Sıralı Zirkon Taşlı Kaplangözü Osmanlı Desenli Gümüş Yüzük
Sıralı Zirkon Taşlı Kaplangözü Osmanlı Desenli Gümüş Yüzük
Sıralı Zirkon Taşlı Kaplangözü Osmanlı Desenli Gümüş Erkek Yüzük

Sıralı Zirkon Taşlı Kaplangözü Osmanlı Desenli Gümüş Yüzük (DEY0852K)

İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺1.248,35
İndirimli : ₺953,51
Güvence Logolar
1
ADET :

Sıralı Zirkon Taşlı Kaplangözü Osmanlı Desenli Gümüş Yüzük


Üzeri Taşlı ve İki Yanı Sıralı Zirkon Taş ve Osmanlı Deseni ile Süslenmiştir.
Yüzük Tamamı ile 925 Ayar Gümüş Madeninden Üretilmiştir.
Ürünlerimizin İçerisinde Diriliş Takı Logomuz Bulunmaktadır.
Farklı Renk ve Desen Seçenekleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
Gümüş Yüzüğünüzün Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Gümüş Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
Kargo Teslimat Süresi Gönderilecek Bölgeye Göre 1-3 İş Günü Aralığında Değişmektedir.
Ürün 9,97 Gram’dır.

 

Kaplan Gözü Taşı Faydaları

 

Kaplan gözü, altından kahvemsi renge kadar değişen rengiyle bir tür kuvars olan değerli taşlardan biridir. Bu taş Antik Çağlardan beri bilinmektedir. Eski insanlar onun Güneşin ve Dünyanın güçlü enerjisini aldığına ve bu enerjiyi insanlara somut bir şekilde aktardığına inanıyorlardı. 

Adını aldığı yırtıcı hayvanın özelliklerini taşıyan kaplan gözü taşı, sahibine bir avcının sahip olduğu cesaret, sabır, konsantrasyon, dikkat, dayanıklılık özelliklerini sunar. Büyülü özelliklerinden bir tanesi de yüksek koruyucu olmasıdır. Kaplan gözü taşı, sahibini nazardan ve dertlerden korur, Güneş taşı olduğu için ondan aldığı pozitif ve sıcak enerjiyi üzerinde bulunduğu insana aktarır. Tıbbi özellikleri kanıtlanan kaplan gözü, litoterapide yaygın kullanılan taşlardandır. Ağır hastalıklardan ve ameliyatlardan sonra vücudun kendisini hızlı şekilde toparlamasına, eski gücünü yeniden geri kazanmasına yardımcı olur, kan basıncını dengeler. 

 

Ayrıca bu taşın, 3. çakra olan Solar pleksus çakrası üzerinde olumlu etkiye sahip olduğu da biliniyor. Kaplan gözü taşı eskiden bugüne mücevherlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Diriliş Takı olarak biz de taşlı gümüş yüzükler serimizde kaplan gözü taşına yer veriyoruz. Kaplan gözünün tüm tıbbi ve büyülü özelliklerini birleştirdiğimiz gümüş yüzüklerimizi sade tasarımlarımızla beraber, yan kısımları kalem işlemeli, zirkon taş detaylarıyla gösterişli şekilde de tasarlayarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 925 ayar kaplan gözü gümüş yüzüklerimize siz de sahip olmak istiyorsanız, ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz. 

Etiketler
Sıralı, Sıralı Zirkon, Sıralı Zirkon Taşlı, Sıralı Zirkon Taşlı Kaplangözü, Sıralı Zirkon Taşlı Kaplangözü Osmanlı, Sıralı Zirkon Taşlı Kaplangözü Osmanlı Desenli, Sıralı Zirkon Taşlı Kaplangözü Osmanlı Desenli Gümüş, Sıralı Zirkon Taşlı Kaplangözü Osmanlı Desenli Gümüş Yüzük, Sıralı Zirkon Taşlı Kaplangözü Osmanlı Desenli Yüzük, Sıralı Zirkon Taşlı Kaplangözü Osmanlı Gümüş, Sıralı Zirkon Taşlı Kaplangözü Osmanlı Gümüş Yüzük, Sıralı Zirkon Taşlı Kaplangözü Osmanlı Yüzük, Sıralı Zirkon Taşlı Kaplangözü Desenli, Sıralı Zirkon Taşlı Kaplangözü Desenli Gümüş, Sıralı Zirkon Taşlı Kaplangözü Desenli Gümüş Yüzük, Sıralı Zirkon Taşlı Kaplangözü Desenli Yüzük, Sıralı Zirkon Taşlı Kaplangözü Gümüş, Sıralı Zirkon Taşlı Kaplangözü Gümüş Yüzük, Sıralı Zirkon Taşlı Kaplangözü Yüzük, Sıralı Zirkon Taşlı Osmanlı, Sıralı Zirkon Taşlı Osmanlı Desenli, Sıralı Zirkon Taşlı Osmanlı Desenli Gümüş, Sıralı Zirkon Taşlı Osmanlı Desenli Gümüş Yüzük, Sıralı Zirkon Taşlı Osmanlı Desenli Yüzük, Sıralı Zirkon Taşlı Osmanlı Gümüş, Sıralı Zirkon Taşlı Osmanlı Gümüş Yüzük, Sıralı Zirkon Taşlı Osmanlı Yüzük, Sıralı Zirkon Taşlı Desenli, Sıralı Zirkon Taşlı Desenli Gümüş, Sıralı Zirkon Taşlı Desenli Gümüş Yüzük, Sıralı Zirkon Taşlı Desenli Yüzük, Sıralı Zirkon Taşlı Gümüş, Sıralı Zirkon Taşlı Gümüş Yüzük, Sıralı Zirkon Taşlı Yüzük, Sıralı Zirkon Kaplangözü, Sıralı Zirkon Kaplangözü Osmanlı, Sıralı Zirkon Kaplangözü Osmanlı Desenli, Sıralı Zirkon Kaplangözü Osmanlı Desenli Gümüş, Sıralı Zirkon Kaplangözü Osmanlı Desenli Gümüş Yüzük, Sıralı Zirkon Kaplangözü Osmanlı Desenli Yüzük, Sıralı Zirkon Kaplangözü Osmanlı Gümüş, Sıralı Zirkon Kaplangözü Osmanlı Gümüş Yüzük, Sıralı Zirkon Kaplangözü Osmanlı Yüzük, Sıralı Zirkon Kaplangözü Desenli, Sıralı Zirkon Kaplangözü Desenli Gümüş, Sıralı Zirkon Kaplangözü Desenli Gümüş Yüzük, Sıralı Zirkon Kaplangözü Desenli Yüzük, Sıralı Zirkon Kaplangözü Gümüş, Sıralı Zirkon Kaplangözü Gümüş Yüzük, Sıralı Zirkon Kaplangözü Yüzük,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR