Kaplan Gözü Taşlı Kenarları Taş Detaylı Gümüş Yüzük
Kaplan Gözü Taşlı Kenarları Taş Detaylı Gümüş Yüzük
Kaplan Gözü Taşlı Kenarları Taş Detaylı Gümüş Yüzük

Kaplan Gözü Taşlı Kenarları Taş Detaylı Erkek Gümüş Yüzük (DEY1269K)

İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺1.768,17
İndirimli : ₺1.390,94
Güvence Logolar
1
ADET :

Kaplan Gözü Taşlı Kenarları Taş Detaylı Erkek Gümüş Yüzük

 

  • Yüzük Tamamı ile 925 Ayar Gümüş Madeninden Üretilmiştir.
  • Ürünlerimizin İçerisinde Diriliş Takı Logomuz Bulunmaktadır.
  • Farklı Renk ve Desen Seçenekleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
  • Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
  • Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
  • Gümüş Yüzüğünüzün Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Gümüş Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
  • Kargo Teslimat Süresi Gönderilecek Bölgeye Göre 1-3 İş Günü Aralığında Değişmektedir.
  • Ürün Ağırlığı: 14,18 gr.

 

Kaplan Gözü Taşı Faydaları

 

Kaplan gözü, altından kahvemsi renge kadar değişen rengiyle bir tür kuvars olan değerli taşlardan biridir. Bu taş Antik Çağlardan beri bilinmektedir. Eski insanlar onun Güneşin ve Dünyanın güçlü enerjisini aldığına ve bu enerjiyi insanlara somut bir şekilde aktardığına inanıyorlardı. 

 

Adını aldığı yırtıcı hayvanın özelliklerini taşıyan kaplan gözü taşı, sahibine bir avcının sahip olduğu cesaret, sabır, konsantrasyon, dikkat, dayanıklılık özelliklerini sunar. Büyülü özelliklerinden bir tanesi de yüksek koruyucu olmasıdır. Kaplan gözü taşı, sahibini nazardan ve dertlerden korur, Güneş taşı olduğu için ondan aldığı pozitif ve sıcak enerjiyi üzerinde bulunduğu insana aktarır. Tıbbi özellikleri kanıtlanan kaplan gözü, litoterapide yaygın kullanılan taşlardandır. Ağır hastalıklardan ve ameliyatlardan sonra vücudun kendisini hızlı şekilde toparlamasına, eski gücünü yeniden geri kazanmasına yardımcı olur, kan basıncını dengeler. 

 

 

Ayrıca bu taşın, 3. çakra olan Solar pleksus çakrası üzerinde olumlu etkiye sahip olduğu da biliniyor. Kaplan gözü taşı eskiden bugüne mücevherlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Diriliş Takı olarak biz de taşlı gümüş yüzükler serimizde kaplan gözü taşına yer veriyoruz. Kaplan gözünün tüm tıbbi ve büyülü özelliklerini birleştirdiğimiz gümüş yüzüklerimizi sade tasarımlarımızla beraber, yan kısımları kalem işlemeli, zirkon taş detaylarıyla gösterişli şekilde de tasarlayarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 925 ayar kaplan gözü gümüş yüzüklerimize siz de sahip olmak istiyorsanız, ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz. 

Etiketler
Kaplan, Kaplan Gözü, Kaplan Gözü Taşlı, Kaplan Gözü Taşlı Kenarları, Kaplan Gözü Taşlı Kenarları Taş, Kaplan Gözü Taşlı Kenarları Taş Detaylı, Kaplan Gözü Taşlı Kenarları Taş Detaylı Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Kenarları Taş Detaylı Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Kenarları Taş Detaylı Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Kenarları Taş Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Kenarları Taş Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Kenarları Taş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Kenarları Detaylı, Kaplan Gözü Taşlı Kenarları Detaylı Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Kenarları Detaylı Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Kenarları Detaylı Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Kenarları Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Kenarları Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Kenarları Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Taş, Kaplan Gözü Taşlı Taş Detaylı, Kaplan Gözü Taşlı Taş Detaylı Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Taş Detaylı Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Taş Detaylı Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Taş Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Taş Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Taş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Detaylı, Kaplan Gözü Taşlı Detaylı Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Detaylı Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Detaylı Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Yüzük, Kaplan Gözü Kenarları, Kaplan Gözü Kenarları Taş, Kaplan Gözü Kenarları Taş Detaylı, Kaplan Gözü Kenarları Taş Detaylı Gümüş, Kaplan Gözü Kenarları Taş Detaylı Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Kenarları Taş Detaylı Yüzük, Kaplan Gözü Kenarları Taş Gümüş, Kaplan Gözü Kenarları Taş Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Kenarları Taş Yüzük, Kaplan Gözü Kenarları Detaylı, Kaplan Gözü Kenarları Detaylı Gümüş, Kaplan Gözü Kenarları Detaylı Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Kenarları Detaylı Yüzük, Kaplan Gözü Kenarları Gümüş, Kaplan Gözü Kenarları Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Kenarları Yüzük,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR