Yemen Akik Taşlı Kayı Boyu Armalı Gümüş Erkek Yüzük
Yemen Akik Taşlı Kayı Boyu Armalı Gümüş Erkek Yüzük
Yemen Akik Taşlı Kayı Boyu Armalı Gümüş Erkek Yüzük

Yemen Akik Taşlı Kayı Boyu Armalı Gümüş Erkek Yüzük (DEY1174Y)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺2.162,62
İndirimli : ₺1.721,23
Güvence Logolar
1
ADET :

Yemen Akik Taşlı Kayı Boyu Armalı Gümüş Erkek Yüzük

 

Yemen Akik Taşı Doğal Taş Olduğu İçin Birbirinden Farklıdır. Bu Yüzden Görseldekine En Yakın Şekilde Gönderim Sağlanacaktır.

 

İnanılmaz çeşitli renklere ve kesimlerinde olağanüstü katmanlı bir desene sahip olan akik taşı, antik çağlardan beri bilinen, popüler olan ve sıklıkla mücevherlerde kullanılan tılsımlı bir taşdır. Farklı renkleri bulunmakla beraber çıkarıldığı yerlere göre çeşitli adları da vardır. Akik taşlar içerisinde en popüleri Yemen Akiğidir. Şifalı taşlardan biri olan yemen akiği doğal büyüsü  ile sahibini şaşırtıyor. Özellikle yaratıcı insanlara uygun olan bu taş yaratıcılığı tetikliyor, sahibinin kendine ve yeteneklerine güvenini artırıyor. 


Eskiden beri Yemen’de çıkarılan soylu taşlar Doğu’da ve aynı zamanda Batı’da da popüler olmuştur. Bu taşın Saba ve Himyar döneminden kalma nadir örneklerine küçük eski Yemen mücevher koleksiyonlarına bazı müzelerde rastlamak mümkündür. 


Taşın iyileştirici ve ezoterik özellikleri vardır. Sahibinin hayatı ve sağlığı üzerinde olumlu etkiye sahiptir. Sinir sistemini iyileştirir. Akik taşlar genel olarak sağlık, refah ve uzun ömür taşıdır. Sahibine güç verir ve başkalarının sempatisini çekmesine yardımcı olur. Nazara karşı kullanılan bu taş tüm kötü enerjileri üzerine çeker, sahibini nazardan korur. 

 

  • Yüzük Tamamı ile 925 Ayar Gümüş Madeninden Üretilmiştir.
  • Ürünlerimizin İçerisinde Diriliş Takı Logomuz Bulunmaktadır.
  • Farklı Renk ve Desen Seçenekleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
  • Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
  • Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
  • Gümüş Yüzüğünüzün Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Gümüş Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
  • Kargo Teslimat Süresi Gönderilecek Bölgeye Göre 1-3 İş Günü Aralığında Değişmektedir.
  • Ürün 16,50 Gram’dır. 
  • Parmak Ölçüsüne Göre %5 +/- Gram Değişimi Olabilir.

 

Etiketler
Yemen, Yemen Akik, Yemen Akik Taşlı, Yemen Akik Taşlı Kayı, Yemen Akik Taşlı Kayı Boyu, Yemen Akik Taşlı Kayı Boyu Armalı, Yemen Akik Taşlı Kayı Boyu Armalı Gümüş, Yemen Akik Taşlı Kayı Boyu Armalı Gümüş Erkek, Yemen Akik Taşlı Kayı Boyu Armalı Gümüş Erkek Yüzük, Yemen Akik Taşlı Kayı Boyu Armalı Gümüş Yüzük, Yemen Akik Taşlı Kayı Boyu Armalı Erkek, Yemen Akik Taşlı Kayı Boyu Armalı Erkek Yüzük, Yemen Akik Taşlı Kayı Boyu Armalı Yüzük, Yemen Akik Taşlı Kayı Boyu Gümüş, Yemen Akik Taşlı Kayı Boyu Gümüş Erkek, Yemen Akik Taşlı Kayı Boyu Gümüş Erkek Yüzük, Yemen Akik Taşlı Kayı Boyu Gümüş Yüzük, Yemen Akik Taşlı Kayı Boyu Erkek, Yemen Akik Taşlı Kayı Boyu Erkek Yüzük, Yemen Akik Taşlı Kayı Boyu Yüzük, Yemen Akik Taşlı Kayı Armalı, Yemen Akik Taşlı Kayı Armalı Gümüş, Yemen Akik Taşlı Kayı Armalı Gümüş Erkek, Yemen Akik Taşlı Kayı Armalı Gümüş Erkek Yüzük, Yemen Akik Taşlı Kayı Armalı Gümüş Yüzük, Yemen Akik Taşlı Kayı Armalı Erkek, Yemen Akik Taşlı Kayı Armalı Erkek Yüzük, Yemen Akik Taşlı Kayı Armalı Yüzük, Yemen Akik Taşlı Kayı Gümüş, Yemen Akik Taşlı Kayı Gümüş Erkek, Yemen Akik Taşlı Kayı Gümüş Erkek Yüzük, Yemen Akik Taşlı Kayı Gümüş Yüzük, Yemen Akik Taşlı Kayı Erkek, Yemen Akik Taşlı Kayı Erkek Yüzük, Yemen Akik Taşlı Kayı Yüzük, Yemen Akik Taşlı Boyu, Yemen Akik Taşlı Boyu Armalı, Yemen Akik Taşlı Boyu Armalı Gümüş, Yemen Akik Taşlı Boyu Armalı Gümüş Erkek, Yemen Akik Taşlı Boyu Armalı Gümüş Erkek Yüzük, Yemen Akik Taşlı Boyu Armalı Gümüş Yüzük, Yemen Akik Taşlı Boyu Armalı Erkek, Yemen Akik Taşlı Boyu Armalı Erkek Yüzük, Yemen Akik Taşlı Boyu Armalı Yüzük, Yemen Akik Taşlı Boyu Gümüş, Yemen Akik Taşlı Boyu Gümüş Erkek, Yemen Akik Taşlı Boyu Gümüş Erkek Yüzük, Yemen Akik Taşlı Boyu Gümüş Yüzük, Yemen Akik Taşlı Boyu Erkek, Yemen Akik Taşlı Boyu Erkek Yüzük,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR