Kaplan Gözü Taşlı Osmanlı Tuğra Gümüş Yüzük
Kaplan Gözü Taşlı Osmanlı Tuğra Gümüş Yüzük
Kaplan Gözü Taşlı Osmanlı Tuğra Gümüş Yüzük
Kaplan Gözü Taşlı Osmanlı Tuğra Gümüş Yüzük
Kaplan Gözü Taşlı Osmanlı Tuğra Gümüş Yüzük

Kaplan Gözü Taşlı Osmanlı Tuğra Gümüş Yüzük (DEY0914)

İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺1.140,96
İndirimli : ₺864,12
Güvence Logolar
1
ADET :

Kaplan Gözü Taşlı Osmanlı Tuğra Gümüş Yüzük Özellikleri

 

  • Üzerinde Kaplan Gözü Taşı ve Yanları ise Osmanlı Tuğrası ile Süslenmiştir.
  • Yüzük Tamamı ile 925 Ayar Gümüş Madeninden Üretilmiştir.
  • Ürünlerimizin İçerisinde Diriliş Takı Logomuz Bulunmaktadır.
  • Farklı Renk ve Desen Seçenekleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
  • Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
  • Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
  • Gümüş Yüzüğünüzün Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Gümüş Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
  • Kargo Teslimat Süresi Gönderilecek Bölgeye Göre 1-3 İş Günü Aralığında Değişmektedir.
  • Ürün 5,90 Gram’dır.

 

Kaplan Gözü Taşı Faydaları

 

Kaplan gözü, altından kahvemsi renge kadar değişen rengiyle bir tür kuvars olan değerli taşlardan biridir. Bu taş Antik Çağlardan beri bilinmektedir. Eski insanlar onun Güneşin ve Dünyanın güçlü enerjisini aldığına ve bu enerjiyi insanlara somut bir şekilde aktardığına inanıyorlardı. 

 

Adını aldığı yırtıcı hayvanın özelliklerini taşıyan kaplan gözü taşı, sahibine bir avcının sahip olduğu cesaretsabırkonsantrasyondikkatdayanıklılık özelliklerini sunar. Büyülü özelliklerinden bir tanesi de yüksek koruyucu olmasıdır. Kaplan gözü taşı, sahibini nazardan ve dertlerden korur, Güneş taşı olduğu için ondan aldığı pozitif ve sıcak enerjiyi üzerinde bulunduğu insana aktarır. Tıbbi özellikleri kanıtlanan kaplan gözü, litoterapide yaygın kullanılan taşlardandır. Ağır hastalıklardan ve ameliyatlardan sonra vücudun kendisini hızlı şekilde toparlamasına, eski gücünü yeniden geri kazanmasına yardımcı olur, kan basıncını dengeler. 

 

Ayrıca bu taşın, 3. çakra olan Solar pleksus çakrası üzerinde olumlu etkiye sahip olduğu da biliniyor. Kaplan gözü taşı eskiden bugüne mücevherlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Diriliş Takı olarak biz de taşlı gümüş yüzükler serimizde kaplan gözü taşına yer veriyoruz. Kaplan gözünün tüm tıbbi ve büyülü özelliklerini birleştirdiğimiz gümüş yüzüklerimizi sade tasarımlarımızla beraber, yan kısımları kalem işlemeli, zirkon taş detaylarıyla gösterişli şekilde de tasarlayarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 925 ayar kaplan gözü gümüş yüzüklerimize siz de sahip olmak istiyorsanız, ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz. 

Etiketler
Kaplan, Kaplan Gözü, Kaplan Gözü Taşlı, Kaplan Gözü Taşlı Osmanlı, Kaplan Gözü Taşlı Osmanlı Tuğra, Kaplan Gözü Taşlı Osmanlı Tuğra Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Osmanlı Tuğra Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Osmanlı Tuğra Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Osmanlı Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Osmanlı Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Osmanlı Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Tuğra, Kaplan Gözü Taşlı Tuğra Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Tuğra Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Tuğra Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Yüzük, Kaplan Gözü Osmanlı, Kaplan Gözü Osmanlı Tuğra, Kaplan Gözü Osmanlı Tuğra Gümüş, Kaplan Gözü Osmanlı Tuğra Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Osmanlı Tuğra Yüzük, Kaplan Gözü Osmanlı Gümüş, Kaplan Gözü Osmanlı Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Osmanlı Yüzük, Kaplan Gözü Tuğra, Kaplan Gözü Tuğra Gümüş, Kaplan Gözü Tuğra Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Tuğra Yüzük, Kaplan Gözü Gümüş, Kaplan Gözü Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Yüzük, Kaplan Taşlı, Kaplan Taşlı Osmanlı, Kaplan Taşlı Osmanlı Tuğra, Kaplan Taşlı Osmanlı Tuğra Gümüş, Kaplan Taşlı Osmanlı Tuğra Gümüş Yüzük, Kaplan Taşlı Osmanlı Tuğra Yüzük, Kaplan Taşlı Osmanlı Gümüş, Kaplan Taşlı Osmanlı Gümüş Yüzük, Kaplan Taşlı Osmanlı Yüzük, Kaplan Taşlı Tuğra, Kaplan Taşlı Tuğra Gümüş, Kaplan Taşlı Tuğra Gümüş Yüzük, Kaplan Taşlı Tuğra Yüzük, Kaplan Taşlı Gümüş, Kaplan Taşlı Gümüş Yüzük, Kaplan Taşlı Yüzük, Kaplan Osmanlı,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR