Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 26. 27. Ayetleri Gümüş Kolye
Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 26. 27. Ayetleri Gümüş Kolye
Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 26. 27. Ayetleri Gümüş Kolye
Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 26. 27. Ayetleri Gümüş Kolye
Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 26. 27. Ayetleri Gümüş Kolye

Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 26. 27. Ayetleri Gümüş Kolye (DK0151)

İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺1.739,49
İndirimli : ₺1.378,48
Güvence Logolar
1
ADET :

Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran Suresi Ayetleri İşlemeli Gümüş Kolye

 

  • Üzeri Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran Suresi 26. 27. Ayetleri İşlemesi ile Süslenmiştir.
  • Ürünlerimizde Diriliş Takı Logomuz Bulunmaktadır.
  • Farklı Renk ve Desen Seçenekleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
  • Siparişiniz Diriliş Takı Özel Hediye Kutusu İçerisinde Hediye Paketi Olarak Gönderilmektedir.
  • Hediye Gönderileriniz İçin Özel Bir Notunuz Var İse Siparişiniz Sırasında Bize Belirtebilirsiniz.
  • Gümüş Kolyenizin Bakımını Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Gümüş Parlatma Bezi Firmamızın Hediyesi Olarak Kargonuz İçerisinde Size Ulaştırılacaktır.
  • Kargo Teslimat Süresi Gönderilecek Bölgeye Göre 1-3 İş Günü Aralığında Değişmektedir.
  • Kolye Zinciri Uzunlukları Değişik Ölçülerde Mevcuttur. 
  • Ürün 9.25 gr'dır.
  • Kolye Ucu 2.2 cm x 3.5 cm Büyüklüğündedir.

 

 

 

Fatiha Suresi

Okunuşu: Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm. Elhamdulillâhi Rabbi’l-âlemîn. Er-Rahmâni’r-Rahîm. Mâliki yevmi’d-dîn. İyyâke na’budu ve iyyâke neste’în. İhdine’s-sırâta’l-mustakîm. Sırâta’l-lezîne en’amte aleyhim. Ğayri’l-meğdûbi aleyhim ve le’d-dâllîn.

 

Meali: Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla. Hamd; Âlemlerin Rabbi olan Allah’a aittir. (O Allah) Rahmân ve Rahîm’dir. Din (ödül ve ceza) gününün sahibidir. (Ey Allah’ım) Biz yalnızca Sana ibadet eder ve yalnızca Sen’den yardım dileriz. Bizi dosdoğru yola ilet. Kendilerine nimet verdiğin kimselerin yoluna ilet, gazaba uğrayanların ve sapıkların yoluna değil.

 

Ayetel Kürsi

 

Okunuşu: Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te'huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil'ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi'iznih, ya'lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi'şey'in min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel'ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.

 

Meali: Rahmân ve rahîm olan Allah'ın adıyla. "Allah kendisinden başka hiçbir ilah olmayandır. Diridir, kayyumdur. Onu ne bir uyuklama tutabilir, ne de bir uyku. Göklerdeki her şey, yerdeki her şey onundur. İzni olmaksızın onun katında şefaatte bulunacak kimdir? O, kulların önlerindekileri ve arkalarındakileri (yaptıklarını ve yapacaklarını) bilir. Onlar onun ilminden, kendisinin dilediği kadarından başka bir şey kavrayamazlar. Onun kürsüsü bütün gökleri ve yeri kaplayıp kuşatmıştır. (O, göklere, yere, bütün evrene hükmetmektedir.) Gökleri ve yeri koruyup gözetmek ona güç gelmez. O, yücedir, büyüktür."

 

 

Ayetel Kürsi anlamı ve fazileti hakkında detaylı bilgi almak için blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Ali İmran Suresi 26. 27. Ayetleri

 

 

“Kulillahümme malike’l-mülki tü’ti’l-mülke men teşa’ü ve tenziü’l-mülke mim men teşa’ü ve tü’ızzü men teşa’ü ve tüzillü men teşa’ü biyedike’l-hayrü inneke ala külli şey’in kadir.

Tülicü’lleyl, fi’n-nehari ve tülicü’n-nehare fi’l-leyl, ve tuhricü’l-hayye mine’l-meyyiti ve tuhricü’l meyyite mine’l-hayyi ve terzüku men teşa’ü bi gayri hisab.”

 

Ali İmran 26. Ayet Türkçe Meali: De ki: “Ey mülkün sahibi olan Allah’ım! Sen mülkü dilediğine verirsin. Dilediğinden de mülkü çeker alırsın. Dilediğini aziz edersin, dilediğini zelil edersin. Hayır senin elindedir. Şüphesiz sen her şeye hakkıyla gücü yetensin.”

 

Ali İmran 27. Ayet Türkçe Meali:“Geceyi gündüze sokarsın, gündüzü geceye sokarsın. Ölüden diriyi çıkarırsın, diriden ölüyü çıkarırsın. Dilediğine de hesapsız rızık verirsin.”

Etiketler
Fatiha, Fatiha Ayetel, Fatiha Ayetel Kürsi, Fatiha Ayetel Kürsi Ali, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 26., Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 26. 27., Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 26. 27. Ayetleri, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 26. 27. Ayetleri Gümüş, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 26. 27. Ayetleri Gümüş Kolye, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 26. 27. Ayetleri Kolye, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 26. 27. Gümüş, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 26. 27. Gümüş Kolye, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 26. 27. Kolye, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 26. Ayetleri, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 26. Ayetleri Gümüş, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 26. Ayetleri Gümüş Kolye, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 26. Ayetleri Kolye, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 26. Gümüş, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 26. Gümüş Kolye, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 26. Kolye, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 27., Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 27. Ayetleri, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 27. Ayetleri Gümüş, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 27. Ayetleri Gümüş Kolye, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 27. Ayetleri Kolye, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 27. Gümüş, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 27. Gümüş Kolye, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran 27. Kolye, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran Ayetleri, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran Ayetleri Gümüş, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran Ayetleri Gümüş Kolye, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran Ayetleri Kolye, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran Gümüş, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran Gümüş Kolye, Fatiha Ayetel Kürsi Ali İmran Kolye, Fatiha Ayetel Kürsi Ali 26., Fatiha Ayetel Kürsi Ali 26. 27., Fatiha Ayetel Kürsi Ali 26. 27. Ayetleri, Fatiha Ayetel Kürsi Ali 26. 27. Ayetleri Gümüş, Fatiha Ayetel Kürsi Ali 26. 27. Ayetleri Gümüş Kolye, Fatiha Ayetel Kürsi Ali 26. 27. Ayetleri Kolye, Fatiha Ayetel Kürsi Ali 26. 27. Gümüş, Fatiha Ayetel Kürsi Ali 26. 27. Gümüş Kolye, Fatiha Ayetel Kürsi Ali 26. 27. Kolye, Fatiha Ayetel Kürsi Ali 26. Ayetleri, Fatiha Ayetel Kürsi Ali 26. Ayetleri Gümüş, Fatiha Ayetel Kürsi Ali 26. Ayetleri Gümüş Kolye, Fatiha Ayetel Kürsi Ali 26. Ayetleri Kolye, Fatiha Ayetel Kürsi Ali 26. Gümüş,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR