Bebekler İçin Korku Duası İşlemeli Gümüş Kolye
Bebekler İçin Korku Duası İşlemeli Gümüş Kolye
Bebekler İçin Korku Duası İşlemeli Gümüş Kolye
Bebekler İçin Korku Duası İşlemeli Gümüş Kolye
Bebekler İçin Korku Duası İşlemeli Gümüş Kolye
Bebekler İçin Korku Duası İşlemeli Gümüş Kolye

Bebekler İçin Korku Duası İşlemeli Gümüş Kolye (DK0223)

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺1.512,92
İndirimli : ₺1.345,14
Güvence Logolar
1
ADET :

Bebekler İçin Korku Duası İşlemeli Gümüş Kolye 


Hayalet Zincir ile Gönderim Sağlanmaktadır.
Kolye Tamamı ile 925 Ayar Gümüş Madeninden Üretilmiştir.
Ürünlerimizin İçerisinde Diriliş Takı Logomuz Bulunmaktadır.
Farklı Renk ve Desen Seçenekleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
Gümüş Kolyenizin Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Gümüş Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
Kolye Ucu Ölçüleri: 22 mm x 32 mm (Milimikron)


(1)  Ebu Dâvud, (4/12) Muvatta, Si'r 9, (2, 950) Bkz. Sahih-i Tirmizi (3/171)

Okunuşu: Euzu bi kelimeti-llahi-ttemmeti min ğadabihi ve ikabihi ve şerri ibadihi min hezatiş-şeyatine ve en yehdirun 

Anlamı: Allah'in eksiksiz, tam olan kelimeleri ile O'nun Gazabından, ikabından, kullarının şerrinden, şeytanların vesveselerinden bana gelmelerinden ve yanımda durmalarından Allah’ın eksiksiz Kelimelerine sığınırım.

 

(2) Tirmizi, (5/291); Hâkim, (1/538); Elbâni, Sahih-i İbn-i Mâce (2/21); Sahih-i Tirmizi (3/152)

[2] Okunuşu: "Lâ ilâhe illallahü vahdehü lâ şerikeleh lehü'l mülkü ve lehü'l-hamdü yuhyi ve yümiytü ve hü ve hayyün lâ yemütü biyedihi'l-hayr ve hü ve alâ külli şey'in kadir." 

[2] Anlamı: "Allâh'dan başka hiçbir ilah yoktur. Ancak tek o vardır. Onun ortağı yoktur. Öldürür ve diriltir. O diridir, ölmez. Hayır, onun yed-i kudretindedir. O, her şeye kaadirdir."


(3) (Ali el-Müttaki, I, 251/266) (Suyûtî, el-Camius-Sağir, no: 896; Râmûzü’l-ehâdis, 66) 

[3] Okunuşu: Euzu Billahi Semi ul Alimi mineş şeytanir racim Euzu Billahi en yehdurun innallahe huvel Semi ul Alimi Bismillahirramanirrahim ve lê ilâhe illallâhu vellâhu ekber, ve lê havle ve lê kuvvete illê billêhil aliyyil azîm” 

[3] Anlamı: Rahman, rahîm Allah adıyla. Çok yüce ve çok büyük Allah’a sarılmaktan, O’ndan yardım dilemekten başka çâre yoktur!” demeye devam et. Zira Cenâb -ı Allah bunların hürmetine belâ ve musibetlerin nicelerini def eder.” 

 


(4) (Hâkim, I, 730/2000)

[4] Okunuşu: Ya Hayyu Ya Kayyumu bi rahmetike esteğisu eslih li şe'ni kullehu ve la tekilni ile nefsi tarfet aynin 

[4] Anlamı: Şu yaptığım tavsiyeyi işitmene hiç de bir mâni’ yokdur: Sabah ve akşama çıktığında de ki: Ey Hayyu ya Kayyum Rabbim! Rahmetinle bana yardım etmeni istiyorum. Benim her hâlimi ıslâh eyle.

Göz açıp yumuncaya kadar da olsa beni kendime (nefsime) bırakma!” 

 

 
Bebeğiniz veya çocuğunuz herhangi bir sebepten sürekli korku halinde ise bu duayı onun için okuyabilirsiniz. Tüm detayları incelemek için "Bebekler İçin Korku Duası" başlıklı içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Etiketler
Bebekler, Bebekler İçin, Bebekler İçin Korku, Bebekler İçin Korku Duası, Bebekler İçin Korku Duası İşlemeli, Bebekler İçin Korku Duası İşlemeli Gümüş, Bebekler İçin Korku Duası İşlemeli Gümüş Kolye, Bebekler İçin Korku Duası İşlemeli Kolye, Bebekler İçin Korku Duası Gümüş, Bebekler İçin Korku Duası Gümüş Kolye, Bebekler İçin Korku Duası Kolye, Bebekler İçin Korku İşlemeli, Bebekler İçin Korku İşlemeli Gümüş, Bebekler İçin Korku İşlemeli Gümüş Kolye, Bebekler İçin Korku İşlemeli Kolye, Bebekler İçin Korku Gümüş, Bebekler İçin Korku Gümüş Kolye, Bebekler İçin Korku Kolye, Bebekler İçin Duası, Bebekler İçin Duası İşlemeli, Bebekler İçin Duası İşlemeli Gümüş, Bebekler İçin Duası İşlemeli Gümüş Kolye, Bebekler İçin Duası İşlemeli Kolye, Bebekler İçin Duası Gümüş, Bebekler İçin Duası Gümüş Kolye, Bebekler İçin Duası Kolye, Bebekler İçin İşlemeli, Bebekler İçin İşlemeli Gümüş, Bebekler İçin İşlemeli Gümüş Kolye, Bebekler İçin İşlemeli Kolye, Bebekler İçin Gümüş, Bebekler İçin Gümüş Kolye, Bebekler İçin Kolye, Bebekler Korku, Bebekler Korku Duası, Bebekler Korku Duası İşlemeli, Bebekler Korku Duası İşlemeli Gümüş, Bebekler Korku Duası İşlemeli Gümüş Kolye, Bebekler Korku Duası İşlemeli Kolye, Bebekler Korku Duası Gümüş, Bebekler Korku Duası Gümüş Kolye, Bebekler Korku Duası Kolye, Bebekler Korku İşlemeli, Bebekler Korku İşlemeli Gümüş, Bebekler Korku İşlemeli Gümüş Kolye, Bebekler Korku İşlemeli Kolye, Bebekler Korku Gümüş, Bebekler Korku Gümüş Kolye, Bebekler Korku Kolye, Bebekler Duası,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR