzük

 

 • Ağır hastalıklardan ve ameliyatlardan sonra vücudun kendisini hızlı şekilde toparlamasına, eski gücünü yeniden geri kazanmasına yardımcı olur.
 • kan basıncını dengeler.
 • Yüzük Tamamı ile 925 Ayar Gümüş Madeninden Üretilmiştir.
 • Farklı Renk ve Desen Seçenekleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
 • Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
 • Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
 • Gümüş Yüzüğünüzün Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Gümüş Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
 • Kargo Teslimat Süresi Gönderilecek Bölgeye Göre 1-3 İş Günü Aralığında Değişmektedir.
 • Ürün 14,60 gr'dır.
 • Ürün Taş Boyutu : 17mm x 13,30mm
 • Ürün Üst Ebat ı :25,50mm x 17,10mm

 

Kaplan Gözü Taşı Faydaları

 

Kaplan gözü, altından kahvemsi renge kadar değişen rengiyle bir tür kuvars olan değerli taşlardan biridir. Bu taş Antik Çağlardan beri bilinmektedir. Eski insanlar onun Güneşin ve Dünyanın güçlü enerjisini aldığına ve bu enerjiyi insanlara somut bir şekilde aktardığına inanıyorlardı. 

 

Adını aldığı yırtıcı hayvanın özelliklerini taşıyan kaplan gözü taşı, sahibine bir avcının sahip olduğu cesaretsabırkonsantrasyondikkatdayanıklılık özelliklerini sunar. Büyülü özelliklerinden bir tanesi de yüksek koruyucu olmasıdır. Kaplan gözü taşı, sahibini nazardan ve dertlerden korur, Güneş taşı olduğu için ondan aldığı pozitif ve sıcak enerjiyi üzerinde bulunduğu insana aktarır. Tıbbi özellikleri kanıtlanan kaplan gözü, litoterapide yaygın kullanılan taşlardandır. Ağır hastalıklardan ve ameliyatlardan sonra vücudun kendisini hızlı şekilde toparlamasına, eski gücünü yeniden geri kazanmasına yardımcı olur, kan basıncını dengeler. 

 

 

Ayrıca bu taşın, 3. çakra olan Solar pleksus çakrası üzerinde olumlu etkiye sahip olduğu da biliniyor. Kaplan gözü taşı eskiden bugüne mücevherlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Diriliş Takı olarak biz de taşlı gümüş yüzükler serimizde kaplan gözü taşına yer veriyoruz. Kaplan gözünün tüm tıbbi ve büyülü özelliklerini birleştirdiğimiz gümüş yüzüklerimizi sade tasarımlarımızla beraber, yan kısımları kalem işlemeli, zirkon taş detaylarıyla gösterişli şekilde de tasarlayarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 925 ayar kaplan gözü gümüş yüzüklerimize siz de sahip olmak istiyorsanız, ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz. 

 

Etiketler
Çevresi, Çevresi Zirkon, Çevresi Zirkon Taşlı, Çevresi Zirkon Taşlı Kaplan, Çevresi Zirkon Taşlı Kaplan Gözü, Çevresi Zirkon Taşlı Kaplan Gözü Gümüş, Çevresi Zirkon Taşlı Kaplan Gözü Gümüş Yüzük, Çevresi Zirkon Taşlı Kaplan Gözü Yüzük, Çevresi Zirkon Taşlı Kaplan Gümüş, Çevresi Zirkon Taşlı Kaplan Gümüş Yüzük, Çevresi Zirkon Taşlı Kaplan Yüzük, Çevresi Zirkon Taşlı Gözü, Çevresi Zirkon Taşlı Gözü Gümüş, Çevresi Zirkon Taşlı Gözü Gümüş Yüzük, Çevresi Zirkon Taşlı Gözü Yüzük, Çevresi Zirkon Taşlı Gümüş, Çevresi Zirkon Taşlı Gümüş Yüzük, Çevresi Zirkon Taşlı Yüzük, Çevresi Zirkon Kaplan, Çevresi Zirkon Kaplan Gözü, Çevresi Zirkon Kaplan Gözü Gümüş, Çevresi Zirkon Kaplan Gözü Gümüş Yüzük, Çevresi Zirkon Kaplan Gözü Yüzük, Çevresi Zirkon Kaplan Gümüş, Çevresi Zirkon Kaplan Gümüş Yüzük, Çevresi Zirkon Kaplan Yüzük, Çevresi Zirkon Gözü, Çevresi Zirkon Gözü Gümüş, Çevresi Zirkon Gözü Gümüş Yüzük, Çevresi Zirkon Gözü Yüzük, Çevresi Zirkon Gümüş, Çevresi Zirkon Gümüş Yüzük, Çevresi Zirkon Yüzük, Çevresi Taşlı, Çevresi Taşlı Kaplan, Çevresi Taşlı Kaplan Gözü, Çevresi Taşlı Kaplan Gözü Gümüş, Çevresi Taşlı Kaplan Gözü Gümüş Yüzük, Çevresi Taşlı Kaplan Gözü Yüzük, Çevresi Taşlı Kaplan Gümüş, Çevresi Taşlı Kaplan Gümüş Yüzük, Çevresi Taşlı Kaplan Yüzük, Çevresi Taşlı Gözü, Çevresi Taşlı Gözü Gümüş, Çevresi Taşlı Gözü Gümüş Yüzük, Çevresi Taşlı Gözü Yüzük, Çevresi Taşlı Gümüş, Çevresi Taşlı Gümüş Yüzük, Çevresi Taşlı Yüzük, Çevresi Kaplan,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR