Süleyman Mührü Gümüş Yüzük ve Kolye Kombini
Süleyman Mührü Gümüş Yüzük ve Kolye Kombini
Süleyman Mührü Gümüş Yüzük ve Kolye Kombini
Süleyman Mührü Gümüş Yüzük ve Kolye Kombini
Süleyman Mührü Gümüş Yüzük ve Kolye Kombini
Süleyman Mührü Gümüş Yüzük ve Kolye Kombini
Süleyman Mührü Gümüş Yüzük ve Kolye Kombini

Süleyman Mührü Gümüş Yüzük ve Kolye Kombini (KMBN34)

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺1.437,56
İndirimli : ₺1.198,04
Güvence Logolar
1
ADET :

Süleyman Mührü Gümüş Yüzük ve Kolye Kombini

 

 

Üzerinde bu mührün nakşedildiği yüzüğü önce Hazret-i Adem (a.s)'ın kullandığı ve yeryüzüne getirirken cennette bıraktığı, sonrasında Hazret-i Cebrail (a.s) tarafından Allah'ın izniyle Hz. Davud (a.s)'a ve en nihayetinde, liyakat göze teilerek Oğlu Hazret-i Süleyman (a.s)'a verdildiği rivayet edilmektedir. Yüce Allah'ın sıfatlarını sembolize eden bu yıldız veya mühür, her şeyden önce Rahmani bir sembol veya remzdir. Ayrıca bir sürü kavramı da temsil eder. Mührü Süleyman yüzük modelindeki sembolün Allah'tan olduğunu kanıtlayan en büyük delil, bir kar tanesinde nakşedilmiş olmasıdır. 

 

Mührü Süleyman altıgen bir yıldızdır. Her köşesinin manen bazı peygamberleri temsil ettiği söylenmektedir. Hz. Süleyman'dan sonra dünya üzerinde birçok millet Mührü Süleyman'ı kutsal kabul ederek kullanmıştır. FAKAT SÜLEYMAN MÜHRÜ KESİNLİKLE YAHUDİ SEMBOLÜ DEĞİLDİR, TAM TERSİ MÜSLÜMANLARIN KUTSAL SEMBOLÜDÜR.

 


Mührü Süleyman İşlemeli Kare Gümüş Yüzük

 

Yüzük Tamamı ile 925 Ayar Gümüş Madeninden Üretilmiştir.
Ürün 18 Gram'dır.

 


Hz Süleyman Mührü Motifi İşlemeli Gümüş Kolye

 

Kolye Tamamı ile 925 Ayar Gümüş Madeninden Üretilmiştir.
Ürün 55 cm Gümüş Zincir ile Birlikte Gönderilmektedir.
Ürün 11.32 Gram'dır.

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Süleyman, Süleyman Mührü, Süleyman Mührü Gümüş, Süleyman Mührü Gümüş Yüzük, Süleyman Mührü Gümüş Yüzük ve, Süleyman Mührü Gümüş Yüzük ve Kolye, Süleyman Mührü Gümüş Yüzük ve Kolye Kombini, Süleyman Mührü Gümüş Yüzük ve Kombini, Süleyman Mührü Gümüş Yüzük Kolye, Süleyman Mührü Gümüş Yüzük Kolye Kombini, Süleyman Mührü Gümüş Yüzük Kombini, Süleyman Mührü Gümüş ve, Süleyman Mührü Gümüş ve Kolye, Süleyman Mührü Gümüş ve Kolye Kombini, Süleyman Mührü Gümüş ve Kombini, Süleyman Mührü Gümüş Kolye, Süleyman Mührü Gümüş Kolye Kombini, Süleyman Mührü Gümüş Kombini, Süleyman Mührü Yüzük, Süleyman Mührü Yüzük ve, Süleyman Mührü Yüzük ve Kolye, Süleyman Mührü Yüzük ve Kolye Kombini, Süleyman Mührü Yüzük ve Kombini, Süleyman Mührü Yüzük Kolye, Süleyman Mührü Yüzük Kolye Kombini, Süleyman Mührü Yüzük Kombini, Süleyman Mührü ve, Süleyman Mührü ve Kolye, Süleyman Mührü ve Kolye Kombini, Süleyman Mührü ve Kombini, Süleyman Mührü Kolye, Süleyman Mührü Kolye Kombini, Süleyman Mührü Kombini, Süleyman Gümüş, Süleyman Gümüş Yüzük, Süleyman Gümüş Yüzük ve, Süleyman Gümüş Yüzük ve Kolye, Süleyman Gümüş Yüzük ve Kolye Kombini, Süleyman Gümüş Yüzük ve Kombini, Süleyman Gümüş Yüzük Kolye, Süleyman Gümüş Yüzük Kolye Kombini, Süleyman Gümüş Yüzük Kombini, Süleyman Gümüş ve, Süleyman Gümüş ve Kolye, Süleyman Gümüş ve Kolye Kombini, Süleyman Gümüş ve Kombini, Süleyman Gümüş Kolye, Süleyman Gümüş Kolye Kombini, Süleyman Gümüş Kombini, Süleyman Yüzük,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR