Siyahlı Bal Sarısı Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü Tesbih
Siyahlı Bal Sarısı Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü Tesbih
Siyahlı Bal Sarısı Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü Tesbih

Siyahlı Bal Sarısı Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü Tesbih (KTS0012)

İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺2.206,82
İndirimli : ₺1.696,62
Güvence Logolar
1
ADET :

Tesbih Çeşitleri Arasında En Çok Tercih Edilen Orjinal Ateş Kehribar Tesbihler, Her Yaş ve Her Kişiye Hitap Edebilme Özelliği Sayesinde Hediye Seçimleri İçinde Çok İyi Bir Seçimdir. Bir Çok Renk Seçeneği ve Özelliği Bulunan Orjinal Ateş Kehribar Tesbihler Hem Kullanımı Kolay Hem de Her Kombine Uyum Sağlayabilecek Bir Üründür. Kullandıkça Rengi Güzelleşen Bu Doğal Ürün Ayrıca Çok Şeffaf Bir Yapıya Sahiptir ve Kolaylıkla Zevk Alarak Kullanılabilir. Bu Değerli Tesbih Modelini Kullandıkça Mutlu Olacak ve Gördükçe Her Zaman Yeniden İncelemek İsteyeceksiniz.

Görenlerinde İlgisini Üzerinize Toplayacak Olan Bu Ürüne, Diriliş Takı Kalitesi ve Kolay Ödeme Seçenekleri İle Sahip Olabilir ve Bu Şıklığını Yaşamaya Hemen Başlayabilirsiniz!

Siyahlı Bal Sarısı Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü Tesbih Özellikleri;

  • Farklı Renk ve Farklı Püskül Ucu Seçenekleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. Ekstra Ücrete Tabidir.
  • Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
  • Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
  • Tesbihinizin Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
  • Kargo Teslimat Süresi Gönderilecek Bölgeye Göre 1-3 İş Günü Aralığında Değişmektedir.
  • Orjinal Ateş Kehribarı Kullanılmıştır, Tane Ebatı 9.5mmX12mm'dir. İmameden Uzunluk 27.5cm, Tesbihin Tam Boyu ise 41cm'dir.
  • ÜRÜN KODU: KTS0012

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Müşterilerini Ödeme Konusunda da Rahat Ettirmek İsteyen Diriliş Takı Sizlere Farklı Ödeme Seçenekleri İle Bütçenize Zarar Vermeden Alışveriş Yapma İmkanını Sunmaktadır.

  • Bu Ürüne Kapıda Nakit Ödeme ve Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme Kolaylığı ile Sahip Olabilirsiniz.
  • Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı ile Taksitli Alışveriş Avantajı ile Satın Alabilirsiniz.
  • Havale Ödeme Seçeneği ile %5 İndirim Fırsatıyla da Sahip Olabilirsiniz.
Benzer Ürünler
Etiketler
Siyahlı, Siyahlı Bal, Siyahlı Bal Sarısı, Siyahlı Bal Sarısı Ateş, Siyahlı Bal Sarısı Ateş Kehribarı, Siyahlı Bal Sarısı Ateş Kehribarı Gümüş, Siyahlı Bal Sarısı Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü, Siyahlı Bal Sarısı Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü Tesbih, Siyahlı Bal Sarısı Ateş Kehribarı Gümüş Tesbih, Siyahlı Bal Sarısı Ateş Kehribarı Püsküllü, Siyahlı Bal Sarısı Ateş Kehribarı Püsküllü Tesbih, Siyahlı Bal Sarısı Ateş Kehribarı Tesbih, Siyahlı Bal Sarısı Ateş Gümüş, Siyahlı Bal Sarısı Ateş Gümüş Püsküllü, Siyahlı Bal Sarısı Ateş Gümüş Püsküllü Tesbih, Siyahlı Bal Sarısı Ateş Gümüş Tesbih, Siyahlı Bal Sarısı Ateş Püsküllü, Siyahlı Bal Sarısı Ateş Püsküllü Tesbih, Siyahlı Bal Sarısı Ateş Tesbih, Siyahlı Bal Sarısı Kehribarı, Siyahlı Bal Sarısı Kehribarı Gümüş, Siyahlı Bal Sarısı Kehribarı Gümüş Püsküllü, Siyahlı Bal Sarısı Kehribarı Gümüş Püsküllü Tesbih, Siyahlı Bal Sarısı Kehribarı Gümüş Tesbih, Siyahlı Bal Sarısı Kehribarı Püsküllü, Siyahlı Bal Sarısı Kehribarı Püsküllü Tesbih, Siyahlı Bal Sarısı Kehribarı Tesbih, Siyahlı Bal Sarısı Gümüş, Siyahlı Bal Sarısı Gümüş Püsküllü, Siyahlı Bal Sarısı Gümüş Püsküllü Tesbih, Siyahlı Bal Sarısı Gümüş Tesbih, Siyahlı Bal Sarısı Püsküllü, Siyahlı Bal Sarısı Püsküllü Tesbih, Siyahlı Bal Sarısı Tesbih, Siyahlı Bal Ateş, Siyahlı Bal Ateş Kehribarı, Siyahlı Bal Ateş Kehribarı Gümüş, Siyahlı Bal Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü, Siyahlı Bal Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü Tesbih, Siyahlı Bal Ateş Kehribarı Gümüş Tesbih, Siyahlı Bal Ateş Kehribarı Püsküllü, Siyahlı Bal Ateş Kehribarı Püsküllü Tesbih, Siyahlı Bal Ateş Kehribarı Tesbih, Siyahlı Bal Ateş Gümüş, Siyahlı Bal Ateş Gümüş Püsküllü, Siyahlı Bal Ateş Gümüş Püsküllü Tesbih, Siyahlı Bal Ateş Gümüş Tesbih, Siyahlı Bal Ateş Püsküllü, Siyahlı Bal Ateş Püsküllü Tesbih, Siyahlı Bal Ateş Tesbih,