Karmaşık Desenli Bombeli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük
Karmaşık Desenli Bombeli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük
Karmaşık Desenli Bombeli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Erkek Yüzük

Karmaşık Desenli Bombeli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük (DEY0337)

İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺1.484,65(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.167,05(KDV Dahil)
Güvence Logolar
1
ADET :

Karmaşık Desenli Bombeli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük


Yüzük Tamamı ile 925 Ayar Gümüş Madeninden Üretilmiştir.
Ürünlerimizin İçerisinde Diriliş Takı Logomuz Bulunmaktadır.
Farklı Renk ve Desen Seçenekleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
Gümüş Yüzüğünüzün Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Gümüş Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
Kargo Teslimat Süresi Gönderilecek Bölgeye Göre 1-3 İş Günü Aralığında Değişmektedir.
Ürün 14,32 Gram’dır.


Kaplan Gözü Taşı Faydaları

 

Kaplan gözü, altından kahvemsi renge kadar değişen rengiyle bir tür kuvars olan değerli taşlardan biridir. Bu taş Antik Çağlardan beri bilinmektedir. Eski insanlar onun Güneşin ve Dünyanın güçlü enerjisini aldığına ve bu enerjiyi insanlara somut bir şekilde aktardığına inanıyorlardı. 


Adını aldığı yırtıcı hayvanın özelliklerini taşıyan kaplan gözü taşı, sahibine bir avcının sahip olduğu cesaret, sabır, konsantrasyon, dikkat, dayanıklılık özelliklerini sunar. Büyülü özelliklerinden bir tanesi de yüksek koruyucu olmasıdır. Kaplan gözü taşı, sahibini nazardan ve dertlerden korur, Güneş taşı olduğu için ondan aldığı pozitif ve sıcak enerjiyi üzerinde bulunduğu insana aktarır. Tıbbi özellikleri kanıtlanan kaplan gözü, litoterapide yaygın kullanılan taşlardandır. Ağır hastalıklardan ve ameliyatlardan sonra vücudun kendisini hızlı şekilde toparlamasına, eski gücünü yeniden geri kazanmasına yardımcı olur, kan basıncını dengeler. 

 


Ayrıca bu taşın, 3. çakra olan Solar pleksus çakrası üzerinde olumlu etkiye sahip olduğu da biliniyor. Kaplan gözü taşı eskiden bugüne mücevherlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Diriliş Takı olarak biz de taşlı gümüş yüzükler serimizde kaplan gözü taşına yer veriyoruz. Kaplan gözünün tüm tıbbi ve büyülü özelliklerini birleştirdiğimiz gümüş yüzüklerimizi sade tasarımlarımızla beraber, yan kısımları kalem işlemeli, zirkon taş detaylarıyla gösterişli şekilde de tasarlayarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 925 ayar kaplan gözü gümüş yüzüklerimize siz de sahip olmak istiyorsanız, ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz. 

Etiketler
Karmaşık, Karmaşık Desenli, Karmaşık Desenli Bombeli, Karmaşık Desenli Bombeli Kaplan, Karmaşık Desenli Bombeli Kaplan Gözü, Karmaşık Desenli Bombeli Kaplan Gözü Taşlı, Karmaşık Desenli Bombeli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş, Karmaşık Desenli Bombeli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük, Karmaşık Desenli Bombeli Kaplan Gözü Taşlı Yüzük, Karmaşık Desenli Bombeli Kaplan Gözü Gümüş, Karmaşık Desenli Bombeli Kaplan Gözü Gümüş Yüzük, Karmaşık Desenli Bombeli Kaplan Gözü Yüzük, Karmaşık Desenli Bombeli Kaplan Taşlı, Karmaşık Desenli Bombeli Kaplan Taşlı Gümüş, Karmaşık Desenli Bombeli Kaplan Taşlı Gümüş Yüzük, Karmaşık Desenli Bombeli Kaplan Taşlı Yüzük, Karmaşık Desenli Bombeli Kaplan Gümüş, Karmaşık Desenli Bombeli Kaplan Gümüş Yüzük, Karmaşık Desenli Bombeli Kaplan Yüzük, Karmaşık Desenli Bombeli Gözü, Karmaşık Desenli Bombeli Gözü Taşlı, Karmaşık Desenli Bombeli Gözü Taşlı Gümüş, Karmaşık Desenli Bombeli Gözü Taşlı Gümüş Yüzük, Karmaşık Desenli Bombeli Gözü Taşlı Yüzük, Karmaşık Desenli Bombeli Gözü Gümüş, Karmaşık Desenli Bombeli Gözü Gümüş Yüzük, Karmaşık Desenli Bombeli Gözü Yüzük, Karmaşık Desenli Bombeli Taşlı, Karmaşık Desenli Bombeli Taşlı Gümüş, Karmaşık Desenli Bombeli Taşlı Gümüş Yüzük, Karmaşık Desenli Bombeli Taşlı Yüzük, Karmaşık Desenli Bombeli Gümüş, Karmaşık Desenli Bombeli Gümüş Yüzük, Karmaşık Desenli Bombeli Yüzük, Karmaşık Desenli Kaplan, Karmaşık Desenli Kaplan Gözü, Karmaşık Desenli Kaplan Gözü Taşlı, Karmaşık Desenli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş, Karmaşık Desenli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük, Karmaşık Desenli Kaplan Gözü Taşlı Yüzük, Karmaşık Desenli Kaplan Gözü Gümüş, Karmaşık Desenli Kaplan Gözü Gümüş Yüzük, Karmaşık Desenli Kaplan Gözü Yüzük, Karmaşık Desenli Kaplan Taşlı, Karmaşık Desenli Kaplan Taşlı Gümüş, Karmaşık Desenli Kaplan Taşlı Gümüş Yüzük, Karmaşık Desenli Kaplan Taşlı Yüzük, Karmaşık Desenli Kaplan Gümüş, Karmaşık Desenli Kaplan Gümüş Yüzük, Karmaşık Desenli Kaplan Yüzük,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR