Kaplan Gözü Taşlı Kalem Detaylı Gümüş Yüzük
Kaplan Gözü Taşlı Kalem Detaylı Gümüş Yüzük
Kaplan Gözü Taşlı Kalem Detaylı Gümüş Yüzük

Kaplan Gözü Taşlı Kalem Detaylı Gümüş Yüzük (DEY1268KG)

İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺912,27
İndirimli : ₺709,51
Güvence Logolar
1
ADET :

Taşlı Kalem Detaylı Gümüş Yüzük

 

  • Üzerinde Turkuaz, Oniks Taş ve Kaplan Gözü Taşı Seçenekleri Etrafı ise Zirkon Taşları ile Süslenmiştir.
  • Yüzük Tamamı ile 925 Ayar Gümüş Madeninden Üretilmiştir.
  • Ürünlerimizin İçerisinde Diriliş Takı Logomuz Bulunmaktadır.
  • Farklı Renk ve Desen Seçenekleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
  • Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
  • Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
  • Gümüş Yüzüğünüzün Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Gümüş Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
  • Kargo Teslimat Süresi Gönderilecek Bölgeye Göre 1-3 İş Günü Aralığında Değişmektedir.
  • Ürün 14,24 Gram’dır.

 

Kaplan Gözü Taşı Faydaları

 

Kaplan gözü, altından kahvemsi renge kadar değişen rengiyle bir tür kuvars olan değerli taşlardan biridir. Bu taş Antik Çağlardan beri bilinmektedir. Eski insanlar onun Güneşin ve Dünyanın güçlü enerjisini aldığına ve bu enerjiyi insanlara somut bir şekilde aktardığına inanıyorlardı. 

 

Adını aldığı yırtıcı hayvanın özelliklerini taşıyan kaplan gözü taşı, sahibine bir avcının sahip olduğu cesaretsabırkonsantrasyondikkatdayanıklılık özelliklerini sunar. Büyülü özelliklerinden bir tanesi de yüksek koruyucu olmasıdır. Kaplan gözü taşı, sahibini nazardan ve dertlerden korur, Güneş taşı olduğu için ondan aldığı pozitif ve sıcak enerjiyi üzerinde bulunduğu insana aktarır. Tıbbi özellikleri kanıtlanan kaplan gözü, litoterapide yaygın kullanılan taşlardandır. Ağır hastalıklardan ve ameliyatlardan sonra vücudun kendisini hızlı şekilde toparlamasına, eski gücünü yeniden geri kazanmasına yardımcı olur, kan basıncını dengeler. 

 

 

Ayrıca bu taşın, 3. çakra olan Solar pleksus çakrası üzerinde olumlu etkiye sahip olduğu da biliniyor. Kaplan gözü taşı eskiden bugüne mücevherlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Diriliş Takı olarak biz de taşlı gümüş yüzükler serimizde kaplan gözü taşına yer veriyoruz. Kaplan gözünün tüm tıbbi ve büyülü özelliklerini birleştirdiğimiz gümüş yüzüklerimizi sade tasarımlarımızla beraber, yan kısımları kalem işlemeli, zirkon taş detaylarıyla gösterişli şekilde de tasarlayarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 925 ayar kaplan gözü gümüş yüzüklerimize siz de sahip olmak istiyorsanız, ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz. 

Benzer Ürünler
Etiketler
Kaplan, Kaplan Gözü, Kaplan Gözü Taşlı, Kaplan Gözü Taşlı Kalem, Kaplan Gözü Taşlı Kalem Detaylı, Kaplan Gözü Taşlı Kalem Detaylı Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Kalem Detaylı Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Kalem Detaylı Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Kalem Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Kalem Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Kalem Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Detaylı, Kaplan Gözü Taşlı Detaylı Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Detaylı Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Detaylı Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Yüzük, Kaplan Gözü Kalem, Kaplan Gözü Kalem Detaylı, Kaplan Gözü Kalem Detaylı Gümüş, Kaplan Gözü Kalem Detaylı Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Kalem Detaylı Yüzük, Kaplan Gözü Kalem Gümüş, Kaplan Gözü Kalem Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Kalem Yüzük, Kaplan Gözü Detaylı, Kaplan Gözü Detaylı Gümüş, Kaplan Gözü Detaylı Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Detaylı Yüzük, Kaplan Gözü Gümüş, Kaplan Gözü Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Yüzük, Kaplan Taşlı, Kaplan Taşlı Kalem, Kaplan Taşlı Kalem Detaylı, Kaplan Taşlı Kalem Detaylı Gümüş, Kaplan Taşlı Kalem Detaylı Gümüş Yüzük, Kaplan Taşlı Kalem Detaylı Yüzük, Kaplan Taşlı Kalem Gümüş, Kaplan Taşlı Kalem Gümüş Yüzük, Kaplan Taşlı Kalem Yüzük, Kaplan Taşlı Detaylı, Kaplan Taşlı Detaylı Gümüş, Kaplan Taşlı Detaylı Gümüş Yüzük, Kaplan Taşlı Detaylı Yüzük, Kaplan Taşlı Gümüş, Kaplan Taşlı Gümüş Yüzük, Kaplan Taşlı Yüzük, Kaplan Kalem,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR