Osmanlı Tuğra Püsküllü Kırmızı Ateş Kehribar Tesbih
Osmanlı Tuğra Püsküllü Kırmızı Ateş Kehribar Tesbih
Osmanlı Tuğra Püsküllü Kırmızı Ateş Kehribar Tesbih

Osmanlı Tuğra Püsküllü Kırmızı Ateş Kehribar Tesbih (DTS0018)

İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺679,58
İndirimli : ₺524,57
Güvence Logolar
1
ADET :

Tesbih Çeşitleri Arasında En Çok Tercih Edilen Kehribar Tesbihler, Her Yaş ve Her Kişiye Hitap Edebilme Özelliği Sayesinde Hediye Seçimleri İçinde Kristal Bir Seçimdir. Bir Çok Renk Seçeneği ve Özelliği Bulunan Kehribar Tesbihler Hem Kullanımı Kolay Hem de Her Kombine Uyum Sağlayabilecek Bir Üründür. Kullandıkça Rengi Güzelleşen Bu Doğal Ürün Ayrıca Çok Şeffaf Bir Yapıya Sahiptir ve Kolaylıkla Zevk Alarak Kullanılabilir. Osmanlı Tuğra Püsküllü Kırmızı Ateş Kehribar Tesbih in Gümüş Püskülü, 925 Ayar Gümüşten Üretilmiştir. Bu Değerli Tesbih Modelini Kullandıkça Mutlu Olacak ve Gördükçe Her Zaman Yeniden İncelemek İsteyeceksiniz.

Görenlerinde İlgisini Üzerinize Toplayacak Olan Bu Ürüne, Diriliş Takı Kalitesi ve Kolay Ödeme Seçenekleri İle Sahip Olabilir ve Osmanlı Tuğra Püskülü Kırmızı Ateş Kehribar Tesbih Şıklığını Yaşamaya Hemen Başlayabilirsiniz!

925 Ayar Püsküllü Kırmızı Ateş Kehribar Tesbih Özellikleri;

 • Tesbihte Osmanlı Tuğra Püskül Ucu Kullanılmıştır.
 • Püskül Ucunda 925 Ayar Gümüş Kullanılmıştır.
 • Farklı Renk ve Farklı Püskül Ucu Seçenekleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. Ekstra Ücrete Tabidir.
 • Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
 • Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
 • Tesbihinizin Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
 • Kargo Teslimat Süresi Gönderilecek Bölgeye Göre 1-3 İş Günü Aralığında Değişmektedir.
 • ÜRÜN KODU: DTS0018

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Müşterilerini Ödeme Konusunda da Rahat Ettirmek İsteyen Diriliş Takı Sizlere Farklı Ödeme Seçenekleri İle Bütçenize Zarar Vermeden Alışveriş Yapma İmkanını Sunmaktadır.

 • Bu Ürüne Kapıda Nakit Ödeme ve Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme Kolaylığı ile Sahip Olabilirsiniz.
 • Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı ile Taksitli Alışveriş Avantajı ile Satın Alabilirsiniz.
 • Havale Ödeme Seçeneği ile %5 İndirim Fırsatıyla da Sahip Olabilirsiniz.
Benzer Ürünler
Etiketler
Osmanlı, Osmanlı Tuğra, Osmanlı Tuğra Püsküllü, Osmanlı Tuğra Püsküllü Kırmızı, Osmanlı Tuğra Püsküllü Kırmızı Ateş, Osmanlı Tuğra Püsküllü Kırmızı Ateş Kehribar, Osmanlı Tuğra Püsküllü Kırmızı Ateş Kehribar Tesbih, Osmanlı Tuğra Püsküllü Kırmızı Ateş Tesbih, Osmanlı Tuğra Püsküllü Kırmızı Kehribar, Osmanlı Tuğra Püsküllü Kırmızı Kehribar Tesbih, Osmanlı Tuğra Püsküllü Kırmızı Tesbih, Osmanlı Tuğra Püsküllü Ateş, Osmanlı Tuğra Püsküllü Ateş Kehribar, Osmanlı Tuğra Püsküllü Ateş Kehribar Tesbih, Osmanlı Tuğra Püsküllü Ateş Tesbih, Osmanlı Tuğra Püsküllü Kehribar, Osmanlı Tuğra Püsküllü Kehribar Tesbih, Osmanlı Tuğra Püsküllü Tesbih, Osmanlı Tuğra Kırmızı, Osmanlı Tuğra Kırmızı Ateş, Osmanlı Tuğra Kırmızı Ateş Kehribar, Osmanlı Tuğra Kırmızı Ateş Kehribar Tesbih, Osmanlı Tuğra Kırmızı Ateş Tesbih, Osmanlı Tuğra Kırmızı Kehribar, Osmanlı Tuğra Kırmızı Kehribar Tesbih, Osmanlı Tuğra Kırmızı Tesbih, Osmanlı Tuğra Ateş, Osmanlı Tuğra Ateş Kehribar, Osmanlı Tuğra Ateş Kehribar Tesbih, Osmanlı Tuğra Ateş Tesbih, Osmanlı Tuğra Kehribar, Osmanlı Tuğra Kehribar Tesbih, Osmanlı Tuğra Tesbih, Osmanlı Püsküllü, Osmanlı Püsküllü Kırmızı, Osmanlı Püsküllü Kırmızı Ateş, Osmanlı Püsküllü Kırmızı Ateş Kehribar, Osmanlı Püsküllü Kırmızı Ateş Kehribar Tesbih, Osmanlı Püsküllü Kırmızı Ateş Tesbih, Osmanlı Püsküllü Kırmızı Kehribar, Osmanlı Püsküllü Kırmızı Kehribar Tesbih, Osmanlı Püsküllü Kırmızı Tesbih, Osmanlı Püsküllü Ateş, Osmanlı Püsküllü Ateş Kehribar, Osmanlı Püsküllü Ateş Kehribar Tesbih, Osmanlı Püsküllü Ateş Tesbih, Osmanlı Püsküllü Kehribar, Osmanlı Püsküllü Kehribar Tesbih, Osmanlı Püsküllü Tesbih, Osmanlı Kırmızı,