Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Bin Diriliriz Erkek Gümüş Yüzük
Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Bin Diriliriz Erkek Gümüş Yüzük

Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Bin Diriliriz Erkek Gümüş Yüzük (DEY1248)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺2.162,62
İndirimli : ₺1.729,12
Güvence Logolar
1
ADET :

Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Bin Diriliriz Erkek Gümüş Yüzük Özellikleri

 

Yemen Akik Taşı Doğal Taş Olduğu İçin Birbirinden Farklıdır. Bu Yüzden Görseldekine En Yakın Şekilde Gönderim Sağlanacaktır. 

 

İnanılmaz çeşitli renklere ve kesimlerinde olağanüstü katmanlı bir desene sahip olan akik taşı, antik çağlardan beri bilinen, popüler olan ve sıklıkla mücevherlerde kullanılan tılsımlı bir taşdır. Farklı renkleri bulunmakla beraber çıkarıldığı yerlere göre çeşitli adları da vardır. Akik taşlar içerisinde en popüleri Yemen Akiğidir. Şifalı taşlardan biri olan yemen akiği doğal büyüsü  ile sahibini şaşırtıyor. Özellikle yaratıcı insanlara uygun olan bu taş yaratıcılığı tetikliyor, sahibinin kendine ve yeteneklerine güvenini artırıyor. 


Eskiden beri Yemen’de çıkarılan soylu taşlar Doğu’da ve aynı zamanda Batı’da da popüler olmuştur. Bu taşın Saba ve Himyar döneminden kalma nadir örneklerine küçük eski Yemen mücevher koleksiyonlarına bazı müzelerde rastlamak mümkündür. 


Taşın iyileştirici ve ezoterik özellikleri vardır. Sahibinin hayatı ve sağlığı üzerinde olumlu etkiye sahiptir. Sinir sistemini iyileştirir. Akik taşlar genel olarak sağlık, refah ve uzun ömür taşıdır. Sahibine güç verir ve başkalarının sempatisini çekmesine yardımcı olur. Nazara karşı kullanılan bu taş tüm kötü enerjileri üzerine çeker, sahibini nazardan korur. 

 

 

  • Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Bin Diriliriz Erkek Gümüş Yüzük
  • Yüzük Tamamı ile 925 Ayar Gümüş Madeninden Üretilmiştir.
  • Ürünlerimizin İçerisinde Diriliş Takı Logomuz Bulunmaktadır.
  • Farklı Renk ve Desen Seçenekleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
  • Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
  • Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
  • Gümüş Yüzüğünüzün Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Gümüş Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
  • Kargo Teslimat Süresi Gönderilecek Bölgeye Göre 1-3 İş Günü Aralığında Değişmektedir.
  • Ürün 15,00 Gram’dır.
  • Ürün Kodu : DEY1248

 

Akik Taşı Faydaları Nelerdir?

 

 

Takanları ruhsal açıdan koruduğu bilinmektedir.
Aşırı strese karşı rahatlatııcı etkisi bulunmaktadır.
Negatif enerjinin dağılmasını sağlar.
Cilt hastalıklarına iyi gelmektedir.
Bedenin güçlenmesini sağlar.
Kendisini ifade ederken sorun yaşayanlara iyi gelmektedir.
Ağrıların azalmasına olanak sağlar.
Tehlikeye karşı koruyucu etkileri bulunmaktadır.
Kalp rahatsızlıklarının tetiklenmesini engelleyicidir.
Taşıyan kişileri olumsuz etkilerden korur.
Metabolizmanın hızlanmasını sağlar.
Bağırsak ve mide rağatsızlıklarının giderilmesine yardım eder.
Diş ve kemik yapısının güçlenmesine olanak tanır.
Nazara karşı koruyucu etkiler taşımaktadır.
Karabasana ve uykusuzluğa iyi gelir.
Korkaklığın dağılmasında etkilidir.
Gerçekleri anlamanıza yardım eder.
Mutluluk ve iyilik hissi yaratır.
Mantık ve akıl gücünün gelişmesinde katkı sağlar.
Takan kişinin çevresiyle uyumlu olmasına katkı sağlar.
Gerginliği azaltarak rahatlık verir.
Hamilelikte anne ve bebeğin korunmasını sağlar.
Tansiyonu dengeler.
Takan kişiyi sosyalleştirici etkileri bulunmaktadır.

Etiketler
Yemen, Yemen Akik, Yemen Akik Taşlı, Yemen Akik Taşlı Bir, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Bin, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Bin Diriliriz, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Bin Diriliriz Erkek, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Bin Diriliriz Erkek Gümüş, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Bin Diriliriz Erkek Gümüş Yüzük, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Bin Diriliriz Erkek Yüzük, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Bin Diriliriz Gümüş, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Bin Diriliriz Gümüş Yüzük, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Bin Diriliriz Yüzük, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Bin Erkek, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Bin Erkek Gümüş, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Bin Erkek Gümüş Yüzük, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Bin Erkek Yüzük, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Bin Gümüş, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Bin Gümüş Yüzük, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Bin Yüzük, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Diriliriz, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Diriliriz Erkek, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Diriliriz Erkek Gümüş, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Diriliriz Erkek Gümüş Yüzük, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Diriliriz Erkek Yüzük, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Diriliriz Gümüş, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Diriliriz Gümüş Yüzük, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Diriliriz Yüzük, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Erkek, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Erkek Gümüş, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Erkek Gümüş Yüzük, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Erkek Yüzük, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Gümüş, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Gümüş Yüzük, Yemen Akik Taşlı Bir Ölür Yüzük, Yemen Akik Taşlı Bir Bin, Yemen Akik Taşlı Bir Bin Diriliriz, Yemen Akik Taşlı Bir Bin Diriliriz Erkek, Yemen Akik Taşlı Bir Bin Diriliriz Erkek Gümüş, Yemen Akik Taşlı Bir Bin Diriliriz Erkek Gümüş Yüzük, Yemen Akik Taşlı Bir Bin Diriliriz Erkek Yüzük, Yemen Akik Taşlı Bir Bin Diriliriz Gümüş, Yemen Akik Taşlı Bir Bin Diriliriz Gümüş Yüzük, Yemen Akik Taşlı Bir Bin Diriliriz Yüzük, Yemen Akik Taşlı Bir Bin Erkek, Yemen Akik Taşlı Bir Bin Erkek Gümüş, Yemen Akik Taşlı Bir Bin Erkek Gümüş Yüzük, Yemen Akik Taşlı Bir Bin Erkek Yüzük, Yemen Akik Taşlı Bir Bin Gümüş,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR