Kırmızı Akik Taşlı Ay Yıldız Erkek Gümüş Yüzük
Kırmızı Akik Taşlı Ay Yıldız Erkek Gümüş Yüzük
Kırmızı Akik Taşlı Ay Yıldız Erkek Gümüş Yüzük
Kırmızı Akik Taşlı Ay Yıldız Erkek Gümüş Yüzük

Kırmızı Akik Taşlı Ay Yıldız Erkek Gümüş Yüzük (DEY1958)

Güvence Logolar
1

Kırmızı Akik Taşlı Ay Yıldız Erkek Gümüş Yüzük


Bu gümüş yüzük, kırmızı akik taşı ile süslenmiştir ve üzerinde Türk bayrağı ve sarmaşık desenleri bulunmaktadır. Akik taşı, cesaret ve güven gibi özelliklerle ilişkilendirilir ve duygusal denge konularında da yardımcı olduğu bilinmektedir.


Yüzüğün kenarlarındaki Türk bayrağı ve sarmaşık desenleri, Türk kültürüne ait sembollerdir. Türk bayrağı sembolü, ülkenin bağımsızlığı ve birliği anlamına gelirken, sarmaşık desenleri ise Türk sanatında sıklıkla kullanılan bir motif olup, sonsuzluğu ve sürekliliği sembolize eder.


Bu yüzük, erkekler için tasarlanmıştır ve Ay Yıldız sembolünü taşıması nedeniyle Türk milliyetçiliği duygularını yansıtmak için giyilebilir. Ayrıca, kırmızı akik taşı ile de şıklık katmaktadır.


Yüzük, kaliteli gümüş malzemeden yapılmıştır ve uzun ömürlü kullanım için tasarlanmıştır. Hem gündelik kullanıma hem de özel günlerde giyilebilecek şık bir aksesuardır.

 


Ürün Ağırlığı: 14,28 gr.

Etiketler
Kırmızı, Kırmızı Akik, Kırmızı Akik Taşlı, Kırmızı Akik Taşlı Ay, Kırmızı Akik Taşlı Ay Yıldız, Kırmızı Akik Taşlı Ay Yıldız Erkek, Kırmızı Akik Taşlı Ay Yıldız Erkek Gümüş, Kırmızı Akik Taşlı Ay Yıldız Erkek Gümüş Yüzük, Kırmızı Akik Taşlı Ay Yıldız Erkek Yüzük, Kırmızı Akik Taşlı Ay Yıldız Gümüş, Kırmızı Akik Taşlı Ay Yıldız Gümüş Yüzük, Kırmızı Akik Taşlı Ay Yıldız Yüzük, Kırmızı Akik Taşlı Ay Erkek, Kırmızı Akik Taşlı Ay Erkek Gümüş, Kırmızı Akik Taşlı Ay Erkek Gümüş Yüzük, Kırmızı Akik Taşlı Ay Erkek Yüzük, Kırmızı Akik Taşlı Ay Gümüş, Kırmızı Akik Taşlı Ay Gümüş Yüzük, Kırmızı Akik Taşlı Ay Yüzük, Kırmızı Akik Taşlı Yıldız, Kırmızı Akik Taşlı Yıldız Erkek, Kırmızı Akik Taşlı Yıldız Erkek Gümüş, Kırmızı Akik Taşlı Yıldız Erkek Gümüş Yüzük, Kırmızı Akik Taşlı Yıldız Erkek Yüzük, Kırmızı Akik Taşlı Yıldız Gümüş, Kırmızı Akik Taşlı Yıldız Gümüş Yüzük, Kırmızı Akik Taşlı Yıldız Yüzük, Kırmızı Akik Taşlı Erkek, Kırmızı Akik Taşlı Erkek Gümüş, Kırmızı Akik Taşlı Erkek Gümüş Yüzük, Kırmızı Akik Taşlı Erkek Yüzük, Kırmızı Akik Taşlı Gümüş, Kırmızı Akik Taşlı Gümüş Yüzük, Kırmızı Akik Taşlı Yüzük, Kırmızı Akik Ay, Kırmızı Akik Ay Yıldız, Kırmızı Akik Ay Yıldız Erkek, Kırmızı Akik Ay Yıldız Erkek Gümüş, Kırmızı Akik Ay Yıldız Erkek Gümüş Yüzük, Kırmızı Akik Ay Yıldız Erkek Yüzük, Kırmızı Akik Ay Yıldız Gümüş, Kırmızı Akik Ay Yıldız Gümüş Yüzük, Kırmızı Akik Ay Yıldız Yüzük, Kırmızı Akik Ay Erkek, Kırmızı Akik Ay Erkek Gümüş, Kırmızı Akik Ay Erkek Gümüş Yüzük, Kırmızı Akik Ay Erkek Yüzük, Kırmızı Akik Ay Gümüş, Kırmızı Akik Ay Gümüş Yüzük, Kırmızı Akik Ay Yüzük,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR