Kaplan Gözü Taşlı Kare Düz Gümüş Yüzük
Kaplan Gözü Taşlı Kare Düz Gümüş Yüzük

Kaplan Gözü Taşlı Kare Düz Gümüş Yüzük (DEY0906)

İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺1.515,37
İndirimli : ₺1.182,25
Güvence Logolar
1
ADET :

Kaplan Gözü Taşlı Kare Düz Gümüş Erkek Yüzük  Özellikleri

 

  • Üzeri Kare Şekilde Kaplan Gözü Taşı ile Süslenmiştir.
  • Yüzük Tamamı ile 925 Ayar Gümüş Madeninden Üretilmiştir.
  • Ürünlerimizin İçerisinde Diriliş Takı Logomuz Bulunmaktadır.
  • Farklı Renk ve Desen Seçenekleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
  • Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
  • Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
  • Gümüş Yüzüğünüzün Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Gümüş Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
  • Kargo Teslimat Süresi Gönderilecek Bölgeye Göre 1-3 İş Günü Aralığında Değişmektedir.
  • Ürün 12,69 Gram’dır.

 

 

Kaplan Gözü Taşı Faydaları

 

 

Kaplan gözü, altından kahvemsi renge kadar değişen rengiyle bir tür kuvars olan değerli taşlardan biridir. Bu taş Antik Çağlardan beri bilinmektedir. Eski insanlar onun Güneşin ve Dünyanın güçlü enerjisini aldığına ve bu enerjiyi insanlara somut bir şekilde aktardığına inanıyorlardı. 

 

Adını aldığı yırtıcı hayvanın özelliklerini taşıyan kaplan gözü taşı, sahibine bir avcının sahip olduğu cesaretsabırkonsantrasyondikkatdayanıklılık özelliklerini sunar. Büyülü özelliklerinden bir tanesi de yüksek koruyucu olmasıdır. Kaplan gözü taşı, sahibini nazardan ve dertlerden korur, Güneş taşı olduğu için ondan aldığı pozitif ve sıcak enerjiyi üzerinde bulunduğu insana aktarır. Tıbbi özellikleri kanıtlanan kaplan gözü, litoterapide yaygın kullanılan taşlardandır. Ağır hastalıklardan ve ameliyatlardan sonra vücudun kendisini hızlı şekilde toparlamasına, eski gücünü yeniden geri kazanmasına yardımcı olur, kan basıncını dengeler. 

 

Ayrıca bu taşın, 3. çakra olan Solar pleksus çakrası üzerinde olumlu etkiye sahip olduğu da biliniyor. Kaplan gözü taşı eskiden bugüne mücevherlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Diriliş Takı olarak biz de taşlı gümüş yüzükler serimizde kaplan gözü taşına yer veriyoruz. Kaplan gözünün tüm tıbbi ve büyülü özelliklerini birleştirdiğimiz gümüş yüzüklerimizi sade tasarımlarımızla beraber, yan kısımları kalem işlemeli, zirkon taş detaylarıyla gösterişli şekilde de tasarlayarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 925 ayar kaplan gözü gümüş yüzüklerimize siz de sahip olmak istiyorsanız, ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz. 

 

Etiketler
Kaplan, Kaplan Gözü, Kaplan Gözü Taşlı, Kaplan Gözü Taşlı Kare, Kaplan Gözü Taşlı Kare Düz, Kaplan Gözü Taşlı Kare Düz Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Kare Düz Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Kare Düz Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Kare Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Kare Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Kare Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Düz, Kaplan Gözü Taşlı Düz Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Düz Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Düz Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Yüzük, Kaplan Gözü Kare, Kaplan Gözü Kare Düz, Kaplan Gözü Kare Düz Gümüş, Kaplan Gözü Kare Düz Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Kare Düz Yüzük, Kaplan Gözü Kare Gümüş, Kaplan Gözü Kare Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Kare Yüzük, Kaplan Gözü Düz, Kaplan Gözü Düz Gümüş, Kaplan Gözü Düz Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Düz Yüzük, Kaplan Gözü Gümüş, Kaplan Gözü Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Yüzük, Kaplan Taşlı, Kaplan Taşlı Kare, Kaplan Taşlı Kare Düz, Kaplan Taşlı Kare Düz Gümüş, Kaplan Taşlı Kare Düz Gümüş Yüzük, Kaplan Taşlı Kare Düz Yüzük, Kaplan Taşlı Kare Gümüş, Kaplan Taşlı Kare Gümüş Yüzük, Kaplan Taşlı Kare Yüzük, Kaplan Taşlı Düz, Kaplan Taşlı Düz Gümüş, Kaplan Taşlı Düz Gümüş Yüzük, Kaplan Taşlı Düz Yüzük, Kaplan Taşlı Gümüş, Kaplan Taşlı Gümüş Yüzük, Kaplan Taşlı Yüzük, Kaplan Kare,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR