Gümüş Kadın Kolye

Kolyeler, eski zamanlardan günümüze kadar kadınların tarzlarını tamamlayan, onları yansıtan ve en çok kullandıkları önemli aksesuarlarından biridir. İlk kadın kolyesinden bugüne kadar kolyeler farklı değerli metallerden, farklı tarzlarda ve modellerde üretilmiştir. Son yıllarda ise kadınların en vazgeçilmez kolyeleri rakip tanımayan gümüş kadın kolye modelleridir.

Her kadının kendine özgü takı tarzı ve zevki, takmayı en çok sevdiği takı çeşiti vardır. Bazı kadınlar yüzük takmayı, bazıları bileklik, başka bir grup ise küpe takmayı tercih ediyorlar. Ama kolyeler bütün kadınların takı konusunda ortak zevkidir.

Parlak ve kaliteli görünümü ile gümüş, kadınların dikkatini çeken metallerden biridir. 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş farklı tasarımlara sahip kadın gümüş kolye modelleri tarzından ödün vermeyen kadınların seçimidir. Gümüş kolyeler her tarza uyum sağlamakta, tüm zerafeti, ışıltısı ve şık tasarımlarıyla kadınların zarif boynunu süslemektedir.

Gümüş Kadın Kolye Modelleri

Gümüş, kaliteli görünümü ve uygun fiyatı ile müşterilerin dikkatini çekerken takı tasarımınlarında istenilen tarzda ve modelde rahatça şekil alabilir ve işlenebilir olduğu için kuyumcuların da rağbetini kazanmış değerli metaldir. Bu nedenle de gümüş madeni takılarda daha yaygın kullanılmaktadır. Bu da farklı tasarımlarda yeni modellerinin ortaya çıkmasına sebep olmaktadır.

Sektörde çok fazla çeşitte ve tasarımda gümüş kadın kolye modelleri bulabilirsiniz. Biz de Diriliş Takı olarak değerli kadın müşterilerimiz için onların isteklerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak ve en ince detayına kadar düşünerek tasarlıyoruz. Aynı zamanda genç ve olgun kadınlara, farklı zevklere ve her tarza hitap edebilmek için kolyelerimizi taşlı ve taşsız, rose, gold, silver olmakla üç farklı renkte ve farklı modellerde sunuyoruz.

Geniş ürün yelpazesiyle sizler için tasarladığımız kolyelerimiz biri diğerini tekrarlamamakla her biri farklı özelliklere sahiptir. Kadın gümüş kolye kategorisinde hem günlük kullanıma uygunhem de özel günlerde ve şık davetlerde kullanabileceğiniz tarzınızı ve ruhunuzu yansıtacak kolyeler bulabilirsiniz.

Genel olarak minimalist tarza tasarladığımız kolyelerimizin her biri kendine has ışıltısı ve zerafetiyle göz okşamaktadır. Farklı tarzlarda renkli taşlarla ve mine sanatının zerafetiyle süslenmiş, kolyeler kardelen çiçeği, yaşam çiçeği, papatya, rüzgar çiçeği olmakla farklı çiçek motifleri, kelebek, kalp, kar tanesi, hayat ağacı, anka kuşu ve bir sürü derin anlamlı sembol ve motiflerle hayat bulmuştur.   

Diriliş Takı kadın gümüş kolye modellerinden oluşan koleksiyonundan seçilmiş kolye, evlilik yıldönümü, Sevgililer günü, Anneler Günü, doğum günü gibi özel günlerde kadınlara verilebilecek en güzel hediyelerden biri olacaktır. 

Kadın Gümüş Kolye Zinciri

Kadın modasında son yılların en trend kolye modelleri kadın gümüş kolye zinciri modelleridir. Siz de tarzınızı tamamlamak için şık ve kaliteli zincir kolyeler arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Rose ve silver olmakla iki farklı renkte sunduğumuz yassı kadın gümüş zincir, toplu kadın gümüş zincir, rose, silver ve gold olmakla üç farklı renkte sunduğumuz popcorn kadın gümüş zincir, yılan İtalyan kadın gümüş zincir, burgulu kadın gümüş zincir, rose oval kadın gümüş zincir ve silver kadın gümüş zincir modellerini Diriliş Takı farkı ve kalitesiyle elde edebilir, tarzınıza tarz katabilirsiniz.

Şık görünüme sahip kadın gümüş kolye zinciri fiyatları ile de müşterilerin beğenisini kazanmaktadır.

Hikayesi Olan Kolyeler

Kadınlar hikayesi olan takıları sevdikleri için kadın gümüş takı çeşitlerimizde hikayesi ve anlamı olan motiflerle ürünlerimizi daha değerli hale getiriyoruz.

Siz de kardelen çiçeği, yaşam çiçeği, rüzgar çiçeği, hayat ağacı, kar tanesi model, anka kuşu model, güvercin model, kelebek model hikayesi olan kolyeler arasından hikayesini kendinize en yakın hissettiğiniz gümüş kadın kolye modellerinden birini seçebilir veya iletişime geçerek kendi hikayenizi yansıtan kolyeleri bizimle oluşturabilirsiniz.

Nazar Duası ve Ayetel Kürsi İşlemeli Kolye

Her zaman talep gören diğer gümüş kadın kolyesi de dini motifli ve ayet işlemeli kolyelerdir. İslam dinine gönülden bağlı olan değerli kadın müşterilerimizin istekleri ve talepleri üzerine onlar için farklı modellerde dualı kolyeler tasarlıyoruz.

İslami motifli kolyelerimiz arasında Nazar dualı kolye ve Ayetel Kürsi kolye rağbet görmektedir. Gold, silver, rose olmakla üç farklı renkteki gümüş plaka üzeri Nazar duası ve Ayetel Kürsi işlemeli kolyelerimiz dört farklı modelde (oval, kare, yuvarlak ve damla) sunulmaktadır.

Bu modellerin yanı sıra siyah zemin üzerine vav, elif vav işlemeli, üzeri siyah ve beyaz taş işlemeli vav model, nazar boncuklu Fatma Ana Eli model İslam motifli kolyelerimiz de müşterilerimizin beğenizini kazanmaktadır.

Kişiye Özel Kolyeler

İsimli ve baş harfli gümüş kadın kolye modelleri arasında en iyi minimalist kolye örnekleridir. Kalp içinde baş harfli zarif kolyeler inci, nazar boncuğu, opal taşlı kar tanesiyle, isim yazılı kişiye özel kolyeler ise pembe kuvars taşıyla süslenmiştir.

Kişiye özel tasarlamakta olduğumuz kadın kolyeler arasında madalyon madel kolyeler çok değerlidir. Siz de farklı şekillerdeki madalyonlardan birini seçerek üst veya iç kısmını kişiselleştirebilirsiniz. Bu kolyleler özel günlerde kadınlara verilebilecek en unutulmaz hediyelerdene biri olcaktır.

Gümüş Kadın Kolye Fiyatları

Kadın modası her yıl, her mevsim değişip yenilenmekte, her yeni trendle yeni takı modelleri ortaya çıkmaktadır, mevsime göre takı çeşitleri ve modelleri değişmektedir. Bu değişimlerden gümüş kadın kolyeleri de nasibini almaktadır.

Farklı modellerde ve tasarımlarda karşımıza çıkan kadın gümüş kolyelerin her biri farklı tarzı yansıtmakta, farklı ruhlara hitap etmektedir. Farklı modellerin olması nedeniyle kolyelerin fiyatları da her modele uygun olarak belirlenmektedir.

 

Esasen gümüş kadın kolye fiyatları belirlenirken kullanılan gümüş madeninin kalitesinin yanı sıra, ürünün gramı, el işçiliği, eklenen taşlar, diğer süsleme ve detaylar dikkate alınmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR