Gümüş El İşi Alyans

 

Günümüzde gelişen teknolojiyle her ne kadar seri üretim kusursuz tasarımlar ortaya çıksa da el işi takıların yeri her zaman başkadır. Biz de Diriliş Takı olarak sizlere her kategoride 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş farklı modellerde geleneksel çizgilerle el işi takı çeşitleri sunuyoruz.

 

Gümüş Alyans kategorimizde de sizler için çok özel günlerden olan hayatınızda sadece bir kez yaşayacağınız nişan ve evlilik töreninizi anlamlı kılan ve bir ömür mutluluğunuzun, sonsuz aşkınızın sembolü olacak gümüş el işi alyans modellerimizi sergiliyoruz.

 

Alyans, herhangi bir takı değildir. İnsanların hayatını sevdikleri kişiyle birleştirirken takdıkları ve hayatlarının sonuna kadar parmağından asla çıkarmayacağı, dünyadaki en değerli takılardan çok daha değerlidir, evliliğin sihirli bir sembolüdür.

 

Sektörde farklı tasarımlarda çok sayda gümüş alyans modelleri vardır. Ama onların arasında en özelleri gümüş el işi alyans modelleridir. Siz de en değerli hislerin ifadesi, sonsuz aşkın sembolü olan ve hayatınız boyunca hiç çıkarmayacağınız alyansınızı gümüş el işi alyans modellerinden yana kullanabilirsiniz.

 

Gümüş El İşi Alyans Modelleri

 

Diriliş Takı olarak sizlere gümüş alyans kategorimizden en özel alyans koleksiyonumuzu sunuyoruz. Tamamı 925 ayar gümüş madeninden ürettiğimiz bu alyansların her biri Diriliş Takı`nın maharetli ustalarının el emeğidir.

 

Gümüş el işi alyans modelleri bütün zerafeti ve eşsiz desenleriyle göz kamaştırıyor. Gümüşün sahip olduğu doğal parlaklığı el işi desenlerle birleşmiş ve ortaya çok şık ve zarif tasarımlara sahip gümüş el işi alyans modelleri çıkmıştır.

 

Zengin ürün koleksiyonuyla sunduğumuz gümüş alyans modelleri arasında özel yeri olan gümüş el işi alyans yüzükler zarif desenleriyle zamansız tasarımlardır. Bu kategoride hem kadınlar hem de erkekler için farklı modellerde tasarlanan geleneksel ve modern çigzilerde gümüş el işi alyans modelleri bulabilirsiniz.  

 

Erkek Gümüş El İşi Alyans Modelleri

 

Erkekler için tasarlanan gümüş el işi alyans modelleri, Erzurum Kalem İşlemeli Gümüş Alyans modellerinden oluşmaktadır.

 

Erzurum işi kalem işlemeli erkeklere özel gümüş el işi alyans modelleri 7mm, 10 mm ve 12mm olmakla üç farklı boyutta ve dört farklı modelde tasarlanmıştır. 7mm kalınlığında tasarlanmış Erzurum kalem işçilikle desenlerin işlendiği gümüş el işi alyans modellerinden biri üzerine isim yazılmakla kişiselleştirme özelliğine sahiptir.

 

Geleneksel desenlerle süslenmiş, siyah ve gümüş rengin uyumu ile erkeklere özel tasarlanan gümüş el işi alyans modelleri her yaşa ve her tarza hitap etmektedir.

 

Farklı boyutlarda üretildiği için Erzurum Kalem İşlemeli Gümüş Alyans modelleri arasından hem zevkinize hem de parmak yapınıza uygun olarak istediğiniz boyuttaki modeli seçebilirsiniz.

 

Kadın Gümüş El İşi Alyans Modelleri

 

Erkek gümüş alyans modelleri daha sade tasarımlarda olsa da onlardan farklı olarak kadın gümüş alyans modelleri farklı desen ve motif işlemeleri, taş süslemeleriyle çok daha farklı tasarımlarıyla karşımıza çıkmaktadır.

 

Kadınlar için tasarlanan alyanslar ne kadar taş süslemeli veya desen işlemeli olsa da yine de alyanslar her zaman sade tasarıma, minimalist desenleriyle şık görünüme sahiptir.

 

Diriliş Takı olarak tarzından ödün vermeyen kadınlara özel el işi alyansları farklı desenlerle süsleyerek, 14K altın kaplama, gold şerit detaylı, simli ve sade modellerde tasarladık. Her biri tamamen el işi olan kadın gümüş el işi alyans modelleri farklı özellikleriyle her tarza hitap etmektedir.

 

Alyans seçiminde sadelikten yana olan ve takıda tek renk kullanmayı seven kadınlar için tek renk ama yine farklı desenlerle süslenmiş gümüş el işi alyans modelleri tasarlarken, alyansında biraz daha hareket seven, detaylara önem veren, farklı renkleri bir arada kullanmayı seven kadınlar için ise 14K altın kaplama ve gold şerit detaylı gümüş alyans modelleri tasarladık.

 

Son zamanların kadın takı modasında artık tek renk takılar yerine farklı renkteki takıların birlikte kombinlenerek kullanılmaya başlandı ve bu moda kadın gümüş alyans modellerine yansıdı. Böylece artık sadece tek renk gümüş alyans modelleri değil, aynı zamanda gümüş ve altın renklerin bir arada kullanıldığı alyanslar tasarlanmaya başlandı.

 

Kadın gümüş el işi alyans modellerinde de bu trende uyarak sizler için hem modern hem de klasik çizgilerde alyanslar tasarladık.

 

Gümüş El İşi Alyans Fiyatları

 

Diriliş Takı olarak gümüş el işi alyans kategorimizde sizlere her biri farklı özelliklere sahip birçok farklı modelde kadın gümüş alyans modelleri ve erkek gümüş alyans modelleri sunuyoruz. Bu nedenle de gümüş el işi alyans fiyatları sabit olmamakla her biri sahip olduğu tasarım özelliklerine göre değişmektedir.

 

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki el işi takılar seri üretim takılardan farklı olarak el emeğine dayandığı için çok daha değerlidir ve diğer ürünlere nazaran daha yüksek rakamlara sunulmaktadır. Gümüş el işi alyans modellerinin de her biri Diriliş Takı yetenekli ustalarının el emeğidir.

 

Gümüş el işi alyans fiyatları belirlenirken de önceliğimiz bu alyans modellerinde kullanılan el emeği, işleme ve süslemelerdir. Erkeklere özel tasarladığımız Erzurum Kalem İşlemeli Gümüş Alyans modelleri bunun en bariz örneğidir. Bu alyans modelleri yüksek el işçiliğine sahip modellerdir. Bu nedenle de Erzurum Kalem İşlemeli Gümüş Alyans fiyatları daha yüksek rakamlara sunulmaktadır.

 

Kadınlara özel tasarlanmış gümüş el işi alyans fiyatları ise belirlenirken 14K altın kaplama detaylar, el işi desenler ve süslemele detayları göz önünde bulunduruluyor.

 

Diriliş Takı olarak her zaman olduğu gibi bu kategorimizde de sizler için tasarladığımız gümüş alyans modellerinde en kaliteli 925 ayar gümüş madeni kullanıyoruz. Kaliteli ve özel tasarımlı ürünler sunarken her zaman en uygun rakamlar belirlemeye çalışıyoruz. Gümüş el işi alyans fiyatları için de müşterilerimizi düşünerek en uygun rakamlar belirledik.

 

Siz de hem kaliteli gümüş alyans almak hem de en uygun gümüş alyans fiyatları arıyorsanız Diriliş Takı en doğru seçim olacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR