Oval Kaplan Gözü Taşlı Kalem İşlemeli Gümüş Yüzük
Oval Kaplan Gözü Taşlı Kalem İşlemeli Gümüş Yüzük
Oval Kaplan Gözü Taşlı Kalem İşlemeli Gümüş Yüzük

Oval Kaplan Gözü Taşlı Kalem İşlemeli Gümüş Yüzük (DEY1487K)

İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : $40.17
İndirimli : $37.63
1
ADET :

Oval Kaplan Gözü Taşlı Kalem İşlemeli Gümüş Yüzük Özellikleri

 

  • Kalem İşlemesi Motifler ve Oval Kaplan Gözü Taş İle Süslenmiştir.
  • Yüzük Tamamı ile 925 Ayar Gümüş Madeninden Üretilmiştir.
  • Farklı Renk ve Desen Seçenekleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
  • Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
  • Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
  • Gümüş Yüzüğünüzün Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Gümüş Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
  • Kargo Teslimat Süresi Gönderilecek Bölgeye Göre 1-3 İş Günü Aralığında Değişmektedir.
  • Ürün 9,42 gr'dır.
  • Ürün Taş Boyutu : 16mm x 12mm (milimikron)
  • Ürün Üst Ebat ı :18mm x 21mm (milimikron)

 

 

Kaplan Gözü Taşı Faydaları

 

 

Kaplan gözü, altından kahvemsi renge kadar değişen rengiyle bir tür kuvars olan değerli taşlardan biridir. Bu taş Antik Çağlardan beri bilinmektedir. Eski insanlar onun Güneşin ve Dünyanın güçlü enerjisini aldığına ve bu enerjiyi insanlara somut bir şekilde aktardığına inanıyorlardı. 

 

Adını aldığı yırtıcı hayvanın özelliklerini taşıyan kaplan gözü taşı, sahibine bir avcının sahip olduğu cesaretsabırkonsantrasyondikkatdayanıklılık özelliklerini sunar. Büyülü özelliklerinden bir tanesi de yüksek koruyucu olmasıdır. Kaplan gözü taşı, sahibini nazardan ve dertlerden korur, Güneş taşı olduğu için ondan aldığı pozitif ve sıcak enerjiyi üzerinde bulunduğu insana aktarır. Tıbbi özellikleri kanıtlanan kaplan gözü, litoterapide yaygın kullanılan taşlardandır. Ağır hastalıklardan ve ameliyatlardan sonra vücudun kendisini hızlı şekilde toparlamasına, eski gücünü yeniden geri kazanmasına yardımcı olur, kan basıncını dengeler. 

 

Ayrıca bu taşın, 3. çakra olan Solar pleksus çakrası üzerinde olumlu etkiye sahip olduğu da biliniyor. Kaplan gözü taşı eskiden bugüne mücevherlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Diriliş Takı olarak biz de taşlı gümüş yüzükler serimizde kaplan gözü taşına yer veriyoruz. Kaplan gözünün tüm tıbbi ve büyülü özelliklerini birleştirdiğimiz gümüş yüzüklerimizi sade tasarımlarımızla beraber, yan kısımları kalem işlemeli, zirkon taş detaylarıyla gösterişli şekilde de tasarlayarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 925 ayar kaplan gözü gümüş yüzüklerimize siz de sahip olmak istiyorsanız, ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz. 

 

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Oval, Oval Kaplan, Oval Kaplan Gözü, Oval Kaplan Gözü Taşlı, Oval Kaplan Gözü Taşlı Kalem, Oval Kaplan Gözü Taşlı Kalem İşlemeli, Oval Kaplan Gözü Taşlı Kalem İşlemeli Gümüş, Oval Kaplan Gözü Taşlı Kalem İşlemeli Gümüş Yüzük, Oval Kaplan Gözü Taşlı Kalem İşlemeli Yüzük, Oval Kaplan Gözü Taşlı Kalem Gümüş, Oval Kaplan Gözü Taşlı Kalem Gümüş Yüzük, Oval Kaplan Gözü Taşlı Kalem Yüzük, Oval Kaplan Gözü Taşlı İşlemeli, Oval Kaplan Gözü Taşlı İşlemeli Gümüş, Oval Kaplan Gözü Taşlı İşlemeli Gümüş Yüzük, Oval Kaplan Gözü Taşlı İşlemeli Yüzük, Oval Kaplan Gözü Taşlı Gümüş, Oval Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük, Oval Kaplan Gözü Taşlı Yüzük, Oval Kaplan Gözü Kalem, Oval Kaplan Gözü Kalem İşlemeli, Oval Kaplan Gözü Kalem İşlemeli Gümüş, Oval Kaplan Gözü Kalem İşlemeli Gümüş Yüzük, Oval Kaplan Gözü Kalem İşlemeli Yüzük, Oval Kaplan Gözü Kalem Gümüş, Oval Kaplan Gözü Kalem Gümüş Yüzük, Oval Kaplan Gözü Kalem Yüzük, Oval Kaplan Gözü İşlemeli, Oval Kaplan Gözü İşlemeli Gümüş, Oval Kaplan Gözü İşlemeli Gümüş Yüzük, Oval Kaplan Gözü İşlemeli Yüzük, Oval Kaplan Gözü Gümüş, Oval Kaplan Gözü Gümüş Yüzük, Oval Kaplan Gözü Yüzük, Oval Kaplan Taşlı, Oval Kaplan Taşlı Kalem, Oval Kaplan Taşlı Kalem İşlemeli, Oval Kaplan Taşlı Kalem İşlemeli Gümüş, Oval Kaplan Taşlı Kalem İşlemeli Gümüş Yüzük, Oval Kaplan Taşlı Kalem İşlemeli Yüzük, Oval Kaplan Taşlı Kalem Gümüş, Oval Kaplan Taşlı Kalem Gümüş Yüzük, Oval Kaplan Taşlı Kalem Yüzük, Oval Kaplan Taşlı İşlemeli, Oval Kaplan Taşlı İşlemeli Gümüş, Oval Kaplan Taşlı İşlemeli Gümüş Yüzük, Oval Kaplan Taşlı İşlemeli Yüzük, Oval Kaplan Taşlı Gümüş, Oval Kaplan Taşlı Gümüş Yüzük, Oval Kaplan Taşlı Yüzük,