1 2 3 ... 6 >

Kadın Gümüş Yüzük

Kadınlar günlük hayatlarında ve özel günlerde kıyafetlerini kombinledikleri aksesuarlara özen gösterirler. Bir çanta ve ayakkabının kadın kombinlerini oluşturan en önemli aksesuarlar olduğu söylense de kesinlikle tamamlayıcı parçalar takılardır. Kadın takıları çok çeşitlidir ama onların arasında en çok kullandıkları takı çeşidinin kadın gümüş yüzük modelleri olduğunu söyleyebiliriz.

Eski zamanlardan beri yüzüklerin kendine has anlamı olmuştur. Kadınlar çoğu zaman yüzükleri bir süs olarak görür ve öyle kullanırlar. Ama bir yüzük sadece süs değildir, kadının kendini, zevkini ve tercihlerini gösteren önemli bir parçadır. Her kadının kendine has takı takma tarzı ve kendine özel sık kullandığı takı çeşitleri vardır. Bazı kadınlar yüzük takmayı tercih ederken bazıları kolye veya bileklik takıyorlar.

Günümüzde kadın takı modasının geldiği noktada takı takmayı özellikle yüzük takmayı tercih etmeyen kadınların da takıp takıştırdığının şahidi oluyoruz. Bugün farklı tarzlara ve zevklere hitap edebilecek o kadar bol  çeşitte kadın gümüş yüzük üretiliyor ki artık herkes kendi tarzını yansıtabilecek modelleri kolaylıkla bulabiliyor. Bunun da asıl sebebi son birkaç yıldır kadın takılarında da 925 ayar gümüş madeninin popülerleşmesidir.

Diriliş Takı olarak biz de her zaman farklı tarzlara ve her yaştan kadına hitap edebilmek adına kadın takı modasını takip ediyor, tasarladığımız birbirinden tarz kadın takıları ve özellikle bayan gümüş yüzük çeşitleri ile birinci sınıf kuyumcudan beklediğiniz şık ve kaliteli ürünleri sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda kadın gümüş yüzük fiyatları için belirlediğimiz uygun rakamlarla sizleri şaşırtıyoruz.

Kadın Gümüş Yüzük Modelleri

Şık tasarımlarla kadın müşterilerin beğenisini kazanmakla beraber takı tasarımlarında sağladığı kolaylık gümüşü kuyumcuların da en sevdiği metal haline getirmiştir. Bu nedenle de takı tasarımları için en ideal metallerden biri olmakla özellikle kadın takılarında talep ve istek görüyor.

Gümüş madeninin işlenebilme kolaylığı farklı tarzlarda ve yeni modellerde kadın gümüş yüzük çeşitlerinin ortaya çıkmasına olanak sağlıyor. Kadınlar için en kaliteli 925 ayar gümüş madeni kullanarak tasarladığımız  taşlı, taşsız ve mineli yüzük modellerimiz hem kalitesi ve hem de tasarımlarıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Spor veya klasik olmakla her tarzdan, olgun veya genç olmakla her yaştan kadına hitap eden farklı modellerdeki gümüş yüzüklerimiz hem kadın müşterilerimizin hem de kadınlara hediye almak isteyen erkek müşterilerin dikkatini çekiyor.

Diriliş Takı online mağazamızda sizlere 100`ün üzerinde birbirinden şık rose, gold ve silver renklerinde hem minimalist hem maksimalist tarzlarda, hem de artık klasikleşmiş, her kadının takıları arasında olan kadın gümüş yüzük modelleri sunuyoruz. Böylece hem özel günlerde hem de günlük hayatında tarzından ve şıklığından ödün vermeyen kadınların tarzlarını tamamlamaya yardımcı oluyoruz.

Taşlı Gümüş Yüzük Kadın

Kadınlar için tasarladığımız yüzüklerin büyük bir kısmı taşlı modellerden oluşuyor. Kadın gümüş yüzük kategorimizde taşlı yüzüklerimiz arasından sevdiğiniz ve istediğiniz ürünü rahat şekilde bulabilmeniz için klasikleşmiş bayan gümüş yüzük taşlı modelleri beş farklı kategoride sizlere sunuyoruz.

Gümüş tektaş yüzük, gümüş tria beştaş yüzük, gümüş tamtur yüzük, gümüş baget taşlı yüzük modellerinden biri veya birkaç tanesi her kadının olmazsa olmaz kurtarıcı takısıdır. Bu taşlı yüzükler her ne kadar klasikleşmiş modeller olsa da biz Diriliş Takı ekibi olarak birçok ürünümüzde kendi farkımızı ortaya koyuyor, klasikleşmiş modelleri yorumlayarak sizlere en tarz gümüş yüzükler tasarlıyoruz. Yüzüklerimizde silver, gold ve rose renk seçenekleriyle beraber farklı taş renkleri ve farklı taş seçenekleriyle de her tarzdan kadına hitap ediyoruz.

Bunların dışında beyaz, pembe, mor ve mavi taşlarla süslenmiş lotus çiçeği yüzük modellerini fazlasıyla talep gördüğü için farklı bir kategoride sunmayı tercih ediyoruz.

Minimal Kadın Gümüş Yüzük

Minimal kadın takıları son zamanların en trend takılarıdır. Bu takıların özelliği küçük detaylar ve dokunuşlarla sade ve şık olmalarıdır. Adından da görüldüğü gibi bu takılar minimal yani küçük boyutlarda yapılan ürünlerdir.

Minimalist tarzda tasarlanan kadın takılarının arasında kolyeler ve kadın gümüş yüzük çeşitleri daha çok kullanılmaktadır. Kadın takı modasında son yıllarda aynı anda her iki elin farklı parmaklarına yüzükler takmak trend olmuştur. Minimal yüzükler ince ve küçük detaylarıyla bu trende uyanların vazgeçilmez parçalarıdır. Minimal tarzda olmaları elleri dolu ve kalabalık göstermez, aksine minimal boyutu ve küçük detaylarıyla elleri şık ve zarif gösterir.

Şimdi günlük kombinlerinizi şıklaştıracak, minimal tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak minimal kadın gümüş yüzükler özel tasarımlarıyla sizleri Diriliş Takı`da bekliyor. Şimdi siz de günlük kıyafetlerinizi, taşlı, taşsız ve mineli olarak tasarladığımız kadın gümüş yüzük modelleri ile tamamlayabilirsiniz.

İslami Motifli Kadın Gümüş Yüzük Modelleri

Önemli ve özel anlamlı İslami motifli kadın yüzükler bu kategoride en çok sevilen yüzük modellerindendir. Siyah, yeşil, mavi ve kırmızı mineli Mührü Şerif, Nali Şerif, Hiç, Elif Vav motifli ve Süleyman Mührü yüzüklerin üzeri mikro taşlarla yan kısımları ise Osmanlı ve Selçuklu desenleriyle süslenmiştir.

Kadın Gümüş Yüzük Fiyatları

Kadınlar için tasarlanmış yüzüklerin tamamı 925 ayar gümüş madeninden üretilmiştir. Her biri el işi olan bu yüzükler hem kalitesi hem de mükemmel tasarımlarıyla şıklığından ödün vermeyen kadınların tazlarını tamamlıyor.

Diriliş Takı ustalarının el emeği olan farklı tasarımlardaki 100`ün üzerinde kadın gümüş yüzük fiyatları ile de  kendini şımartmak isteyen kadınların ve kadınlara şık takılar etmek isteyen erkeklerin gönlünü feth ediyor.

Siz de en şık ve kaliteli kadın gümüş yüzük çeşitleri arıyorsanız Diriliş Takı kesinlikle doğru seçimdir. Geniş ürün yelpazesiyle sizlere sunduğumuz şık ve kaliteli yüzükler arasında tarzınızı yansıtacak en güzel yüzüğü en uygun fiyata alabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR