Kartal ve Yılan Modelli Siyah Taşlı Gümüş Yüzük
Kartal ve Yılan Modelli Siyah Taşlı Gümüş Yüzük
Kartal ve Yılan Modelli Siyah Taşlı Gümüş Yüzük
Kartal ve Yılan Modelli Siyah Taşlı Gümüş Yüzük
Kartal ve Yılan Modelli Siyah Taşlı Gümüş Yüzük
Kartal ve Yılan Modelli Siyah Taşlı Gümüş Yüzük

Kartal ve Yılan Modelli Siyah Taşlı Gümüş Yüzük (DEY01306S)

İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺1.942,03
İndirimli : ₺1.542,44
Güvence Logolar
1
ADET :

Kartal ve Yılan Modelli Siyah Taşlı Gümüş Yüzük

 

 • Sahibinin iç enerjisiyle birleştikten sonra günlük yaşama eşlik eder, depresyonu hafifletir.
 • Uykusuzluk ve stresle mücadele eder.
 • Sahibine sabır ve dayanıklılık gereken durumlarda yardımcı olur.
 • Yüzük Tamamı ile 925 Ayar Gümüş Madeninden Üretilmiştir.
 • Farklı Renk ve Desen Seçenekleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
 • Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
 • Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
 • Gümüş Yüzüğünüzün Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Gümüş Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
 • Kargo Teslimat Süresi Gönderilecek Bölgeye Göre 1-3 İş Günü Aralığında Değişmektedir.
 • Ürün 17,10 gr'dır.
 • Ürün Taş Boyutu: 19,13mm x 13,40mm
 • Ürün Üst Ebatı: 20 mm

 

 

Oniks Taşı Faydaları

 

 

Oniks popüler minerallerden biridir. Siyah oniks ise, farklı renklerdeki pek çok oniks çeşiti arasında en özelidir. 

 

Siyah Oniks eski zamanlardan beri takılarda yaygın olarak kullanılan değerli taştır. Tıbbi özellikleri şimdiye kadar tam olarak kesinleşmese de siyah oniks kullanılan takıların insan vücudu üzerinde olumlu bir etkiye sahip olduğuna inanılıyor ve litoterapide aktif olarak kullanılıyor. 

 

Siyah oniks sahibine hemen etki etmez. Uzun süreli kullanım sonucunda sahibinin iç enerjisiyle birleştikten sonra günlük yaşama eşlik ederdepresyonu hafifletiruykusuzluk ve stresle mükemmel mücadele eder. Eski zamanlarda kendine güvenen, güçlü iradeye sahip kişiler ve liderlerin kullandığı değerli taş olan siyah oniks, sahibine verilen görevleri yerine getirmesine, daha sabırlı ve metanetli olmasına yardımcı olur. 

 

 

Bilinen tıbbi özellikleri ise kalp rahatsızlıklarına iyi gelmesisolunum sistemi hastalıklarında aktif kullanılmasıdır. Günümüzde oniks ile aşılanmış su, kilo vermek için diyetlerde kullanılıyor.

 

RENK
Siyah
Etiketler
Kartal, Kartal ve, Kartal ve Yılan, Kartal ve Yılan Modelli, Kartal ve Yılan Modelli Siyah, Kartal ve Yılan Modelli Siyah Taşlı, Kartal ve Yılan Modelli Siyah Taşlı Gümüş, Kartal ve Yılan Modelli Siyah Taşlı Gümüş Yüzük, Kartal ve Yılan Modelli Siyah Taşlı Yüzük, Kartal ve Yılan Modelli Siyah Gümüş, Kartal ve Yılan Modelli Siyah Gümüş Yüzük, Kartal ve Yılan Modelli Siyah Yüzük, Kartal ve Yılan Modelli Taşlı, Kartal ve Yılan Modelli Taşlı Gümüş, Kartal ve Yılan Modelli Taşlı Gümüş Yüzük, Kartal ve Yılan Modelli Taşlı Yüzük, Kartal ve Yılan Modelli Gümüş, Kartal ve Yılan Modelli Gümüş Yüzük, Kartal ve Yılan Modelli Yüzük, Kartal ve Yılan Siyah, Kartal ve Yılan Siyah Taşlı, Kartal ve Yılan Siyah Taşlı Gümüş, Kartal ve Yılan Siyah Taşlı Gümüş Yüzük, Kartal ve Yılan Siyah Taşlı Yüzük, Kartal ve Yılan Siyah Gümüş, Kartal ve Yılan Siyah Gümüş Yüzük, Kartal ve Yılan Siyah Yüzük, Kartal ve Yılan Taşlı, Kartal ve Yılan Taşlı Gümüş, Kartal ve Yılan Taşlı Gümüş Yüzük, Kartal ve Yılan Taşlı Yüzük, Kartal ve Yılan Gümüş, Kartal ve Yılan Gümüş Yüzük, Kartal ve Yılan Yüzük, Kartal ve Modelli, Kartal ve Modelli Siyah, Kartal ve Modelli Siyah Taşlı, Kartal ve Modelli Siyah Taşlı Gümüş, Kartal ve Modelli Siyah Taşlı Gümüş Yüzük, Kartal ve Modelli Siyah Taşlı Yüzük, Kartal ve Modelli Siyah Gümüş, Kartal ve Modelli Siyah Gümüş Yüzük, Kartal ve Modelli Siyah Yüzük, Kartal ve Modelli Taşlı, Kartal ve Modelli Taşlı Gümüş, Kartal ve Modelli Taşlı Gümüş Yüzük, Kartal ve Modelli Taşlı Yüzük, Kartal ve Modelli Gümüş, Kartal ve Modelli Gümüş Yüzük, Kartal ve Modelli Yüzük,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR