Kadın Gümüş Takı

Kadınlar ister günlük hayatlarında isterse de özel günlerde güzelliklerine, kıyafetlerine ve tarzını tamamlayan aksesuarlarına özen gösterir, bunları kombinlemeyi severler. Kadınlar için ayakkabı ve çanta her ne kadar önemli olsa da tarzı ve kombini tamamlayan en önemli parçalar takılardır.

Kadın takı modası sürekli değişir ve kendini yeniler. Bunun sebebi ise kadınların en eski zamanlardan beri takıp takıştırmayı sevmesiyle ilgilidir. Onlar tarzlarıyla adeta modaya yön verirler. Bu nedenle de erkek takılara nazaran kadın takı çeşitleri geniştir ve seçenek daha çoktur.

Bugün ister erkek takı isterse de kadın takı modasında 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş takılar rağbet görmektedir. Fiyatları diğer değerli madenlere nazaran daha uygun olan kadın gümüş takı hem günlük kullanıma uygun hem de benzeri madenlerden daha dayanıklı olduğu için ilk sıralarda tercih edilmektedir.

Moda değişir ama takıda gümüş modası asla değişmez. Gümüş, kolay işlenebildiği için farklı tarzlarda takıların yapılması için uygun olan çok yönlü bir metaldir. Herhangi bir etkinlik, özel bir gün veya günlük kullanımda kadınlar için ideal seçim olan kadın gümüş takı modelleri her tarza uygun üretilebilmektedir.

 

Kadın Gümüş Takı Modelleri

Bikaç yıl önceki kadın modasına bakacak olursak takıların renk, model ve desen olarak birebir uyumlu, aynı zamanda bu modaya uygun olarak sınırlı sayıda kullanıldığını görürüz. Günümüz modasında ise tam tersi yaşanıyor. Kadınlar artık farklı renklerdeki metalleri ve farklı takı çeşitlerini bir arada sınırsız olarak kullanabiliyorlar. Yeni modada bol bol takı kullanır, üst üste kolye ve zincir kolye çeşitleri, her iki ele farklı ölçülerde yüzükler, kulağa aynı anda farklı çeşitlerde küpeler takılır.

Biz de Diriliş Takı olarak kadın müşterilerimiz için 5 kategoride ve 12 alt kategoride 1.000’in üzerinde kadın gümüş takı modelleri sunuyor ve geniş ürün yelpazemize her gün yeni ürünler ekliyoruz.

Kadın gümüş takılarımızı her zevke, her tarza ve her yaşa hitap edebilmek için minimalist ve maksimalist tarzlarda, taşlı ve taşsız, rose, gold ve silver olmakla üç farklı renkte tasarlıyoruz. Aynı zamanda modayı ve sektörü takip ediyor, sizin istekleriniz üzerine her zaman müşterilerin zevklerine hitap etmeye çalışıyoruz.

İstediğiniz ürünlere rahat şekilde ulaşabilmeniz için sizlere kolye, yüzük, küpe ve bileklik modellerini ayrı ayrı kategorilerde ve alt kategorilerde sunuyoruz. Farklı tarzlarda ve çeşitlerde ürettiğimiz kadın gümüş takı çeşitlerinde farklı desen ve renk seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda kadınlar için kişiye özel ürünler kategorisinde de çok özel gümüş takılar bulabilirsiniz.

 

Kadın Gümüş Kolye

Kadın takılar arasında kolyeler en çok tercih edilen takı çeşitidir. Bu nedenle biz de Diriliş Takı olarak sizlere geniş ürün yelpazesiyle farklı tarzlara ve farklı yaş gruplarına hitap edebilecek şık gümüş kolyeler sunuyoruz. 

Kadın gümüş kolye modellerimiz taşlı ve taşsız olmakla genelde minimalist tarzda tasarlıyoruz. Kolyelerimiz günlük kullanıma uygun olup taşlı modellerimiz bile sade ve şık tasarımlarıyla göz okşamaktadır. Geniş ürün yelpazesiyle sizlere sunduğumuz kolyeler arasından istediğiniz ve hayal ettiğiniz her çeşit kolyeyi Diriliş Takı’da bulabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesi deken abartmıyoruz. Çünkü sizlere sunduğumuz kolye modellerini sadece taşlı ve taşsız olarak iki farklı gategoriye bölemeyiz. Burada sizlere farklı ve çok çeşitli modellerde, farklı desenler ve işlemelerle süslenmiş bayan kolye modelleri sunuyoruz.

Hikayesi ve özel anlamı olan kolye mi arıyorsunuz? O zaman tercihinizi kardelen çiçeği, yaşam çiçeği, hayat ağacı, kar tanesi, anka kuşu motifli kolye modellerinden yana kullanabilirsiniz. Çok özel hikayeleri ve anlamları olan bu kolyeler, anneler günü, sevgililer günü, doğum günü gibi özel günlerde kadınlara verilebilecek en özel hediylerden biri olabilir.

Bu kolyelerin yanı sıra Ayet işlemeli, dini motifli, farklı çiçek motifleriyle, renkli taşlarla süslenmiş, kelebek motifli, yıldız motifli, kalp model, sonsuzluk model ve daha bir sürü farklı çeşitlerde kadın gümüş kolye modelleri müşterilerini bekliyor.

Diriliş Takı olarak günümüz kadın modasının vazgeçilmez kolye modellerinden olan kadın gümüş zincir kolye modellerini de unutmadık. Rose, gold ve silver olmakla üç farklı renkte burgulu, toplu, popcorn, yassı, yılan model ve oval kadın gümüş zincir modelleri de sunuyoruz.

 

Kadın Gümüş Yüzük

Kadın gümüş yüzük kategorisinde yine çok farklı tarzlarda yüzük tasarımlarıyla karşınıza çıkıyoruz. Bu kategoride, farklı renklerdeki lotus çiçeği yüzükler, kadınların vazgeçilmez yüzüklerin olan tektaş yüzükler, tria beştaş yüzükler, tamtur yüzükler ve baget taşlı yüzükler ışıltılı görünümleriyle öne çıkmaktadır. Yüzüklerde genellikle zirkon taşı olmakla, mistik topaz, firuze taşı ve diğer farklı taşlar kullanıyoruz.

Aynı zamanda sade tarz takılar seven kadın müşterilerimiz için de tamamı 925 ayar gümüş madeninden oluşan minimalist tarzda taşlı, taşsız ve mineli kadın gümüş yüzük modelleri tasarlıyoruz.

 

Kadın Gümüş Küpe

Kadın müşterilerimize özel tasarlamakta olduğumuz takılar arasında küpeler de en az kolyeler kadar geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Kadın gümüş küpe kategorimizde tarzınıza ve zevkinize uygun her çeşitte küpe modelleri bulabilirsiniz. Halka küpe modellerinin hiç bir zaman modası geçmez. Biz de sizlere farklı milimlerde burgulu, örgülü, lazer işlemeli, yıldız ve çiçek motifli, sade, çift ve üçlü halkalı, zirkon taşlı, mineli ve incili olmakla farklı tarzlarda küpeler sunuyoruz.  

 

Kadın Gümüş Bileklik

Diğer kadın takı çeşitlerinde olduğu gibi bilekliklerde de farklı tasarımlarımızla her kadının zevkine ve giyim tarzına hitap etmeye çalışıyor, hem sade, hem de ışıltılı ve ihtişamlı kadın gümüş bileklik modelleri tasarlıyoruz.

 

Sizler için tasarladığımız renkli zirkon taşlı, kardelen çiçeği detaylı, beyaz taşlı çiçek motifli, yusufcuk motifli, yıldız detaylı, papatya model, pandora model, kelebek model, özel tasarım gümüş zincir ve daha fazla modeldeki gümüş bilekliklerle günlük kıyafetlerinizi şıklaştırırken baget taşlı, dört sıra zirkon taşlı, oval baget taşlı, su yolu gümüş bileklik modelleriyle özel günlerinizde göz alıcı parlaklığınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR