Kalem İşlemeli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük
Kalem İşlemeli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük

Kalem İşlemeli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük (DEY1486G)

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺1.482,92
İndirimli : ₺1.325,75
Güvence Logolar
1
ADET :

Kalem İşlemeli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük

 

Yüzük Ağırlığı: 10,50 gr.
Yüzük Taş Boyutu: 11mm x 16mm (milimikron)
Yüzük Üst Ebatı: 18mm x 20mm (milimikron)

 

Kalem İşlemeli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük, estetik ve anlam dolu bir şıklık sunar. Daha fazla model için Kaplan Gözü taşlı yüzük kategorimizi inceleyebilirsiniz.

 

Kaplan Gözü Taşı Faydaları

 

Kaplan gözü, altından kahvemsi renge kadar değişen rengiyle bir tür kuvars olan değerli taşlardan biridir. Bu taş Antik Çağlardan beri bilinmektedir. Eski insanlar onun Güneşin ve Dünyanın güçlü enerjisini aldığına ve bu enerjiyi insanlara somut bir şekilde aktardığına inanıyorlardı. 

 

Adını aldığı yırtıcı hayvanın özelliklerini taşıyan kaplan gözü taşı, sahibine bir avcının sahip olduğu cesaretsabırkonsantrasyondikkatdayanıklılık özelliklerini sunar. Büyülü özelliklerinden bir tanesi de yüksek koruyucu olmasıdır. Kaplan gözü taşı, sahibini nazardan ve dertlerden korur, Güneş taşı olduğu için ondan aldığı pozitif ve sıcak enerjiyi üzerinde bulunduğu insana aktarır. Tıbbi özellikleri kanıtlanan kaplan gözü, litoterapide yaygın kullanılan taşlardandır. Ağır hastalıklardan ve ameliyatlardan sonra vücudun kendisini hızlı şekilde toparlamasına, eski gücünü yeniden geri kazanmasına yardımcı olur, kan basıncını dengeler. 

 

Ayrıca bu taşın, 3. çakra olan Solar pleksus çakrası üzerinde olumlu etkiye sahip olduğu da biliniyor. Kaplan gözü taşı eskiden bugüne mücevherlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Diriliş Takı olarak biz de taşlı gümüş yüzükler serimizde kaplan gözü taşına yer veriyoruz. Kaplan gözünün tüm tıbbi ve büyülü özelliklerini birleştirdiğimiz gümüş yüzüklerimizi sade tasarımlarımızla beraber, yan kısımları kalem işlemeli, zirkon taş detaylarıyla gösterişli şekilde de tasarlayarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 925 ayar kaplan gözü gümüş yüzüklerimize siz de sahip olmak istiyorsanız, ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz. 

Etiketler
Kalem, Kalem İşlemeli, Kalem İşlemeli Kaplan, Kalem İşlemeli Kaplan Gözü, Kalem İşlemeli Kaplan Gözü Taşlı, Kalem İşlemeli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş, Kalem İşlemeli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük, Kalem İşlemeli Kaplan Gözü Taşlı Yüzük, Kalem İşlemeli Kaplan Gözü Gümüş, Kalem İşlemeli Kaplan Gözü Gümüş Yüzük, Kalem İşlemeli Kaplan Gözü Yüzük, Kalem İşlemeli Kaplan Taşlı, Kalem İşlemeli Kaplan Taşlı Gümüş, Kalem İşlemeli Kaplan Taşlı Gümüş Yüzük, Kalem İşlemeli Kaplan Taşlı Yüzük, Kalem İşlemeli Kaplan Gümüş, Kalem İşlemeli Kaplan Gümüş Yüzük, Kalem İşlemeli Kaplan Yüzük, Kalem İşlemeli Gözü, Kalem İşlemeli Gözü Taşlı, Kalem İşlemeli Gözü Taşlı Gümüş, Kalem İşlemeli Gözü Taşlı Gümüş Yüzük, Kalem İşlemeli Gözü Taşlı Yüzük, Kalem İşlemeli Gözü Gümüş, Kalem İşlemeli Gözü Gümüş Yüzük, Kalem İşlemeli Gözü Yüzük, Kalem İşlemeli Taşlı, Kalem İşlemeli Taşlı Gümüş, Kalem İşlemeli Taşlı Gümüş Yüzük, Kalem İşlemeli Taşlı Yüzük, Kalem İşlemeli Gümüş, Kalem İşlemeli Gümüş Yüzük, Kalem İşlemeli Yüzük, Kalem Kaplan, Kalem Kaplan Gözü, Kalem Kaplan Gözü Taşlı, Kalem Kaplan Gözü Taşlı Gümüş, Kalem Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük, Kalem Kaplan Gözü Taşlı Yüzük, Kalem Kaplan Gözü Gümüş, Kalem Kaplan Gözü Gümüş Yüzük, Kalem Kaplan Gözü Yüzük, Kalem Kaplan Taşlı, Kalem Kaplan Taşlı Gümüş, Kalem Kaplan Taşlı Gümüş Yüzük, Kalem Kaplan Taşlı Yüzük, Kalem Kaplan Gümüş, Kalem Kaplan Gümüş Yüzük, Kalem Kaplan Yüzük, Kalem Gözü,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR