Kaplan Gözü Taşlı Saat Kordonu Motifli Gümüş Yüzük
Kaplan Gözü Taşlı Saat Kordonu Motifli Gümüş Yüzük
Kaplan Gözü Taşlı Saat Kordonu Motifli Gümüş Yüzük
Kaplan Gözü Taşlı Saat Kordonu Motifli Gümüş Yüzük
Kaplan Gözü Taşlı Saat Kordonu Motifli Gümüş Yüzük

Kaplan Gözü Taşlı Saat Kordonu Motifli Gümüş Yüzük (DEY0946K)

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺471,49
İndirimli : ₺353,26
Güvence Logolar
1
ADET :

Kaplan Gözü Taşlı Saat Kordonu Motifli Gümüş Yüzük Özellikleri

 

  • Üzeri Siyah Kesme Zirkon Taş veya Kaplan Gözü Taşı Yanları ise Saat Kolu ile Süslenmiştir.
  • Yüzük 925 Ayar Gümüş Madeninden Üretilmiştir.
  • Farklı Renk ve Desen Seçenekleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
  • 100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Diriliş Takı’ya Aittir.
  • Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
  • Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
  • Gümüş Yüzüğünüzün Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Gümüş Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
  • Kargo Teslimat Süresi Gönderilecek Bölgeye Göre 1-3 İş Günü Aralığında Değişmektedir.
  • Ürün 9,14 Gram’dır.

 

 

Kaplan Gözü Taşı Faydaları

 

 

Kaplan gözü, altından kahvemsi renge kadar değişen rengiyle bir tür kuvars olan değerli taşlardan biridir. Bu taş Antik Çağlardan beri bilinmektedir. Eski insanlar onun Güneşin ve Dünyanın güçlü enerjisini aldığına ve bu enerjiyi insanlara somut bir şekilde aktardığına inanıyorlardı. 

 

Adını aldığı yırtıcı hayvanın özelliklerini taşıyan kaplan gözü taşı, sahibine bir avcının sahip olduğu cesaretsabırkonsantrasyondikkatdayanıklılık özelliklerini sunar. Büyülü özelliklerinden bir tanesi de yüksek koruyucu olmasıdır. Kaplan gözü taşı, sahibini nazardan ve dertlerden korur, Güneş taşı olduğu için ondan aldığı pozitif ve sıcak enerjiyi üzerinde bulunduğu insana aktarır. Tıbbi özellikleri kanıtlanan kaplan gözü, litoterapide yaygın kullanılan taşlardandır. Ağır hastalıklardan ve ameliyatlardan sonra vücudun kendisini hızlı şekilde toparlamasına, eski gücünü yeniden geri kazanmasına yardımcı olur, kan basıncını dengeler. 

 

Ayrıca bu taşın, 3. çakra olan Solar pleksus çakrası üzerinde olumlu etkiye sahip olduğu da biliniyor. Kaplan gözü taşı eskiden bugüne mücevherlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Diriliş Takı olarak biz de taşlı gümüş yüzükler serimizde kaplan gözü taşına yer veriyoruz. Kaplan gözünün tüm tıbbi ve büyülü özelliklerini birleştirdiğimiz gümüş yüzüklerimizi sade tasarımlarımızla beraber, yan kısımları kalem işlemeli, zirkon taş detaylarıyla gösterişli şekilde de tasarlayarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 925 ayar kaplan gözü gümüş yüzüklerimize siz de sahip olmak istiyorsanız, ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz. 

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Kaplan, Kaplan Gözü, Kaplan Gözü Taşlı, Kaplan Gözü Taşlı Saat, Kaplan Gözü Taşlı Saat Kordonu, Kaplan Gözü Taşlı Saat Kordonu Motifli, Kaplan Gözü Taşlı Saat Kordonu Motifli Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Saat Kordonu Motifli Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Saat Kordonu Motifli Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Saat Kordonu Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Saat Kordonu Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Saat Kordonu Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Saat Motifli, Kaplan Gözü Taşlı Saat Motifli Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Saat Motifli Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Saat Motifli Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Saat Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Saat Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Saat Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Kordonu, Kaplan Gözü Taşlı Kordonu Motifli, Kaplan Gözü Taşlı Kordonu Motifli Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Kordonu Motifli Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Kordonu Motifli Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Kordonu Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Kordonu Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Kordonu Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Motifli, Kaplan Gözü Taşlı Motifli Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Motifli Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Motifli Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Gümüş, Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Taşlı Yüzük, Kaplan Gözü Saat, Kaplan Gözü Saat Kordonu, Kaplan Gözü Saat Kordonu Motifli, Kaplan Gözü Saat Kordonu Motifli Gümüş, Kaplan Gözü Saat Kordonu Motifli Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Saat Kordonu Motifli Yüzük, Kaplan Gözü Saat Kordonu Gümüş, Kaplan Gözü Saat Kordonu Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Saat Kordonu Yüzük, Kaplan Gözü Saat Motifli, Kaplan Gözü Saat Motifli Gümüş, Kaplan Gözü Saat Motifli Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Saat Motifli Yüzük, Kaplan Gözü Saat Gümüş, Kaplan Gözü Saat Gümüş Yüzük, Kaplan Gözü Saat Yüzük,