Exclusive Serisi

 

Exclusive Serisi Diriliş Takı özel seri koleksiyonlarından biri olmakla sınırlı sayıda üretilmiş mükemmel tasarımlardan oluşmaktadır. 20`nin üzerinde çok özel parçalardan oluşan bu Exclusive Serisi`ni erkeklere özel tasarımlar teşkil etmektedir.

 

Exclusive özel seri koleksiyonu oluşturulurken farklı, göz alıcı ve benzersiz görünümde, erkeklerin hem günlük hayatında hem özel günlerde, bir davete katılırken, bir akşam yemeğinde veya bir kutlama gecesinde kullanmayı en çok tercih ettiği takılardan biri olan erkek gümüş yüzük modelleri ve günümüzde erkek takı modasının değişmesiyle yeniden gündeme gelen erkek bileklik modelleri tasarlamayı hedefleniyordu.

 

Bu nedenle de bu özel serideki özel tasarım gümüş yüzük modelleri ve özel tasarım bileklik modelleri özenle ve titizlikle hazırlandı, sizlere çok farklı ve özel tasarımlarda ürünler sunuldu.

 

Exclusive serisi özel tasarım ürünler ile özel günleri daha değerli kılıyor. Bu şık ve kendine has tasarımı olan özel tasarım gümüş yüzük ve bileklikler çok sevdiğiniz birine özel bir günde hediye edebileceğiniz en değerli hediyelerden biri olabilir veya kendinizi bu özel tasarımlarla şımartabilirsiniz.

 

Esrarengiz görünümlere sahip Exclusive özel seri koleksiyonu için tasarlanan hem özel tasarım gümüş yüzük hem de özel tasarım deri bileklik ve özel tasarım gümüş bileklik modelleri el emeğine dayanmaktadır. İnce işçiliğe sahip bu şık tasarımlarımızla girdiğiniz her ortamda parlamanıza ve dikkat çekmenize yardımcı oluyoruz.

 

Exclusive Serisi Gümüş Yüzük Modelleri

 

Exclusive serisinin büyük bir kısmını erkek gümüş yüzük modelleri özellikle taşlı yüzükler oluşturmaktadır. Her biri farklı tasarıma sahip bu yüzükler her detayı düşünülerek üretilmiştir.

 

Bu serideki özel tasarım yüzük modellerinde esasen farklı renk paletlerindeki zirkon taşları kullanılmıştır. Exclusive Serisi özel tasarım yüzük modellerinin her biri tamamen el işi olmakla çok değerlidir. Taş içerisi işlemeli yüzük modelleri ve diğer taşlı yüzüklerin yan kısımlarındaki sentetik kıl fırçasıyla resmedilmiş motifler ve resimler yüzüklere farklı bir hava katmaktadır. Bu yüzükler tam anlamıyla sanat eseridir.

 

Taş İçerisi İşlemeli Gümüş Yüzük Modelleri

 

Bu serinin en farklı görünüme sahip özel tasarım gümüş yüzük modelleri taş içerisi işlemeli yüzük modelleridir. Bu yüzükler her ince detayı ile büyük bir ihtişama sahip olmakla adeta  ben burdayım diyen özel tasarımlardandır.

 

Taş içerisi işlemeli gümüş yüzük modelleri taş içerisi işlemesi, yan kısımlarındaki el işi motifleri, mikro taş işlemeleri ile birkaç farklı detayın bir arada kullanıldığı, tamamı el işi olan ihtişamlı özel tasarım gümüş yüzük modellerindendir. Taş içerisi işleme büyük zahmet ve ince işçilik talep etmekte olup Diriliş Takı ustalarının maretli ellerinden çıkmaktadır. Aynı zamanda bu yüzüklerin yan kısımlarındaki motifler baskı olmamakla her biri yetenekli ressamlara emanet edilmektedir.

 

Müslümanlar için kutsal sayılan Kudüs`ün bağrında yatan ve Müslümanların ilk kıblesi olduğuna inanılan Mescidi Aksa Motifli Taş içerisi Mescidi Aksa işlemeli gümüş yüzük, taş içerisi gümüş yüzük modelleri arasında en özelidir. Şeffaf taş içerisinde kuş bakışı işlenmiş Mescidi Aksa, yan kısımlarda farklı açıdan resmedilmiştir. Mescidi Aksa`nın çevresini süsleyen siyah mikro zirkon taşlar ise yüzüğe parlaklık katmıştır.

 

Taş içerisi işlemeli gümüş yüzük modellerimizden birine motif olan Mevlana Türbesi bütün ihtişamıyla yüzüğü muhteşem bir tasarıma kavuşturmuştur. Taş içerisi işlemeli bu gümüş yüzük modeline yeşil renk hakimdir. Yüzüğün yan kısımlarını Mevlana Türbesi süslerken, taş içerisi mevlevi işlemesi yüzüğü daha anlamlı kılarken tasarımı da tamamlamıştır.

 

İstanbul manzarası ve İstanbul camileri taş içerisi bu özel tasarım gümüş yüzük modellerinin başlıca konseptidir. İstanbul Manzarası Motifli Taş İçerisi Cami İşlemeli Gümüş Yüzük, İstanbul Cami Motifli Taş İçerisi Cami İşlemeli 4 Tarafı Siyah Taşlı Gümüş Yüzük, İstanbul Camileri Motifli Taş İçerisi Cami İşlemeli Gümüş Yüzük modelleri her biri farklı tasarımı ve süslemeleri, renk kombinasyonlarıyla dikkat çekmektedir.

 

Ama İstanbul temalı taş içerisi gümüş yüzük modelleri arasında en özeli Galata Kulesi İşlemeli El Mıhlaması Özel Gümüş yüzük modeldir. Bu yüzüğe sahip olmakla taş içerisi kuşbakışı işlenen Galata Kulesi`yle birlikte İstanbul`a tepeden bakacaksınız. Yüzüğün yan kısımlarında resmedilen Galata Kulesi ve etrafında uçuşan matrılara bakarken ise tamamen başka duygulara kapılacaksınız.

 

Özel Seri Gümüş Yüzük Fiyatları

 

Özel seri gümüş yüzük modelleri sade tasarımlar olmamakla birçok farklı özellikleri ve detayları kendinde birleştiren çok özel tasarımlardır. Bu nedenle de özel seri gümüş yüzük fiyatları, bu yüzüklerin her birinin sahip olduğu farklı özelliklere göre değişmektedir.

 

Özel seri gümüş yüzük fiyatları öncelikle bu yüzüklerin özel seri tasarım olmasından dolayı diğer koleksiyon ürünlerinden daha yüksek fiyatlara sunulmaktadır. Ayrıca tamamen el işi olması diğer koleksiyonlarda olduğu gibi bu koleksiyonda da özel seri gümüş yüzük fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulan ilk husustur.

 

El emeğinin yanı sıra gümüş madeninin kalitesi, kullanılan taşlar ve ek parçalar da özel seri gümüş yüzük fiyatları için son rakamın belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır.

 

Exclusive Serisi Deri Bileklik Modelleri

 

Exclusive Serisi`nin büyük kısmını erkek gümüş yüzük modelleri oluştursa da bu seride sizler için erkeklerin yüzükten sonra kullanmayı en çok tercih ettiği aksesuarlarından biri olan bileklik modelleri de tasarlıyoruz.

 

Deri bileklik modelleri erkek takı modasında bir zamanlar en çok tercih edilen modellerdendi. Günümüzde yeniden aktüel olmaya başlayan deri bileklikleri Diriliş Takı olarak biz de Exclusive Serisi`nde sizler için özel tasarım deri bileklik modelleri olarak sunuyoruz.

 

Üç farklı modelde sunduğumuz özel tasarım deri bileklik modellerinin her biri farklı tasarımlarıyla farklı tarzlara ve zevklere hitap etmektedir.

 

Özel tasarım deri bileklik modellerinden biri olan Aslan kafası deri bileklik, siyah sade deri üzerine tamamı 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş aslan kafası ve gümüş üzerine siyah mikro zirkon taş süsleme ile tasarlanmıştır. Sade ama şık ve hafif parıltılı tasarımıyla göz okşamakta, sade takılar kullanmayı seven erkeklerin tercihi olmaktadır.

 

Siyah deri üzerine tamamı mavi ve lacivert mikro zirkon taşlarla süslenmiş, 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş kılıç detaylı ve kurt kafası detaylı özel seri deri bileklik modelleri ise ışıltılı tasarımlarıyla dikkat çekmektedir.

 

Exclusive Serisi Gümüş Bileklik Modelleri

 

Kurt Kafası Figürlü Zırh Gümüş Bileklik ve Aslan Figürlü Zırh Gümüş Bileklik Diriliş Takı Exclusive Serisi özel tasarım bileklik modelleri arasında en özelleridir.

 

Aynı incelikte ve uzunlukta kesilen gümüş halkalar oluşturularak özel zırh örgü yöntemiyle üretilen bu modellerin tamamı el işidir. Bileği saran zırh gümüş bileklik modelleri aslan ve kurt kafası figürü ile hareketlendirilmiş, figürlerin çevresini süsleyen mikro taşlar ise tasarımı tamamlamıştır.

 

Özel Tasarım Bileklik Fiyatları

 

Özel seri bileklik modelleri deri ve 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş iki farklı modelde tasarlandığı için özel tasarım bileklik fiyatları için her modelde göre farklı rakamlar belirlenmektedir.

 

Gümüş bileklik fiyatları belirlenirken gümüş madeninin kalitesi, el işçiliği, figür detayları ve eklenen mikro zirkon taşlar göz önünde bulundurulmuştur. Ayrıca ürünlerin ağırlığı da fiyat belirlemekte önemli rol oynamaktadır.

 

 

Diriliş Takı olarak sizlere %100 orijinal deriden üretilmiş özel tasarım deri bileklik modelleri sunuyoruz. Özel tasarım deri bileklik fiyatları da belirlenirken öncelikle derinin kalitesine bakılmaktadır. Deri malzemesinin kalitesinin yanı sıra özel tasarım deri bileklik fiyatları eklenen zikron taşlar, motif ve detaylara göre belirlenmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR