Kırmızı Zirkon Taşlı Osmanlı Tuğrası Gümüş Yüzük
Kırmızı Zirkon Taşlı Osmanlı Tuğrası Gümüş Yüzük
Kırmızı Zirkon Taşlı Osmanlı Tuğrası Gümüş Yüzük
Kırmızı Zirkon Taşlı Osmanlı Tuğrası Gümüş Yüzük

Kırmızı Zirkon Taşlı Osmanlı Tuğrası Gümüş Yüzük (DEY1962)

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺1.279,14(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.154,58(KDV Dahil)
Güvence Logolar
1
ADET :

Kırmızı Zirkon Taşlı Osmanlı Tuğrası Gümüş Yüzük


Bu gümüş yüzük, Osmanlı tarzında tasarlanmış ve kırmızı zirkon taşı ile süslenmiştir. Yüzüğün yanlarında Osmanlı tuğrası işlemesi bulunur. Tuğra, Osmanlı padişahlarının resmi imzası olarak kullanılmıştır ve bu yüzükte de tarihî bir simge olarak yer almaktadır. 


Kırmızı zirkon taşı, yüzüğe güzel bir parlaklık ve canlılık katarak, Osmanlı tarzının modern bir yorumunu yansıtır. Yüzüğün yan kısımlarında ise Osmanlı desenleri yer alır. Bu desenler, Osmanlı mimarisi ve süsleme sanatının özelliklerini yansıtır ve yüzüğe ayrı bir estetik görünüm kazandırır. 


Bu yüzük, hem tarihî bir anlam taşıyan Osmanlı tuğrası hem de modern bir dokunuşla tasarlanmış kırmızı zirkon taşı ile öne çıkan bir aksesuardır. Osmanlı tarzını benimseyenler için harika bir seçenek olabilir.

 

 

Ürün Ağırlığı: 15,36 gr.

Alternatif Ürünler
Benzer Ürünler
Etiketler
Kırmızı, Kırmızı Zirkon, Kırmızı Zirkon Taşlı, Kırmızı Zirkon Taşlı Osmanlı, Kırmızı Zirkon Taşlı Osmanlı Tuğrası, Kırmızı Zirkon Taşlı Osmanlı Tuğrası Gümüş, Kırmızı Zirkon Taşlı Osmanlı Tuğrası Gümüş Yüzük, Kırmızı Zirkon Taşlı Osmanlı Tuğrası Yüzük, Kırmızı Zirkon Taşlı Osmanlı Gümüş, Kırmızı Zirkon Taşlı Osmanlı Gümüş Yüzük, Kırmızı Zirkon Taşlı Osmanlı Yüzük, Kırmızı Zirkon Taşlı Tuğrası, Kırmızı Zirkon Taşlı Tuğrası Gümüş, Kırmızı Zirkon Taşlı Tuğrası Gümüş Yüzük, Kırmızı Zirkon Taşlı Tuğrası Yüzük, Kırmızı Zirkon Taşlı Gümüş, Kırmızı Zirkon Taşlı Gümüş Yüzük, Kırmızı Zirkon Taşlı Yüzük, Kırmızı Zirkon Osmanlı, Kırmızı Zirkon Osmanlı Tuğrası, Kırmızı Zirkon Osmanlı Tuğrası Gümüş, Kırmızı Zirkon Osmanlı Tuğrası Gümüş Yüzük, Kırmızı Zirkon Osmanlı Tuğrası Yüzük, Kırmızı Zirkon Osmanlı Gümüş, Kırmızı Zirkon Osmanlı Gümüş Yüzük, Kırmızı Zirkon Osmanlı Yüzük, Kırmızı Zirkon Tuğrası, Kırmızı Zirkon Tuğrası Gümüş, Kırmızı Zirkon Tuğrası Gümüş Yüzük, Kırmızı Zirkon Tuğrası Yüzük, Kırmızı Zirkon Gümüş, Kırmızı Zirkon Gümüş Yüzük, Kırmızı Zirkon Yüzük, Kırmızı Taşlı, Kırmızı Taşlı Osmanlı, Kırmızı Taşlı Osmanlı Tuğrası, Kırmızı Taşlı Osmanlı Tuğrası Gümüş, Kırmızı Taşlı Osmanlı Tuğrası Gümüş Yüzük, Kırmızı Taşlı Osmanlı Tuğrası Yüzük, Kırmızı Taşlı Osmanlı Gümüş, Kırmızı Taşlı Osmanlı Gümüş Yüzük, Kırmızı Taşlı Osmanlı Yüzük, Kırmızı Taşlı Tuğrası, Kırmızı Taşlı Tuğrası Gümüş, Kırmızı Taşlı Tuğrası Gümüş Yüzük, Kırmızı Taşlı Tuğrası Yüzük, Kırmızı Taşlı Gümüş, Kırmızı Taşlı Gümüş Yüzük, Kırmızı Taşlı Yüzük, Kırmızı Osmanlı,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR