Mavi Zirkon Taşlı Ay Yıldız Erkek Gümüş Yüzük
Mavi Zirkon Taşlı Ay Yıldız Erkek Gümüş Yüzük
Mavi Zirkon Taşlı Ay Yıldız Erkek Gümüş Yüzük
Mavi Zirkon Taşlı Ay Yıldız Erkek Gümüş Yüzük
Mavi Zirkon Taşlı Ay Yıldız Erkek Gümüş Yüzük
Mavi Zirkon Taşlı Ay Yıldız Erkek Gümüş Yüzük

Mavi Zirkon Taşlı Ay Yıldız Erkek Gümüş Yüzük (DEY1949)

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺1.632,35(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.409,46(KDV Dahil)
Güvence Logolar
1
ADET :

Mavi Zirkon Taşlı Ay Yıldız Erkek Gümüş Yüzük


Bu erkek gümüş yüzük, göz alıcı mavi zirkon taşı ve ay yıldız tasarımı ile dikkat çekici bir görünüme sahiptir. Yüzük, 925 ayar gümüşten yapılmıştır ve ortalama olarak 13,69 gram ağırlığındadır.


Yüzük, kenarlarındaki çiçek ve ay yıldız işlemeleri ile zengin bir detaylandırma sunar. Bu işlemeler, yüzüğe bir kişilik ve tarz katarken, mavi zirkon taşı ise yüzüğün parlamasını ve dikkat çekiciliğini arttırır.


Bu yüzük, özel bir hediyelik veya günlük giyim için mükemmel bir seçimdir. Şık ve modern tasarımı, herhangi bir kıyafeti tamamlar ve tarzınızı yansıtır. Ayrıca, erkekler için benzersiz bir aksesuar seçeneği sunar.


Bu ay yıldız erkek gümüş yüzük, özel bir parmak ölçüsüne göre üretilebilir. Ayrıca, ücretsiz kargo hizmetimiz ile birlikte gönderilir. Bu yüzük, sevdiklerinize veya kendinize özel bir hediye seçeneği sunar.

 


Ürün Ağırlığı: 13,69 gr.

Etiketler
Mavi, Mavi Zirkon, Mavi Zirkon Taşlı, Mavi Zirkon Taşlı Ay, Mavi Zirkon Taşlı Ay Yıldız, Mavi Zirkon Taşlı Ay Yıldız Erkek, Mavi Zirkon Taşlı Ay Yıldız Erkek Gümüş, Mavi Zirkon Taşlı Ay Yıldız Erkek Gümüş Yüzük, Mavi Zirkon Taşlı Ay Yıldız Erkek Yüzük, Mavi Zirkon Taşlı Ay Yıldız Gümüş, Mavi Zirkon Taşlı Ay Yıldız Gümüş Yüzük, Mavi Zirkon Taşlı Ay Yıldız Yüzük, Mavi Zirkon Taşlı Ay Erkek, Mavi Zirkon Taşlı Ay Erkek Gümüş, Mavi Zirkon Taşlı Ay Erkek Gümüş Yüzük, Mavi Zirkon Taşlı Ay Erkek Yüzük, Mavi Zirkon Taşlı Ay Gümüş, Mavi Zirkon Taşlı Ay Gümüş Yüzük, Mavi Zirkon Taşlı Ay Yüzük, Mavi Zirkon Taşlı Yıldız, Mavi Zirkon Taşlı Yıldız Erkek, Mavi Zirkon Taşlı Yıldız Erkek Gümüş, Mavi Zirkon Taşlı Yıldız Erkek Gümüş Yüzük, Mavi Zirkon Taşlı Yıldız Erkek Yüzük, Mavi Zirkon Taşlı Yıldız Gümüş, Mavi Zirkon Taşlı Yıldız Gümüş Yüzük, Mavi Zirkon Taşlı Yıldız Yüzük, Mavi Zirkon Taşlı Erkek, Mavi Zirkon Taşlı Erkek Gümüş, Mavi Zirkon Taşlı Erkek Gümüş Yüzük, Mavi Zirkon Taşlı Erkek Yüzük, Mavi Zirkon Taşlı Gümüş, Mavi Zirkon Taşlı Gümüş Yüzük, Mavi Zirkon Taşlı Yüzük, Mavi Zirkon Ay, Mavi Zirkon Ay Yıldız, Mavi Zirkon Ay Yıldız Erkek, Mavi Zirkon Ay Yıldız Erkek Gümüş, Mavi Zirkon Ay Yıldız Erkek Gümüş Yüzük, Mavi Zirkon Ay Yıldız Erkek Yüzük, Mavi Zirkon Ay Yıldız Gümüş, Mavi Zirkon Ay Yıldız Gümüş Yüzük, Mavi Zirkon Ay Yıldız Yüzük, Mavi Zirkon Ay Erkek, Mavi Zirkon Ay Erkek Gümüş, Mavi Zirkon Ay Erkek Gümüş Yüzük, Mavi Zirkon Ay Erkek Yüzük, Mavi Zirkon Ay Gümüş, Mavi Zirkon Ay Gümüş Yüzük, Mavi Zirkon Ay Yüzük,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR