Tekli Gümüş Alyans

 

Her dönemin çok popüler değerli madenlerinden olan gümüş madenine artık alyans modellerinde de rastlanmakta, son zamanların en trend alyans modelleri artık gümüş madeninden üretilmektedir.

 

Günümüzde artık evlenmek isteyen çiftlerin alyans seçimleri hiç tartışmasız gümüş alyans modellerinden oluyor. Gümüş alyans modelleri erkekler ve kadınlar için ayrı ayrılıkta tekli, birlikte aynı modeli kullanmak isteyen çiftler için ise erkeğe ve kadına göre birkaç farklı dokunuşlarla çiftli olarak tasarlanmaktadır.

 

Diriliş Takı da hem kadınlar hem de erkekler için en kaliteli 925 ayar gümüş madeninden ürettiği, birbirinden şık tasarımlara sahip zengin ürün koleksiyonuyla el işi, çiftli ve tekli gümüş alyans modellerini sunuyor. Şimdi siz de Diriliş Takı`dan alacağınız alyanslarla nişan ve nikah törenlerinizi çok daha anlamlı yapabilirsiniz.

 

Tekli Gümüş Alyans Modelleri

 

Söz, nişan ve nikah yüzükleri olarak da bilinen gümüş alyans modelleri diğer yüzüklerden farklı olarak genelde çifli olarak tasarlanmaktadır. Çiftler hayatlarını birleştirirken aşklarının simgesi olan alyansları aynı modelde alıp birlikte takmayı tercih ediyorlar. Farklı zevklerde olanlar veya başka nedenlerden dolayı bazı çiftler tekli gümüş alyans modelleri de tercih etmektedir.

 

Tekli alyans modelleri hem kadınlar hem de erkekler için farklı tasarımlarda üretilmektedir. Diriliş Takı olarak biz de sizlere ayrı ayrılıkta hem erkeklere hem de kadınlara özel ürettiğimiz, çok şık tasarımlara sahip 100`ün üzerinde tekli gümüş alyans modelleri sunuyoruz.

 

Tekli gümüş alyans modellerimizin her biri farklı özelliklerdeki tasarımlarıyla farklı zevklere ve tarzlara hitap etmektedir. Kadınlara özel tasarlanan tekli gümüş alyans modelleri diğer takı çeşitlerinde de olduğu gibi farklı taş, motif ve desenlerle süslenirken, erkek alyans modelleri ise daha sade  ve yalın tasarımlara sahiptir.

 

Tekli Erkek Gümüş Alyans

 

Gümüş madeni erkeklerin tüm dönemlerde takılar en çok tercih ettiği değerli maden olmuştur. İslam dini açısından da erkeklerin gümüş takı kullanması doğru bulunmakla beraber son dönemlerde modayla da ilgili olarak gümüş herkesce sevilmekte ve kullanılmaktadır. Dolayısıyla erkeklerin gümüş alyans kullanması yeni bir moda değildir.

 

Bazen erkekler alyans takmayı sevmeyebilir veya tercih etmeyebilirler. Ama Diriliş Takı, erkek müşterileri için öyle özel ve birbirinden farklı tasarımlara sahip tekli gümüş alyans modelleri sunuyor ki bu gümüş alyans modelleri  şık işlemeleri ve göz alıcı görünümleriyle alyans takmayı tercih etmeyen erkeklerin bile çok beğeneceği modellerdir. 

 

Diriliş Takı olarak erkeklere özel tasarladığımız tekli gümüş alyans modellerinin her biri en ince detayına kadar düşünülmiş ve en kaliteli 925 ayar gümüş madeninden üretilmiştir. Günlük hayatta rahat bir şekilde ister klasik isterse de günlük spor tarzla kombinlenebilecek erkek gümüş alyans modelleri her tarza, her zevke ve her yaşa hitap etmektedir.

 

Örgü Model Gümüş Alyans, Yaprak Model Gümüş Alyans ve Burgu Model Gümüş Alyans modelleri siyah zemin üzerine üç boyutlu desen işlemeleriyle çok şık ve modern bir tasarıma sahiptir.

 

İstiklal Marşı Gümüş Alyans modeli ise erkeklere özel tasarlanan tekli gümüş alyans modelleri arasında en özelidir. Bu bu alyans modeli İstiklal marşının ilk dört mısrası üç boyutlu şekilde yazılarak tasarlanmıştır. Hatta bu modeli evli veya nişanlı olmayan biri de çok rahat bir şekilde kullanabilir.

 

Kral gümüş alyans modelleri ise erkeklerin en çok tercih ettiği modellerdendir. Kolye ve bileklik olarak erkeklerin çok kullandığı ve her tarzla kombinlenebilen, her dönemin erkek takılarında kullanılan ve klasikleşmiş kral örgü şimdi erkeklere özel tasarlanmış tekli gümüş alyans modellerinde de seviliyor.  

 

Tekli Kadın Gümüş Alyans

 

Kadınlar için üretilen tekli gümüş alyans modelleri erkek alyans modellerine nazaran bazen taşlı, bazen motiflerle süslenmekte ve farklı renk seçenekleriyle karşımıza çıkmaktadır.

 

Diriliş Takı olarak müşterilerimizin farklı zevklerine hirap etmek adına tekli gümüş alyans kategorimizde kadınlar için farklı renk ve desen seçenekleriyle kadın gümüş alyans modelleri sunuyoruz. Online sitemizi incelerseniz kadınlara özel tasarlanan tekli alyanslar arasından sevdiğiniz kadının zevkini ve tarzını yansıtan gümüş alyans modelini bulabilir, bu alyansla ilişkinizi bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

 

Kadınlara özel tekli gümüş alyans modelleri gümüş, rose ve gold olmakla üç farklı renkte tasarlanmıştır. Farklı zevklere hitap eden kadın gümüş alyans modelleri aynı zamanda farklı desen ve motiflerle de süslenmiştir.

 

Genel olarak sade tarza sahip ve alyans seçiminde sade olmak isteyen kadınlar için tamamı 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş tek renkli tekli gümüş alyans modelleri ideal seçim olacaktır. Sade tasarıma sahip bu alyanslar da yine üzeri şerit motifi, çiçek desenleri işlemeli, burgu deseni, çizgi deseni, nokta motifi, baklava desen, el işi desen, yaprak deseni, kare motifi, sonsuzluk motifi, kalp ritmi gibi farklı işlemelerle süslenmiştir.

 

Biraz daha hareketli ve parıltılı alyans isteyen kadınlar için ise simli, gold şetir detaylı, 14K altın kaplamalı her biri çok şık tekli gümüş alyans modelleri tasarlanmıştır.

 

Tekli Gümüş Alyans Fiyatları

 

Evlilik hazırlıkları maliyetli olduğu için alyans seçiminde gümüş alyans modelleri en ideal seçimdir. Alyans seçiminde önemli olan onun hangi madenden üretilmesi ve maliyeti değil, ifade ettiği anlamdır. Gümüş alyans fiyatları uygun olduğu için de evlilik yolunda ilerleyen çiftler artık seçimlerini gümüşten yana kullanmaktadırlar.

 

Gümüş alyans fiyatları uygun olmakla beraber gümüşün kendinden doğal parlaklığı ve şık görünümü de tercih edilmesine sebep olmaktadır. Aynı zamanda kolay işlenebilir olması gümüşü kuyumcuların da en sevdiği değerli madenlerden birine çevirmiştir.

 

Tekli gümüş alyans fiyatları öncelikle gümüş madeninin kalitesine ve yüzüğün ağırlığına göre belirlenmektedir. Bununla beraber her alyansın farklı tasarım özellikleri vardır. Desen ve motif işlemeleri, el işi detaylar, gold detaylar, 14K altın kaplama gibi detaylar tekli gümüş alyans fiyatları belirlemede dikkate alınanan özelliklerdendir.

 

Her gümüş alyans modelinin farklı özelliklerinin olmasına, her birinin en kaliteli 925 ayar gümüş madeninden üretilmesine rağmen Diriliş Takı olarak sizlere en uygun tekli gümüş alyans fiyatları belirliyor, bunun yanı sıra online sitemizde indirim kampanyaları uygulayarak sizlere daha uygun fiyatlarda ürünler sunuyoruz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR