Siyahlı Kırmızı Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü Tesbih
Siyahlı Kırmızı Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü Tesbih
Siyahlı Kırmızı Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü Tesbih

Siyahlı Kırmızı Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü Tesbih (KTS0013)

İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺2.206,82
İndirimli : ₺1.696,62
Güvence Logolar
1
ADET :

Tesbih Çeşitleri Arasında En Çok Tercih Edilen Orjinal Ateş Kehribar Tesbihler, Her Yaş ve Her Kişiye Hitap Edebilme Özelliği Sayesinde Hediye Seçimleri İçinde Çok İyi Bir Seçimdir. Bir Çok Renk Seçeneği ve Özelliği Bulunan Orjinal Ateş Kehribar Tesbihler Hem Kullanımı Kolay Hem de Her Kombine Uyum Sağlayabilecek Bir Üründür. Kullandıkça Rengi Güzelleşen Bu Doğal Ürün Ayrıca Çok Şeffaf Bir Yapıya Sahiptir ve Kolaylıkla Zevk Alarak Kullanılabilir. Bu Değerli Tesbih Modelini Kullandıkça Mutlu Olacak ve Gördükçe Her Zaman Yeniden İncelemek İsteyeceksiniz.

Görenlerinde İlgisini Üzerinize Toplayacak Olan Bu Ürüne, Diriliş Takı Kalitesi ve Kolay Ödeme Seçenekleri İle Sahip Olabilir ve Bu Şıklığını Yaşamaya Hemen Başlayabilirsiniz!

Siyahlı Kırmızı Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü Tesbih Özellikleri;

  • Farklı Renk ve Farklı Püskül Ucu Seçenekleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. Ekstra Ücrete Tabidir.
  • Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
  • Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
  • Tesbihinizin Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
  • Kargo Teslimat Süresi Gönderilecek Bölgeye Göre 1-3 İş Günü Aralığında Değişmektedir.
  • Orjinal Ateş Kehribarı Kullanılmıştır, Tane Ebatı 9.5mmX12mm'dir. İmameden Uzunluk 27.5cm, Tesbihin Tam Boyu ise 41cm'dir.
  • ÜRÜN KODU: KTS0013

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Müşterilerini Ödeme Konusunda da Rahat Ettirmek İsteyen Diriliş Takı Sizlere Farklı Ödeme Seçenekleri İle Bütçenize Zarar Vermeden Alışveriş Yapma İmkanını Sunmaktadır.

  • Bu Ürüne Kapıda Nakit Ödeme ve Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme Kolaylığı ile Sahip Olabilirsiniz.
  • Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı ile Taksitli Alışveriş Avantajı ile Satın Alabilirsiniz.
  • Havale Ödeme Seçeneği ile %5 İndirim Fırsatıyla da Sahip Olabilirsiniz.
Benzer Ürünler
Etiketler
Siyahlı, Siyahlı Kırmızı, Siyahlı Kırmızı Ateş, Siyahlı Kırmızı Ateş Kehribarı, Siyahlı Kırmızı Ateş Kehribarı Gümüş, Siyahlı Kırmızı Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü, Siyahlı Kırmızı Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü Tesbih, Siyahlı Kırmızı Ateş Kehribarı Gümüş Tesbih, Siyahlı Kırmızı Ateş Kehribarı Püsküllü, Siyahlı Kırmızı Ateş Kehribarı Püsküllü Tesbih, Siyahlı Kırmızı Ateş Kehribarı Tesbih, Siyahlı Kırmızı Ateş Gümüş, Siyahlı Kırmızı Ateş Gümüş Püsküllü, Siyahlı Kırmızı Ateş Gümüş Püsküllü Tesbih, Siyahlı Kırmızı Ateş Gümüş Tesbih, Siyahlı Kırmızı Ateş Püsküllü, Siyahlı Kırmızı Ateş Püsküllü Tesbih, Siyahlı Kırmızı Ateş Tesbih, Siyahlı Kırmızı Kehribarı, Siyahlı Kırmızı Kehribarı Gümüş, Siyahlı Kırmızı Kehribarı Gümüş Püsküllü, Siyahlı Kırmızı Kehribarı Gümüş Püsküllü Tesbih, Siyahlı Kırmızı Kehribarı Gümüş Tesbih, Siyahlı Kırmızı Kehribarı Püsküllü, Siyahlı Kırmızı Kehribarı Püsküllü Tesbih, Siyahlı Kırmızı Kehribarı Tesbih, Siyahlı Kırmızı Gümüş, Siyahlı Kırmızı Gümüş Püsküllü, Siyahlı Kırmızı Gümüş Püsküllü Tesbih, Siyahlı Kırmızı Gümüş Tesbih, Siyahlı Kırmızı Püsküllü, Siyahlı Kırmızı Püsküllü Tesbih, Siyahlı Kırmızı Tesbih, Siyahlı Ateş, Siyahlı Ateş Kehribarı, Siyahlı Ateş Kehribarı Gümüş, Siyahlı Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü, Siyahlı Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü Tesbih, Siyahlı Ateş Kehribarı Gümüş Tesbih, Siyahlı Ateş Kehribarı Püsküllü, Siyahlı Ateş Kehribarı Püsküllü Tesbih, Siyahlı Ateş Kehribarı Tesbih, Siyahlı Ateş Gümüş, Siyahlı Ateş Gümüş Püsküllü, Siyahlı Ateş Gümüş Püsküllü Tesbih, Siyahlı Ateş Gümüş Tesbih, Siyahlı Ateş Püsküllü, Siyahlı Ateş Püsküllü Tesbih, Siyahlı Ateş Tesbih, Siyahlı Kehribarı,