Kartal ve Yılan Modelli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük
Kartal ve Yılan Modelli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük
Kartal ve Yılan Modelli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük
Kartal ve Yılan Modelli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük
Kartal ve Yılan Modelli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük
Kartal ve Yılan Modelli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük

Kartal ve Yılan Modelli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük (DEY01306KG)

İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺1.942,03
İndirimli : ₺1.542,44
Güvence Logolar
1
ADET :

Kartal ve Yılan Modelli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük

 

 • Ağır hastalıklardan ve ameliyatlardan sonra vücudun kendisini hızlı şekilde toparlamasına, eski gücünü yeniden geri kazanmasına yardımcı olur.
 • Kan basıncını dengeler.
 • Yüzük Tamamı ile 925 Ayar Gümüş Madeninden Üretilmiştir.
 • Farklı Renk ve Desen Seçenekleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
 • Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
 • Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
 • Gümüş Yüzüğünüzün Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Gümüş Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
 • Kargo Teslimat Süresi Gönderilecek Bölgeye Göre 1-3 İş Günü Aralığında Değişmektedir.
 • Ürün Ağırlığı: 17,10 gr.
 • Ürün Taş Boyutu: 19,13mm x 13,40mm
 • Ürün Üst Ebatı: 20 mm

 

Kaplan Gözü Taşı Faydaları

 

Kaplan gözü, altından kahvemsi renge kadar değişen rengiyle bir tür kuvars olan değerli taşlardan biridir. Bu taş Antik Çağlardan beri bilinmektedir. Eski insanlar onun Güneşin ve Dünyanın güçlü enerjisini aldığına ve bu enerjiyi insanlara somut bir şekilde aktardığına inanıyorlardı. 

 

Adını aldığı yırtıcı hayvanın özelliklerini taşıyan kaplan gözü taşı, sahibine bir avcının sahip olduğu cesaretsabırkonsantrasyondikkatdayanıklılık özelliklerini sunar. Büyülü özelliklerinden bir tanesi de yüksek koruyucu olmasıdır. Kaplan gözü taşı, sahibini nazardan ve dertlerden korur, Güneş taşı olduğu için ondan aldığı pozitif ve sıcak enerjiyi üzerinde bulunduğu insana aktarır. Tıbbi özellikleri kanıtlanan kaplan gözü, litoterapide yaygın kullanılan taşlardandır. Ağır hastalıklardan ve ameliyatlardan sonra vücudun kendisini hızlı şekilde toparlamasına, eski gücünü yeniden geri kazanmasına yardımcı olur, kan basıncını dengeler. 

 

 

 

 

Ayrıca bu taşın, 3. çakra olan Solar pleksus çakrası üzerinde olumlu etkiye sahip olduğu da biliniyor. Kaplan gözü taşı eskiden bugüne mücevherlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Diriliş Takı olarak biz de taşlı gümüş yüzükler serimizde kaplan gözü taşına yer veriyoruz. Kaplan gözünün tüm tıbbi ve büyülü özelliklerini birleştirdiğimiz gümüş yüzüklerimizi sade tasarımlarımızla beraber, yan kısımları kalem işlemeli, zirkon taş detaylarıyla gösterişli şekilde de tasarlayarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 925 ayar kaplan gözü gümüş yüzüklerimize siz de sahip olmak istiyorsanız, ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz. 

 

Etiketler
Kartal, Kartal ve, Kartal ve Yılan, Kartal ve Yılan Modelli, Kartal ve Yılan Modelli Kaplan, Kartal ve Yılan Modelli Kaplan Gözü, Kartal ve Yılan Modelli Kaplan Gözü Taşlı, Kartal ve Yılan Modelli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş, Kartal ve Yılan Modelli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük, Kartal ve Yılan Modelli Kaplan Gözü Taşlı Yüzük, Kartal ve Yılan Modelli Kaplan Gözü Gümüş, Kartal ve Yılan Modelli Kaplan Gözü Gümüş Yüzük, Kartal ve Yılan Modelli Kaplan Gözü Yüzük, Kartal ve Yılan Modelli Kaplan Taşlı, Kartal ve Yılan Modelli Kaplan Taşlı Gümüş, Kartal ve Yılan Modelli Kaplan Taşlı Gümüş Yüzük, Kartal ve Yılan Modelli Kaplan Taşlı Yüzük, Kartal ve Yılan Modelli Kaplan Gümüş, Kartal ve Yılan Modelli Kaplan Gümüş Yüzük, Kartal ve Yılan Modelli Kaplan Yüzük, Kartal ve Yılan Modelli Gözü, Kartal ve Yılan Modelli Gözü Taşlı, Kartal ve Yılan Modelli Gözü Taşlı Gümüş, Kartal ve Yılan Modelli Gözü Taşlı Gümüş Yüzük, Kartal ve Yılan Modelli Gözü Taşlı Yüzük, Kartal ve Yılan Modelli Gözü Gümüş, Kartal ve Yılan Modelli Gözü Gümüş Yüzük, Kartal ve Yılan Modelli Gözü Yüzük, Kartal ve Yılan Modelli Taşlı, Kartal ve Yılan Modelli Taşlı Gümüş, Kartal ve Yılan Modelli Taşlı Gümüş Yüzük, Kartal ve Yılan Modelli Taşlı Yüzük, Kartal ve Yılan Modelli Gümüş, Kartal ve Yılan Modelli Gümüş Yüzük, Kartal ve Yılan Modelli Yüzük, Kartal ve Yılan Kaplan, Kartal ve Yılan Kaplan Gözü, Kartal ve Yılan Kaplan Gözü Taşlı, Kartal ve Yılan Kaplan Gözü Taşlı Gümüş, Kartal ve Yılan Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük, Kartal ve Yılan Kaplan Gözü Taşlı Yüzük, Kartal ve Yılan Kaplan Gözü Gümüş, Kartal ve Yılan Kaplan Gözü Gümüş Yüzük, Kartal ve Yılan Kaplan Gözü Yüzük, Kartal ve Yılan Kaplan Taşlı, Kartal ve Yılan Kaplan Taşlı Gümüş, Kartal ve Yılan Kaplan Taşlı Gümüş Yüzük, Kartal ve Yılan Kaplan Taşlı Yüzük, Kartal ve Yılan Kaplan Gümüş, Kartal ve Yılan Kaplan Gümüş Yüzük,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR