Kaplan Gözü Taşlı Nokta Motifli Gümüş Yüzük
Kaplan Gözü Taşlı Nokta Motifli Gümüş Yüzük
Kaplan Gözü Taşlı Nokta Motifli Gümüş Yüzük
Kaplan Gözü Taşlı Nokta Motifli Gümüş Yüzük
Kaplan Gözü Taşlı Nokta Motifli Gümüş Yüzük

Kaplan Gözü Taşlı Nokta Motifli Gümüş Yüzük (DEY1224)

İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺1.220,13(KDV Dahil)
İndirimli : ₺943,72(KDV Dahil)
Güvence Logolar
1
ADET :

Selçuklu Kartalı İşlemeli Yanları IYI Motifli Gümüş Yüzük Özellikleri

 

  • Üzeri Kaplan Gözü Taşı ve Yanları ise Nokta Motiflleriyle ile Süslenmiştir.
  • Yüzük Tamamı ile 925 Ayar Gümüş Madeninden Üretilmiştir.
  • Ürünlerimizin İçerisinde Diriliş Takı Logomuz Bulunmaktadır.
  • Farklı Renk ve Desen Seçenekleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
  • Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
  • Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
  • Gümüş Yüzüğünüzün Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Gümüş Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
  • Kargo Teslimat Süresi Gönderilecek Bölgeye Göre 1-3 İş Günü Aralığında Değişmektedir.
  • Ürün 11.00 Gram’dır.

 

Kaplan Gözü Taşı Faydaları

 

Kaplan gözü, altından kahvemsi renge kadar değişen rengiyle bir tür kuvars olan değerli taşlardan biridir. Bu taş Antik Çağlardan beri bilinmektedir. Eski insanlar onun Güneşin ve Dünyanın güçlü enerjisini aldığına ve bu enerjiyi insanlara somut bir şekilde aktardığına inanıyorlardı. 

 

Adını aldığı yırtıcı hayvanın özelliklerini taşıyan kaplan gözü taşı, sahibine bir avcının sahip olduğu cesaretsabırkonsantrasyondikkatdayanıklılık özelliklerini sunar. Büyülü özelliklerinden bir tanesi de yüksek koruyucu olmasıdır. Kaplan gözü taşı, sahibini nazardan ve dertlerden korur, Güneş taşı olduğu için ondan aldığı pozitif ve sıcak enerjiyi üzerinde bulunduğu insana aktarır. Tıbbi özellikleri kanıtlanan kaplan gözü, litoterapide yaygın kullanılan taşlardandır. Ağır hastalıklardan ve ameliyatlardan sonra vücudun kendisini hızlı şekilde toparlamasına, eski gücünü yeniden geri kazanmasına yardımcı olur, kan basıncını dengeler. 

 

Ayrıca bu taşın, 3. çakra olan Solar pleksus çakrası üzerinde olumlu etkiye sahip olduğu da biliniyor. Kaplan gözü taşı eskiden bugüne mücevherlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Diriliş Takı olarak biz de taşlı gümüş yüzükler serimizde kaplan gözü taşına yer veriyoruz. Kaplan gözünün tüm tıbbi ve büyülü özelliklerini birleştirdiğimiz gümüş yüzüklerimizi sade tasarımlarımızla beraber, yan kısımları kalem işlemeli, zirkon taş detaylarıyla gösterişli şekilde de tasarlayarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 925 ayar kaplan gözü gümüş yüzüklerimize siz de sahip olmak istiyorsanız, ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz. 

Etiketler
Kaplan, Kaplan Gözü, Kaplan Gözü Taşlı, Kaplan Gözü Taşlı Nokta, Kaplan Gözü Taşlı Nokta Motifli, Kaplan Gözü Taşlı Nokta Motifli Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Nokta Motifli Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Nokta Motifli Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Nokta Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Nokta Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Nokta Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Motifli, Kaplan Gözü Taşlı Motifli Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Motifli Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Motifli Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Yüzük, Kaplan Gözü Nokta, Kaplan Gözü Nokta Motifli, Kaplan Gözü Nokta Motifli Gümüş, Kaplan Gözü Nokta Motifli Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Nokta Motifli Yüzük, Kaplan Gözü Nokta Gümüş, Kaplan Gözü Nokta Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Nokta Yüzük, Kaplan Gözü Motifli, Kaplan Gözü Motifli Gümüş, Kaplan Gözü Motifli Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Motifli Yüzük, Kaplan Gözü Gümüş, Kaplan Gözü Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Yüzük, Kaplan Taşlı, Kaplan Taşlı Nokta, Kaplan Taşlı Nokta Motifli, Kaplan Taşlı Nokta Motifli Gümüş, Kaplan Taşlı Nokta Motifli Gümüş Yüzük, Kaplan Taşlı Nokta Motifli Yüzük, Kaplan Taşlı Nokta Gümüş, Kaplan Taşlı Nokta Gümüş Yüzük, Kaplan Taşlı Nokta Yüzük, Kaplan Taşlı Motifli, Kaplan Taşlı Motifli Gümüş, Kaplan Taşlı Motifli Gümüş Yüzük, Kaplan Taşlı Motifli Yüzük, Kaplan Taşlı Gümüş, Kaplan Taşlı Gümüş Yüzük, Kaplan Taşlı Yüzük, Kaplan Nokta,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR