ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Gümüş Takı Seti

Takı setleri dedikte akla hep özel günlerde, şık davetlerde takılan takı setleri gelir. Kadınların değerli madenlerden hazırlanmış ve değerli taşlarla süslenmiş takı setlerini özel günlerde taktıkları doğrudur. Aynı zamanda takı setleri belli bir süre sadece klasik tarzlarla kombinlenmiş, belirli bir kullanım alanı olmuştur. Gümüş takılar popülerleşmeğe başladıktan sonra bu sınırlar aşılmış, çok şık ve modern tasarımlara sahip kadın gümüş takı seti modelleri kadınların günlük hayatında da her tarzla kullanabileceği bir takı haline gelmiştir.

Gümüş setler günümüzde kadınların günlük hayatlarında kurtarıcı parçalarından birine çevrilmiştir. Küpe, yüzük, kolye ve bileklik olmakla iki üç ve dört parçacan oluşan gümüş bayan takı setleri tek tek kombinlenmesi gerekmediği için günlük hayatın hızında kadınların işini kolaylaştırıyor ve tek tek parçaları birleştirmekle zaman kaybetmelerinin önüne geçiyor.  

Her sene ve her sezon kadın modası ve kadın takı modası değişiyor, yeni trendler ortaya çıkıyor. Böylece gümüş setler de bu trendlere uygun olarak tasarlanıyor. Bugün sektore baktığımızda kadınlar için üretilen gümüş setlerde, hem klasik hem de modern tasarımlarıyla taşlı ve taşsız, desenlerin ve özel anlamlara sahip motiflerin işlendiği farklı seçeneklerin olduğunu görürüz.

Gümüş 3’lü Takı Seti

Gümüş setler ikili, üçlü ve dörtlü şekilde taşlı ve taşsız olarak tasarlanır. Ama kadınlara özel tasarlanan setlerin arasında özellikle gümüş 3’lü takı seti öne çıkar ve daha çok tercih edilir.

Sektörde hazır şekilde bulunan üçlü setler esasen kadın gümüş küpe, kadın gümüş yüzük ve kadın gümüş kolye modellerinden oluşur. Ama kişinin kullanım tercihe göre bir araya getirilen üçlü setler de bulmak mümkündür. Şöyle ki Diriliş Takı olarak biz de sizlere mevcut üçlü takımların dışında kadın gümüş takılarında ayrı ayrı kategorilerde aynı modelde sunduğumuz küpe, yüzük, kolye ve bileklikleri tercihinize göre bir araya getirme şansı sunuyoruz.

Gümüş Üçlü Takı Seti Modelleri

Diriliş Takı’da sizlere sunduğumuz üçlü takı seti modelleri yüzük, kolye ucu (bazı modellerde kolye zinciri de dahil olmakla) ve bir çift küpeden oluşmakla her biri en kaliteli 925 ayar gümüş madeninden üretilmiştir.

Esasen taşlı modellerden oluşan bu kategorimizde setler taş çeşitleri ve renkleri, boyutarı, modelleri ile birbirinden farklı tasarımlara sahiptir. Bir çok modelimiz hem  günlük kombinlerle hem de özel davetlerde şık abiyeler ve gece elbiseleriyle kombinlenmeye uygun tasarlansa da, özellikle elmas montürlü modellerimiz özel davetlerde sizi daha şık görünüme kavuştururken, lapis taşlı, firuze taşlı ve taşsız gümüş 3’lü takı seti modelleri ise günlük kombinlerinizi tamamlayan vazgeçilmez takılarınızdan biri olacaktır.

Diriliş Takı farkıyla ve kalitesiyle tasarlanmış üçlü gümüş setler, sevdiğiniz kadına, annenize, kardeşinize veya bir arkadaşınıza hediye etmek için ideal bir seçim olacaktır. Siparişiniz üzerine ürünleriniz Diriliş Takı özel hediye kutusunda özenle paketlenerek ve muhafaza edilerek gönderilir. Şimdi siz de sitemizden beğendiğiniz gümüş üçlü set modellerinden birini gönül rahatlığı ile sipariş edebilirsiniz. Ayrıca sizlere sunduğumuz bütün ürünler bir yıl ürün garantisine sahiptir.  

Taşlı Gümüş Takı Seti

Kadınlara özel oluşturduğumuz 3’lü set kategorimizde sizlere hem klasik, vazgeçilmez ve yıllardır modası hiç geçmeyen hem de modern ve trend tasarımlara sahip çok şık taşlı gümüş setler sunuyoruz. Bu setler günlük kombinlerinize hareket katarak sizi sade görünümden çıkaracak ışıltılı ve tarz görünüme kavuşturacaktır.

Gümüş 3’lü takı seti modelleri silver, gold ve rose olmakla üç farklı renkte her tarza ve her yaşa hitap edecek şekilde tasarlanmış, farklı özelliklerdeki ve renklerdeki taşlarla süslenmiştir.

Üçlü set modellerimiz arasında farklı boyutlardaki ışıltılı beyaz zirkon taşlalarla süslenmiş üçlü setler kadın müşterilerimizin en vazgeçilmez modellerindendir. Zirkon Taşlı Kadın Gümüş Set, günlük kombinleri tamamlayan tarzı şıklaştıran en önemli parçalardan biridir. Bu set aynı zamanda özel davetlerde sade gece elbiselerini hareketlendirir. Beyaz taşlı set, kalp model tektaş set, Emrald tektaş set, iki sıralı sade model gold set, damla model tektaş set, mavi taşlı rose setlerimiz de aynı özelliklere sahip olmakla günlük hayatında şıklığından ödün vermeyen zevkli kadınların seçimidir.

Baget setler ise artık klasikleşmiş modellerdendir. Sitemizde sizlere mineli ve klasik model baget 3’lü set gümüş madeninden üretilmiş olup kadın müşterilerimizin en çok en çok tercih ettiği üçlü setlerdendir.

Firuze Taşlı Üçlü Set

Firuze taşlı üçlü set altın renginde tasarlanıp yuvarlak kesim firuze taşıyla süslenmiştir. Esrarengiz mavi rengiyle görenleri kendine hayran bırakan, cesaretin, umudun, güvenin ve aşkın sembolü iyileştirici ve güçlü büyülü özellikleriyle bilinen firuze taşı kadınların en sevdiği doğal taşlardan biridir. Firuze taşlı bu set de farklı görünümü ve kendine has sade tasarımıyla kadınların dikkatini çekiyor.

Lapis Taşlı Üçlü Set

Samimiyetin ve dostluğun taşı olan lapis taşı sizler için tasarladığımız üçlü setleri süsleyen diğer doğal taşlardan biridir. Gök mavisi rengi ve eşsiz parlaklığıyla kare ve yuvarlak kesim lapis taşlı üçlü set yine parlak mikro zirkon taşlarla süslenmiş, taşın üzerine nazar boncuğu detayı eklenmiştir. Bu set doğum gününde yakın bir arakaşınıza verebileceğiniz en anlamlı hediye olabilir.

Elmas Montür Gümüş Set

İhtişamlı görünüme sahip elmas montürlü takılar şimdi üçlü set halinde Diriliş Takı’da sizleri bekliyor. Özel davetlerde göz alıcı parlaklığı, şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken elmas montürlü yüzük, elmas montürlü kolye, elmas montürlü küpe modelleri modası hiç geçmeyen takılardandır.

Biz de Diriliş Takı olarak sizlere üç sıra, klasik model ve damla model olmakla üç farklı modelde elmas montürlü gümüş set modelleri sunuyoruz. Küpe, kolye ve yüzükten oluşan şık tasarımlı elmas montürlü setlerimizin her biri özenle hazırlanmıştır.

Gümüş 3’lü Takı Seti Fiyatları

Gümüş takı setleri iki, üç veya dört parçadan oluştuğu için tek parça takı fiyatlarına nazaran daha yüksek rakamlara sunuluyor. Aynı zamanda set şeklinde tasarlandığı için tek parça halinde alınıp kombinlenen takılarla kıyaslanırsa daha uygun fiyatlı olduğunu da söyleyebiliriz.

Farklı çeşitlerde ve farklı özelliklerde tasarlandığı için Gümüş 3’lü Takı Seti Fiyatları ürün özelliklerine göre değişmektedir. Şöyle ki ürünün üretildiği 925 ayar gümüş madeninin kalitesinden ürün üzerine eklenen taşların orijinalliğine, sayısına ve boyutuna, el işçiliğine ve ürünün toplam gramına kadar her detayı fiyatları değiştirir ve etkiler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR