Kaplan Gözü Taşlı Nokta Desenli Gümüş Erkek Yüzük
Kaplan Gözü Taşlı Nokta Desenli Gümüş Erkek Yüzük
Kaplan Gözü Taşlı Nokta Desenli Gümüş Erkek Yüzük
Kaplan Gözü Taşlı Nokta Desenli Gümüş Erkek Yüzük

Kaplan Gözü Taşlı Nokta Desenli Gümüş Erkek Yüzük (DEY1267KG)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺2.005,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.604,41(KDV Dahil)
Güvence Logolar
1
ADET :

Kaplan Gözü Taşlı Nokta Desenli Gümüş Erkek Yüzük


Üzerinde Kaplan Gözü, Oniks Taş ve Akik Taşı Seçenekleri Etrafı ise Zirkon Taşları ile Süslenmiştir.
Yüzük Tamamı ile 925 Ayar Gümüş Madeninden Üretilmiştir.
Ürünlerimizin İçerisinde Diriliş Takı Logomuz Bulunmaktadır.
Farklı Renk ve Desen Seçenekleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
Gümüş Yüzüğünüzün Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Gümüş Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
Kargo Teslimat Süresi Gönderilecek Bölgeye Göre 1-3 İş Günü Aralığında Değişmektedir.
Ürün Ağırlığı: 19,22 gr.

 

Kaplan Gözü Taşı Faydaları


Kaplan gözü, altından kahvemsi renge kadar değişen rengiyle bir tür kuvars olan değerli taşlardan biridir. Bu taş Antik Çağlardan beri bilinmektedir. Eski insanlar onun Güneşin ve Dünyanın güçlü enerjisini aldığına ve bu enerjiyi insanlara somut bir şekilde aktardığına inanıyorlardı. 

 

Adını aldığı yırtıcı hayvanın özelliklerini taşıyan kaplan gözü taşı, sahibine bir avcının sahip olduğu cesaret, sabır, konsantrasyon, dikkat, dayanıklılık özelliklerini sunar. Büyülü özelliklerinden bir tanesi de yüksek koruyucu olmasıdır. Kaplan gözü taşı, sahibini nazardan ve dertlerden korur, Güneş taşı olduğu için ondan aldığı pozitif ve sıcak enerjiyi üzerinde bulunduğu insana aktarır. Tıbbi özellikleri kanıtlanan kaplan gözü, litoterapide yaygın kullanılan taşlardandır. Ağır hastalıklardan ve ameliyatlardan sonra vücudun kendisini hızlı şekilde toparlamasına, eski gücünü yeniden geri kazanmasına yardımcı olur, kan basıncını dengeler. 

 

 

Ayrıca bu taşın, 3. çakra olan Solar pleksus çakrası üzerinde olumlu etkiye sahip olduğu da biliniyor. Kaplan gözü taşı eskiden bugüne mücevherlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Diriliş Takı olarak biz de taşlı gümüş yüzükler serimizde kaplan gözü taşına yer veriyoruz. Kaplan gözünün tüm tıbbi ve büyülü özelliklerini birleştirdiğimiz gümüş yüzüklerimizi sade tasarımlarımızla beraber, yan kısımları kalem işlemeli, zirkon taş detaylarıyla gösterişli şekilde de tasarlayarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 925 ayar kaplan gözü gümüş yüzüklerimize siz de sahip olmak istiyorsanız, ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz. 

Etiketler
Kaplan, Kaplan Gözü, Kaplan Gözü Taşlı, Kaplan Gözü Taşlı Nokta, Kaplan Gözü Taşlı Nokta Desenli, Kaplan Gözü Taşlı Nokta Desenli Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Nokta Desenli Gümüş Erkek, Kaplan Gözü Taşlı Nokta Desenli Gümüş Erkek Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Nokta Desenli Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Nokta Desenli Erkek, Kaplan Gözü Taşlı Nokta Desenli Erkek Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Nokta Desenli Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Nokta Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Nokta Gümüş Erkek, Kaplan Gözü Taşlı Nokta Gümüş Erkek Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Nokta Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Nokta Erkek, Kaplan Gözü Taşlı Nokta Erkek Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Nokta Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Desenli, Kaplan Gözü Taşlı Desenli Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Desenli Gümüş Erkek, Kaplan Gözü Taşlı Desenli Gümüş Erkek Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Desenli Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Desenli Erkek, Kaplan Gözü Taşlı Desenli Erkek Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Desenli Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Erkek, Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Erkek Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Erkek, Kaplan Gözü Taşlı Erkek Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Yüzük, Kaplan Gözü Nokta, Kaplan Gözü Nokta Desenli, Kaplan Gözü Nokta Desenli Gümüş, Kaplan Gözü Nokta Desenli Gümüş Erkek, Kaplan Gözü Nokta Desenli Gümüş Erkek Yüzük, Kaplan Gözü Nokta Desenli Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Nokta Desenli Erkek, Kaplan Gözü Nokta Desenli Erkek Yüzük, Kaplan Gözü Nokta Desenli Yüzük, Kaplan Gözü Nokta Gümüş, Kaplan Gözü Nokta Gümüş Erkek, Kaplan Gözü Nokta Gümüş Erkek Yüzük, Kaplan Gözü Nokta Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Nokta Erkek, Kaplan Gözü Nokta Erkek Yüzük, Kaplan Gözü Nokta Yüzük,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR