Örgü Desenli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük
Örgü Desenli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük
Örgü Desenli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük
Örgü Desenli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük
Örgü Desenli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük
Örgü Desenli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük
Örgü Desenli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük
Örgü Desenli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük
Örgü Desenli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük

Örgü Desenli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük (DEY01311)

İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺1.196,10
İndirimli : ₺911,44
Güvence Logolar
1
ADET :

Örgü Desenli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük Özellikleri

 

  • Yüzük Tamamı ile 925 Ayar Gümüş Madeninden Üretilmiştir.
  • Farklı Renk ve Desen Seçenekleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
  • Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
  • Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
  • Gümüş Yüzüğünüzün Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Gümüş Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
  • Kargo Teslimat Süresi Gönderilecek Bölgeye Göre 1-3 İş Günü Aralığında Değişmektedir.
  • Ürün 6,80 gr'dır.
  • Ürün Taş Boyutu: 9,90mm x 8,10mm
  • Ürün Üst Ebatı: 13,76mm x 12mm

 

Kaplan Gözü Taşı Faydaları

 

 

Kaplan gözü, altından kahvemsi renge kadar değişen rengiyle bir tür kuvars olan değerli taşlardan biridir. Bu taş Antik Çağlardan beri bilinmektedir. Eski insanlar onun Güneşin ve Dünyanın güçlü enerjisini aldığına ve bu enerjiyi insanlara somut bir şekilde aktardığına inanıyorlardı. 

 

Adını aldığı yırtıcı hayvanın özelliklerini taşıyan kaplan gözü taşı, sahibine bir avcının sahip olduğu cesaretsabırkonsantrasyondikkatdayanıklılık özelliklerini sunar. Büyülü özelliklerinden bir tanesi de yüksek koruyucu olmasıdır. Kaplan gözü taşı, sahibini nazardan ve dertlerden korur, Güneş taşı olduğu için ondan aldığı pozitif ve sıcak enerjiyi üzerinde bulunduğu insana aktarır. Tıbbi özellikleri kanıtlanan kaplan gözü, litoterapide yaygın kullanılan taşlardandır. Ağır hastalıklardan ve ameliyatlardan sonra vücudun kendisini hızlı şekilde toparlamasına, eski gücünü yeniden geri kazanmasına yardımcı olur, kan basıncını dengeler. 

 

Ayrıca bu taşın, 3. çakra olan Solar pleksus çakrası üzerinde olumlu etkiye sahip olduğu da biliniyor. Kaplan gözü taşı eskiden bugüne mücevherlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Diriliş Takı olarak biz de taşlı gümüş yüzükler serimizde kaplan gözü taşına yer veriyoruz. Kaplan gözünün tüm tıbbi ve büyülü özelliklerini birleştirdiğimiz gümüş yüzüklerimizi sade tasarımlarımızla beraber, yan kısımları kalem işlemeli, zirkon taş detaylarıyla gösterişli şekilde de tasarlayarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 925 ayar kaplan gözü gümüş yüzüklerimize siz de sahip olmak istiyorsanız, ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz. 

 

Etiketler
Örgü, Örgü Desenli, Örgü Desenli Kaplan, Örgü Desenli Kaplan Gözü, Örgü Desenli Kaplan Gözü Taşlı, Örgü Desenli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş, Örgü Desenli Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük, Örgü Desenli Kaplan Gözü Taşlı Yüzük, Örgü Desenli Kaplan Gözü Gümüş, Örgü Desenli Kaplan Gözü Gümüş Yüzük, Örgü Desenli Kaplan Gözü Yüzük, Örgü Desenli Kaplan Taşlı, Örgü Desenli Kaplan Taşlı Gümüş, Örgü Desenli Kaplan Taşlı Gümüş Yüzük, Örgü Desenli Kaplan Taşlı Yüzük, Örgü Desenli Kaplan Gümüş, Örgü Desenli Kaplan Gümüş Yüzük, Örgü Desenli Kaplan Yüzük, Örgü Desenli Gözü, Örgü Desenli Gözü Taşlı, Örgü Desenli Gözü Taşlı Gümüş, Örgü Desenli Gözü Taşlı Gümüş Yüzük, Örgü Desenli Gözü Taşlı Yüzük, Örgü Desenli Gözü Gümüş, Örgü Desenli Gözü Gümüş Yüzük, Örgü Desenli Gözü Yüzük, Örgü Desenli Taşlı, Örgü Desenli Taşlı Gümüş, Örgü Desenli Taşlı Gümüş Yüzük, Örgü Desenli Taşlı Yüzük, Örgü Desenli Gümüş, Örgü Desenli Gümüş Yüzük, Örgü Desenli Yüzük, Örgü Kaplan, Örgü Kaplan Gözü, Örgü Kaplan Gözü Taşlı, Örgü Kaplan Gözü Taşlı Gümüş, Örgü Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük, Örgü Kaplan Gözü Taşlı Yüzük, Örgü Kaplan Gözü Gümüş, Örgü Kaplan Gözü Gümüş Yüzük, Örgü Kaplan Gözü Yüzük, Örgü Kaplan Taşlı, Örgü Kaplan Taşlı Gümüş, Örgü Kaplan Taşlı Gümüş Yüzük, Örgü Kaplan Taşlı Yüzük, Örgü Kaplan Gümüş, Örgü Kaplan Gümüş Yüzük, Örgü Kaplan Yüzük, Örgü Gözü,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR