Kehribar Taş Üzeri İnşirah Suresi İşlemeli Gümüş Yüzük
Kehribar Taş Üzeri İnşirah Suresi İşlemeli Gümüş Yüzük
Kehribar Taş Üzeri İnşirah Suresi İşlemeli Gümüş Yüzük
Kehribar Taş Üzeri İnşirah Suresi İşlemeli Gümüş Yüzük
Kehribar Taş Üzeri İnşirah Suresi İşlemeli Gümüş Yüzük
Kehribar Taş Üzeri İnşirah Suresi İşlemeli Gümüş Yüzük

Kehribar Taş Üzeri İnşirah Suresi İşlemeli Erkek Gümüş Yüzük (DEY1533)

İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺2.591,10
İndirimli : ₺2.367,28
Güvence Logolar
1
ADET :

Kehribar Taş Üzeri İnşirah Suresi İşlemeli Gümüş Yüzük

Kehribar taş üzeri İnşirah Suresi işlemeli erkek gümüş yüzük, hem dini bir sembol taşımanın hem de şıklığı yakalamanın mükemmel bir yoludur. Bu özel yüzük, inanç ve estetiği bir araya getirirken, 925 ayar gümüşten üretilen kalitesi ile öne çıkar.

 

İNŞİRAH SURESİ TÜRKÇE OKUNUŞU:

Elem neşrah leke sadrek, Ve vada'na 'anke vizreke, Elleziy enkada zahreke, Ve refa'na leke zikreke, Feinne me'al'usri yüsren, İnne me'al'usri yüsren, Feiza ferağte fensab, Ve ila rabbike ferğab.


İNŞİRAH SURESİ ANLAMI:

Rahmân ve Rahîm olan Allah´ın adıyla, (Ey Muhammed!) Senin göğsünü açıp genişletmedik mi? Belini büken yükünü üzerinden kaldırmadık mı? Senin şânını yükseltmedik mi? Şüphesiz güçlükle beraber bir kolaylık vardır. Gerçekten, güçlükle beraber bir kolaylık vardır. Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul. Ancak Rabbine yönel ve yalvar.

 

İslami Yüzükler Arasında Bir Başyapıt

Bu gümüş yüzük, İnşirah Suresi'nin özel bir işlemesi ile süslenmiştir. İnşirah Suresi, insanın ruhsal açıdan huzura kavuşmasını simgeler ve bu yüzük, bu önemli mesajı her zaman yanınızda taşımanıza olanak tanır. İslam kültürünün bir parçası olan bu işleme, inancınızı gururla ifade etmenize yardımcı olur.

 

925 Ayar Gümüşten Üretilmiş

Bu özel yüzük, yüksek kaliteli 925 ayar gümüşten üretilmiştir. Gümüşün parlaklığı ve dayanıklılığı, yüzüğün uzun ömürlü olmasını sağlar. Ayrıca, gümüşün cilde herhangi bir alerjik reaksiyon riski taşımadığı için rahatlıkla kullanılabilir.

 

Kehribar taş üzeri İnşirah Suresi işlemeli erkek gümüş yüzük, inanç ve şıklığı bir araya getiren benzersiz bir takıdır. Bu özel yüzüğü hemen satın alarak, inancınızı gururla taşıyın ve şıklığınızı tamamlayın. Daha fazla model için islami yüzükler kategorimizi inceleyebilirsiniz.

 

İnşirah Suresi'nin gücünü taşıyan kehribar taş üzeri İnşirah Suresi işlemeli erkek gümüş yüzük, inanç ve estetiği bir araya getiren mükemmel bir sembol ve aksesuardır. Bu özel yüzüğü takarak, inançlı bir duruş sergileyin ve her anınıza anlam katın.


Yüzük Ebatları: 30mm x 25mm (milimikron)
Taş Ebatları: 23mm x 16mm (milimikron)
Yüzük Ağırlığı: 21,40 gr.


Kenar İşlemelerideki Ayetler ve Anlamları 

 

Lailahe İllallah La Galibe İllallah: Allah' tan Başka İlah Yok , Allah' tan Başka Galib Yok
Elhubbu Lillah: Allah İçin Sevmek
El İzzetü Lillah: İzzet ve Şeref Allah' ındır.
Tevekkeltü Alallah: Ona Tevekkül Ettim

Etiketler
Kehribar, Kehribar Taş, Kehribar Taş Üzeri, Kehribar Taş Üzeri İnşirah, Kehribar Taş Üzeri İnşirah Suresi, Kehribar Taş Üzeri İnşirah Suresi İşlemeli, Kehribar Taş Üzeri İnşirah Suresi İşlemeli Erkek, Kehribar Taş Üzeri İnşirah Suresi İşlemeli Erkek Gümüş, Kehribar Taş Üzeri İnşirah Suresi İşlemeli Erkek Gümüş Yüzük, Kehribar Taş Üzeri İnşirah Suresi İşlemeli Erkek Yüzük, Kehribar Taş Üzeri İnşirah Suresi İşlemeli Gümüş, Kehribar Taş Üzeri İnşirah Suresi İşlemeli Gümüş Yüzük, Kehribar Taş Üzeri İnşirah Suresi İşlemeli Yüzük, Kehribar Taş Üzeri İnşirah Suresi Erkek, Kehribar Taş Üzeri İnşirah Suresi Erkek Gümüş, Kehribar Taş Üzeri İnşirah Suresi Erkek Gümüş Yüzük, Kehribar Taş Üzeri İnşirah Suresi Erkek Yüzük, Kehribar Taş Üzeri İnşirah Suresi Gümüş, Kehribar Taş Üzeri İnşirah Suresi Gümüş Yüzük, Kehribar Taş Üzeri İnşirah Suresi Yüzük, Kehribar Taş Üzeri İnşirah İşlemeli, Kehribar Taş Üzeri İnşirah İşlemeli Erkek, Kehribar Taş Üzeri İnşirah İşlemeli Erkek Gümüş, Kehribar Taş Üzeri İnşirah İşlemeli Erkek Gümüş Yüzük, Kehribar Taş Üzeri İnşirah İşlemeli Erkek Yüzük, Kehribar Taş Üzeri İnşirah İşlemeli Gümüş, Kehribar Taş Üzeri İnşirah İşlemeli Gümüş Yüzük, Kehribar Taş Üzeri İnşirah İşlemeli Yüzük, Kehribar Taş Üzeri İnşirah Erkek, Kehribar Taş Üzeri İnşirah Erkek Gümüş, Kehribar Taş Üzeri İnşirah Erkek Gümüş Yüzük, Kehribar Taş Üzeri İnşirah Erkek Yüzük, Kehribar Taş Üzeri İnşirah Gümüş, Kehribar Taş Üzeri İnşirah Gümüş Yüzük, Kehribar Taş Üzeri İnşirah Yüzük, Kehribar Taş Üzeri Suresi, Kehribar Taş Üzeri Suresi İşlemeli, Kehribar Taş Üzeri Suresi İşlemeli Erkek, Kehribar Taş Üzeri Suresi İşlemeli Erkek Gümüş, Kehribar Taş Üzeri Suresi İşlemeli Erkek Gümüş Yüzük, Kehribar Taş Üzeri Suresi İşlemeli Erkek Yüzük, Kehribar Taş Üzeri Suresi İşlemeli Gümüş, Kehribar Taş Üzeri Suresi İşlemeli Gümüş Yüzük, Kehribar Taş Üzeri Suresi İşlemeli Yüzük, Kehribar Taş Üzeri Suresi Erkek, Kehribar Taş Üzeri Suresi Erkek Gümüş, Kehribar Taş Üzeri Suresi Erkek Gümüş Yüzük, Kehribar Taş Üzeri Suresi Erkek Yüzük, Kehribar Taş Üzeri Suresi Gümüş, Kehribar Taş Üzeri Suresi Gümüş Yüzük,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR