Doğal Kaplan Gözü Taşlı Sade Model Gümüş Yüzük
Doğal Kaplan Gözü Taşlı Sade Model Gümüş Yüzük
Doğal Kaplan Gözü Taşlı Sade Model Gümüş Yüzük
Doğal Kaplan Gözü Taşlı Sade Model Gümüş Yüzük
Doğal Kaplan Gözü Taşlı Sade Model Gümüş Yüzük
Doğal Kaplan Gözü Taşlı Sade Model Gümüş Yüzük
Doğal Kaplan Gözü Taşlı Sade Model Gümüş Yüzük
Doğal Kaplan Gözü Taşlı Sade Model Gümüş Yüzük

Doğal Kaplan Gözü Taşlı Sade Model Gümüş Yüzük (DEY01303K)

İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺261,00
İndirimli : ₺201,00
2
ADET :

Doğal Kaplan Gözü Taşlı Sade Model Gümüş Yüzük

 

  • Ürün Kenar Kısımları Sade Olarak Tasarlanarak Üründe Kullanılan Taş Ön Planda Tutulmuştur.
  • Yüzük Tamamı ile 925 Ayar Gümüş Madeninden Üretilmiştir.
  • 100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Diriliş Takı’ya Aittir.
  • Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
  • Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
  • Gümüş Yüzüğünüzün Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Gümüş Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
  • Kargo Teslimat Süresi Gönderilecek Bölgeye Göre 1-3 İş Günü Aralığında Değişmektedir.
  • Ürün 8,93 Gram dır.
  • Ürün Taş Ebatı : 12 mm x 16 mm
  • Ürün Üst Ebatı : 14,50 mm x 18,60 mm

 

Kaplan Gözü Taşı Faydaları

 

 

Kaplan gözü, altından kahvemsi renge kadar değişen rengiyle bir tür kuvars olan değerli taşlardan biridir. Bu taş Antik Çağlardan beri bilinmektedir. Eski insanlar onun Güneşin ve Dünyanın güçlü enerjisini aldığına ve bu enerjiyi insanlara somut bir şekilde aktardığına inanıyorlardı. 

 

Adını aldığı yırtıcı hayvanın özelliklerini taşıyan kaplan gözü taşı, sahibine bir avcının sahip olduğu cesaretsabırkonsantrasyondikkatdayanıklılık özelliklerini sunar. Büyülü özelliklerinden bir tanesi de yüksek koruyucu olmasıdır. Kaplan gözü taşı, sahibini nazardan ve dertlerden korur, Güneş taşı olduğu için ondan aldığı pozitif ve sıcak enerjiyi üzerinde bulunduğu insana aktarır. Tıbbi özellikleri kanıtlanan kaplan gözü, litoterapide yaygın kullanılan taşlardandır. Ağır hastalıklardan ve ameliyatlardan sonra vücudun kendisini hızlı şekilde toparlamasına, eski gücünü yeniden geri kazanmasına yardımcı olur, kan basıncını dengeler. 

 

Ayrıca bu taşın, 3. çakra olan Solar pleksus çakrası üzerinde olumlu etkiye sahip olduğu da biliniyor. Kaplan gözü taşı eskiden bugüne mücevherlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Diriliş Takı olarak biz de taşlı gümüş yüzükler serimizde kaplan gözü taşına yer veriyoruz. Kaplan gözünün tüm tıbbi ve büyülü özelliklerini birleştirdiğimiz gümüş yüzüklerimizi sade tasarımlarımızla beraber, yan kısımları kalem işlemeli, zirkon taş detaylarıyla gösterişli şekilde de tasarlayarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 925 ayar kaplan gözü gümüş yüzüklerimize siz de sahip olmak istiyorsanız, ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz. 

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Doğal, Doğal Kaplan, Doğal Kaplan Gözü, Doğal Kaplan Gözü Taşlı, Doğal Kaplan Gözü Taşlı Sade, Doğal Kaplan Gözü Taşlı Sade Model, Doğal Kaplan Gözü Taşlı Sade Model Gümüş, Doğal Kaplan Gözü Taşlı Sade Model Gümüş Yüzük, Doğal Kaplan Gözü Taşlı Sade Model Yüzük, Doğal Kaplan Gözü Taşlı Sade Gümüş, Doğal Kaplan Gözü Taşlı Sade Gümüş Yüzük, Doğal Kaplan Gözü Taşlı Sade Yüzük, Doğal Kaplan Gözü Taşlı Model, Doğal Kaplan Gözü Taşlı Model Gümüş, Doğal Kaplan Gözü Taşlı Model Gümüş Yüzük, Doğal Kaplan Gözü Taşlı Model Yüzük, Doğal Kaplan Gözü Taşlı Gümüş, Doğal Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük, Doğal Kaplan Gözü Taşlı Yüzük, Doğal Kaplan Gözü Sade, Doğal Kaplan Gözü Sade Model, Doğal Kaplan Gözü Sade Model Gümüş, Doğal Kaplan Gözü Sade Model Gümüş Yüzük, Doğal Kaplan Gözü Sade Model Yüzük, Doğal Kaplan Gözü Sade Gümüş, Doğal Kaplan Gözü Sade Gümüş Yüzük, Doğal Kaplan Gözü Sade Yüzük, Doğal Kaplan Gözü Model, Doğal Kaplan Gözü Model Gümüş, Doğal Kaplan Gözü Model Gümüş Yüzük, Doğal Kaplan Gözü Model Yüzük, Doğal Kaplan Gözü Gümüş, Doğal Kaplan Gözü Gümüş Yüzük, Doğal Kaplan Gözü Yüzük, Doğal Kaplan Taşlı, Doğal Kaplan Taşlı Sade, Doğal Kaplan Taşlı Sade Model, Doğal Kaplan Taşlı Sade Model Gümüş, Doğal Kaplan Taşlı Sade Model Gümüş Yüzük, Doğal Kaplan Taşlı Sade Model Yüzük, Doğal Kaplan Taşlı Sade Gümüş, Doğal Kaplan Taşlı Sade Gümüş Yüzük, Doğal Kaplan Taşlı Sade Yüzük, Doğal Kaplan Taşlı Model, Doğal Kaplan Taşlı Model Gümüş, Doğal Kaplan Taşlı Model Gümüş Yüzük, Doğal Kaplan Taşlı Model Yüzük, Doğal Kaplan Taşlı Gümüş, Doğal Kaplan Taşlı Gümüş Yüzük, Doğal Kaplan Taşlı Yüzük,