Ay Yıldız Yüzükler
DEY01239
₺1.247,98
₺2.000,08
Kurt Yüzük
DEY1496
₺1.469,01
₺1.632,40
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
1
1 2 3 ... 86 >

Gümüş Yüzükler

Gümüşün mücevher yapımında kullanımı çok eski zamanlara dayanmaktadır. Değerli maden olan gümüş bir zamanlar kendisinden önce bulunmuş birçok değerli madenden çok daha değerli olmuştur.

Günümüzde de kendi aktualitesini koruyan gümüş, ister erkek takıları isterse de kadın takıları olsun en çok tercih edilen değerli madendir. Gümüş yüzük, gümüş kolye, gümüş bileklik günlük kullanım için çok uygun olmakla beraber farklı, ihtişamlı ve şık tasarımlarıyla bir davette, özel bir günde de rahat bir şekilde kullanılabilir.

Bu sene takılara baktığımızda en çok yüzüklerin trend olduğunu görebiliriz. Özellikle her parmağa yüzük takma trendi  karşımıza çıkıyor ki bu da her gün yeni tasarımların ortaya çıkması için zemin yaratıyor.

Diriliş Takı olarak ürettiğimiz takılarda gerçek 925 ayar gümüş madeni kullanıyoruz. Önceliğimiz gümüş yüzükler olsa da gümüş kolye, gümüş bileklik ve kadınlar için gümüş küpeler de tasarlayarak her takı çeşitine ve daha fazlasına yeni sitemizde yer vermekteyiz.

Erkek takı ağırlıklı marka olarak erkek gümüş yüzük kategorisinde 1300`ün üzerinde gümüş yüzük sunmaktayız. Ama bununla beraber kadın gümüş yüzük ve gümüş alyans kategorilerinde de mevcut olan tasarımlarımızla birlikte 1600`ün üzerinde her biri farklı tasarımlarda gümüş yüzük koleksiyonuna sahipiz. Kendini geliştiren, değiştiren ve yeniliğe açık bir marka olarak trendleri takip edip yeni ürünler tasarlamakla ürün yelpazemizi kalitemizden hiç bir şey kaybetmeden genişletmeyi hedefliyoruz.

Erkek Gümüş Yüzük Modelleri

Bildiğimiz gibi erkek modasında takı kullanımı bir zamanlar durgunluk döneminden geçse de son bir kaç yıldır yeniden gündeme gelmiştir. Yüzüklerin en trend takı olduğu bu günlerde ise erkek gümüş yüzükler yüksek talep görmeğe başlamıştır.

Diriliş Takı olarak müşterilerimize sunduğumuz geniş ürün yelpazemizin büyük bir kısmını erkek gümüş yüzükler teşkil ediyor. Kendi içinde sürekli değişen ve yenilenen tasarımlarıyla erkek gümüş yüzük modelleri için çok geniş kategoriler sunuyoruz. Bu yüzükleri farklı kategorilerde oluşturmamızdaki amacımız müşterilerimizin istediği ürünlere kolayca ulaşabilmesini sağlamaktır. Aynı zamanda bütün gümüş yüzükleri bir araya getirdiğimiz gümüş yüzük kategorimizde de mevcut bütün ürünleri bir arada inceleyebilirsiniz.

 

MUTLAKA OKUYUN >> Yüzük Küçültme

 

Yüzük trendlerine döndüğümüzde ise bu dönem en çok kullanılan yüzük modellerinin taşlı yüzük modelleri olduğunu görebiliriz. Diriliş Takı sitesinde de erkek gümüş yüzük kategorisinin en başında taşlı yüzük modelleri yer almaktadır. Bu yüzük modelleri içerisinde yeni trendlere uygun modellerle beraber geleneksel erkek yüzük modelleri de mevcuttur. Böylece hem geleneksel tarzda takı kullanmayı tercih eden müşterilerimizin hem de daha modern tarzı seven trendlere uyum sağlayan müşterilerimizin zevklerine hitap ediyoruz.

Sitemizde sizlere sunduğumuz sekiz çeşit doğal taştan tasarlanmış farklı çeşitlerdeki gümüş yüzük modelleri tercih ettiğiniz zaman sadece parmağınızı süsleyen bir aksesuara sahip olmazsınız, aynı zamanda doğal taşların mistik ve iyileştirici özelliklerinden de yararlanabilirsiniz.

Taşsız Yüzükler ise kendi içlerinde çok özel motif ve sembolleri barındırıyor. Tamamı 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş taşsız yüzükler, siyah zemin üzerine Türk ve İslam kültüründe çok önemli ve anlamlı sembol ve motiflerin işlenmesi ile oluşturuluyor.

Aynı zamanda bu sembol ve motifleri bir arada kullanmakla konsept oluşturup erkek gümüş yüzük kategorisinde kendine has tasarımlarıyla ay yıldız yüzükler, osmanlı yüzükler, başparmak zihgir yüzükleri, çerkes yüzükleri, türk yüzükleri, asker ve polis yüzükleri  ve hayvan figürlü yüzükler tasarlayarak beğeninize sunuyoruz.

Kadın Gümüş Yüzük Modelleri

Sitemizde sunduğumuz kadın gümüş yüzükleri  erkek yüzük modelleri kadar çok geniş ürün yelpazesine sahip olmasa da ürettiğimiz her ürün kendi zerafeti ve tasarımıyla göz okşamaktadır.

Kadın yüzük modelleri esasen taşlı yüzüklerden oluşmaktadır. Bu yüzükler her kadının çok sevdiği ve tercih ettiği tektaş, tria beştaş, tamtur ve baget taşlı yüzüklerdir. Bunların dışında günlük kullanım için ideal parçalardan olan firuze taşlı yüzükler, minenin zerafetini kullanarak tasarladığımız özel kadın gümüş yüzükler, çok sevilen lotus çiçeği yüzük ve taşsız yüzüklerimiz de kadın müşterilerimizin beğenisini kazanıyor.

Tamamı 925 ayar gümüş madeninden tasarlanmış kadın gümüş yüzük modelleri gümüş, gold ve rose gold renk çeşitleri ve özel tasarımlarıyla şimdi Diriliş Takı online sitesinde ve mağazalarında sizleri bekliyor. 

Gümüş Yüzük Fiyatları

Diriliş Takı olarak 925 ayar gümüş yüzük üretiminde sektörde en kaliteli marka olduğumuzu iddiaa ediyoruz. Ayrıca yetenekli Diriliş Takı ustalarıyla çok özel tasarımlarla farkımızı ortaya koyuyoruz.

Yüksek kalite ve özel tasarımlar vad ederken gümüş yüzük fiyatları için yüksek rakamlar sunmamakla beraber sürekli indirimler ve çeşitli kampanyalar uygulayarak müşterilerimizin istedikleri ürüne rahatça sahip olmasını sağlıyoruz.

Gümüş yüzük fiyatları belirlenirken öncelikle yüzüğün yapıldığı madenin kendi değeri belirleniyor. Yüzüğün üzerine eklenen taşlar, altın kaplamalar, işlenen motif ve desenler de ayrıca düzüğün değerini ve fiyatını belirleryen unsurlardandır.

En güzel gümüş yüzük modelleri ve en uygun gümüş yüzük fiyatları için sizleri şimdi yenilenmiş Diriliş Takı online sitemizi incelemeye ve ürünlerimizi keşfetmeye davet ediyoruz. 

Yeni Yüzük Trendi

Eski inançlara göre yüzüğün her parmağa takılması kabul edilemezdi. Antik zamanlarda yüzük herhangi bir süs eşyası değildi. Yüzük bir sembol olarak kabul edilir, yüzük takmak büyük önem taşırdı. Aynı zamanda yüzüğün takılma şekilleri ülkeye ve dönemin toplum yapısına göre de farklılık gösteriyordu. Böylece yüzüğün hangi parmağa takılması özel bir sembolik anlama sahip olduğu için kişi hakkında birçok bilgiyi kendinde ihtiva ediyordu.

Yüzük, eskiden gelen sembolik anlamını hala koruyor olsa da, kişiler hakkında bilgi verebilme özelliğine hala sahip olsa da Antik dönemden gelen yüzük hakkındaki gelenekler artık özünü kaybetmiştir. Şöyle ki günümüzde yüzük artık her iki elin her parmağına da takılabilir hale gelmiştir.

Özellikle günümüzde her parmağa yüzük takmak trend haline gelmiştir. İster erkek yüzük modelleri isterse de kadın yüzük modelleri artık her parmağa göre yeni tasarımlarla üretiliyor. Bu da aslında yüzük hangi ele takılır sorusunu yanıtlamış oluyor.

 

Erkek yüzük modelleri incelendiğimizde de aslında günümüzdeki erkek yüzük trendlerinin geleneksel modelleri takip ettiğini görüyoruz. Şöyle ki Türk ve İslam kültüründe padişahların mühür yüzüklerini serçe parmaklarına takdığı biliniyor. Diriliş Takı online sitesinde de üzeri hat sanatının ve minenin zerafetiyle işlenmiş serçe parmak yüzükleri bulabilirsiniz. Aynı zamanda zihgir yüzükleri bu gün artık eski işlevselliğini korumasa da aksesuar olarak gündemde ve başparmağa takılıyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR