Siyahlı Mavi Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü Tesbih
Siyahlı Mavi Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü Tesbih
Siyahlı Mavi Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü Tesbih

Siyahlı Mavi Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü Tesbih (KTS0011)

İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺2.206,82
İndirimli : ₺1.696,62
Güvence Logolar
1
ADET :

Tesbih Çeşitleri Arasında En Çok Tercih Edilen Orjinal Ateş Kehribar Tesbihler, Her Yaş ve Her Kişiye Hitap Edebilme Özelliği Sayesinde Hediye Seçimleri İçinde Çok İyi Bir Seçimdir. Bir Çok Renk Seçeneği ve Özelliği Bulunan Orjinal Ateş Kehribar Tesbihler Hem Kullanımı Kolay Hem de Her Kombine Uyum Sağlayabilecek Bir Üründür. Kullandıkça Rengi Güzelleşen Bu Doğal Ürün Ayrıca Çok Şeffaf Bir Yapıya Sahiptir ve Kolaylıkla Zevk Alarak Kullanılabilir. Bu Değerli Tesbih Modelini Kullandıkça Mutlu Olacak ve Gördükçe Her Zaman Yeniden İncelemek İsteyeceksiniz.

Görenlerinde İlgisini Üzerinize Toplayacak Olan Bu Ürüne, Diriliş Takı Kalitesi ve Kolay Ödeme Seçenekleri İle Sahip Olabilir ve Bu Şıklığını Yaşamaya Hemen Başlayabilirsiniz!

Siyahlı Kırmızı Ateş Kehribarı Ay Yıldız Gümüş Püsküllü Tesbih Özellikleri;

  • Farklı Renk ve Farklı Püskül Ucu Seçenekleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. Ekstra Ücrete Tabidir.
  • Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
  • Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
  • Tesbihinizin Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
  • Kargo Teslimat Süresi Gönderilecek Bölgeye Göre 1-3 İş Günü Aralığında Değişmektedir.
  • Orjinal Ateş Kehribarı Kullanılmıştır, Tane Ebatı 9.5mmX12mm'dir. İmameden Uzunluk 27.5cm, Tesbihin Tam Boyu ise 41cm'dir.
  • ÜRÜN KODU: KTS0011

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Müşterilerini Ödeme Konusunda da Rahat Ettirmek İsteyen Diriliş Takı Sizlere Farklı Ödeme Seçenekleri İle Bütçenize Zarar Vermeden Alışveriş Yapma İmkanını Sunmaktadır.

  • Bu Ürüne Kapıda Nakit Ödeme ve Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme Kolaylığı ile Sahip Olabilirsiniz.
  • Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı ile Taksitli Alışveriş Avantajı ile Satın Alabilirsiniz.
  • Havale Ödeme Seçeneği ile %5 İndirim Fırsatıyla da Sahip Olabilirsiniz.
Benzer Ürünler
Etiketler
Siyahlı, Siyahlı Mavi, Siyahlı Mavi Ateş, Siyahlı Mavi Ateş Kehribarı, Siyahlı Mavi Ateş Kehribarı Gümüş, Siyahlı Mavi Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü, Siyahlı Mavi Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü Tesbih, Siyahlı Mavi Ateş Kehribarı Gümüş Tesbih, Siyahlı Mavi Ateş Kehribarı Püsküllü, Siyahlı Mavi Ateş Kehribarı Püsküllü Tesbih, Siyahlı Mavi Ateş Kehribarı Tesbih, Siyahlı Mavi Ateş Gümüş, Siyahlı Mavi Ateş Gümüş Püsküllü, Siyahlı Mavi Ateş Gümüş Püsküllü Tesbih, Siyahlı Mavi Ateş Gümüş Tesbih, Siyahlı Mavi Ateş Püsküllü, Siyahlı Mavi Ateş Püsküllü Tesbih, Siyahlı Mavi Ateş Tesbih, Siyahlı Mavi Kehribarı, Siyahlı Mavi Kehribarı Gümüş, Siyahlı Mavi Kehribarı Gümüş Püsküllü, Siyahlı Mavi Kehribarı Gümüş Püsküllü Tesbih, Siyahlı Mavi Kehribarı Gümüş Tesbih, Siyahlı Mavi Kehribarı Püsküllü, Siyahlı Mavi Kehribarı Püsküllü Tesbih, Siyahlı Mavi Kehribarı Tesbih, Siyahlı Mavi Gümüş, Siyahlı Mavi Gümüş Püsküllü, Siyahlı Mavi Gümüş Püsküllü Tesbih, Siyahlı Mavi Gümüş Tesbih, Siyahlı Mavi Püsküllü, Siyahlı Mavi Püsküllü Tesbih, Siyahlı Mavi Tesbih, Siyahlı Ateş, Siyahlı Ateş Kehribarı, Siyahlı Ateş Kehribarı Gümüş, Siyahlı Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü, Siyahlı Ateş Kehribarı Gümüş Püsküllü Tesbih, Siyahlı Ateş Kehribarı Gümüş Tesbih, Siyahlı Ateş Kehribarı Püsküllü, Siyahlı Ateş Kehribarı Püsküllü Tesbih, Siyahlı Ateş Kehribarı Tesbih, Siyahlı Ateş Gümüş, Siyahlı Ateş Gümüş Püsküllü, Siyahlı Ateş Gümüş Püsküllü Tesbih, Siyahlı Ateş Gümüş Tesbih, Siyahlı Ateş Püsküllü, Siyahlı Ateş Püsküllü Tesbih, Siyahlı Ateş Tesbih, Siyahlı Kehribarı,