ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kadın Takı Seti

 

Gümüş takılar, kadınların ve erkeklerin hem günlük kombinleri hem de özel günlerde, davetlerde takım elbiseleri ve şık gece elbiselerinin tamamlayıcı parçasıdır. Tercihe ve tarza göre takılar, tek tek kombinlenerek veya set halinde kullanılmaktadır. Her kıyafete uygun tek parça halinde takıları kombinlemek daha zordur ve zaman ister. Ama takı setleri iki, üç hatta dört parçadan oluşmakla birbiriyle uyumludur ve kıyafetlerle kombinlenmesi daha kolaydır. Set dedikte ise akla ilk kadın takı seti gelir ve sektörde de daha fazla çeşitte karşımıza çıkar.

 

Kadınlar için takı setleri günlük kullanıma uygun ve şık davetlerde kullanıma uygun olmakla iki farklı tarzda tasarlanmaktadır. Son zamanların en çok sevilen değerli metallerinden olan 925 ayar gümüş madeni ile ise bu iki farklı tarzı bir arada yakalamak mümkündür. Artık gümüş madeninden üretilmiş gümüş bayan takı setleri hem günlük hem de özel günlerde kullanıma uygundur.

 

Gümüş takılar, kadınların artık vazgeçilmezleri arasında gelmektedir. Kadınlar uygun fiyata aldıkları çok şık tasarımlara sahip kadın gümüş takı ve parlak taşlarla süslenmiş farklı tarzlardaki  gümüş takı seti modelleri ile her zaman her yerde şıklığı yakalabiliyorlar.

 

Diriliş Takı olarak biz de şıklığından ve tarzından ödün vermeyen, zevk sahibi kadın müşterilerimiz için birbirinden şık tasarımlara sahip farklı tarzlarda kadın gümüş takı seti modellerimizi sizlere sunuyoruz.

 

Gümüş Takı Seti Modelleri

 

Kadınlar için tasarlanan diğer her takıda olduğu gibi takı setlerinde de fazlasltka çeşit sunulmaktadır. Şöyle ki gümüş setler kadınların farklı tarzları göz önünde bulundurularak tasarlanmakta, böylece her yaşa her tarza ve her zevke hitap etmektedir.

 

Sitemizde sizlere geniş ürün yelpazesiyle sunmakta olduğumuz kadın setlerimizle her taştan ve her tarzdan olan kadınların stilini tamamlıyor, girdikleri her mekanda dikkatleri üzerine çekmesine ve şıklık yarışında rakipsiz olmalarına yardım ediyoruz.

 

Diriliş Takı ekibi olarak bayan gümüş takı setleri modelleri tasarlarken kadın takı modasını ve sektörü takip ederek sizlerin istekleriniz doğrultusunda en şık ürünleri tasarlamayı hedefliyoruz. Bu nedenle de kadın takı setlerimizi gümüş üçlü set, gümüş gerdanlık set ve gümüş lotus setler olmakla üç farklı kategoride sizlere sergiliyoruz.

 

Üç farklı kategorinin yanı sıra kadın takı seti kategorimizde aynı modelde tasarladığımız tekli kolye, bileklik ve küpe modellerini de kendimiz kombinleyerek sizlere farklı kombin önerileri de sunuyoruz. Kanatlı kalp motifli kolye küpe seti, bileklik ve kolyeden oluşan silver ve gold olmakla iki farklı renkte Kardelen Çiçeği Mor Taşlı Kadın Gümüş Set ve Kardelen Çiçeği Zirkon Taşlı Kadın Gümüş Set, kolye ve küpeden oluşan Zirkon Taşlı Çiçek Model Gümüş Set ve Rose Çınar Taşsız Gümüş Bayan Set bu setlerdendir. Dilerseniz sizlere geniş ürün yelpazesiyle sunduğumuz kadın kolye, bileklik, yüzük ve küpe modelleri arasından kadın gümüş takı seti modelinizi kendiniz oluşturabilirsiniz.

 

Gümüş Üçlü Takı Seti

 

Kadın setler ikili, üçlü ve dörtlü modellerde sunulmaktadır. Diriliş Takı`da sizlere sunduğumuz set modelleri esasen taşlıdır, gümüş küpe, kadın gümüş kolye, kadın gümüş yüzük olmakla üç parçadan oluşmaktadır.

 

Renkli taşlarla süslenmiş rose, gold ve silver olmakla üç farklı renkten tasarladığımız gümüş üçlü takı setleri hemen her kombine uyabilecek tarzdadır. Bu şık setlerle dilerseniz işe giderken günlük casual tarzınızı harekelendirebilir, dilerseniz de şık bir davette ışıldayabilirsiniz.

 

Setlerde esasen zirkon taşı tercih edilse de burada nazar boncluklu Yuvarlak Lapis Taşlı Gümüş Bayan Set, Kare Lapis Taşlı Gümüş Bayan Set ve Turkuaz Taşlı Bayan Gümüş Set müşterilerimizin dikkatini çekmektedir. Zirkon Taşlı Kadın Gümüş Set, Baget Taşlı Gümüş Bayan Set, Kalp Tektaş Kadın Gümüş Set, Damla Tektaş Kadın Gümüş Set ve bu tarzda tasarlanmış birçok gümüş üçlü set hem günlük hem de özel günler için kullanıma uygunken, Montürlü Elmas İşlemeli Kadın Gümüş Set, Damla Elmas Montürlü Kadın Gümüş Set, Mavi Taşlı Rose Kadın Gümüş Set gibi modellerimiz daha ışıltılı ve ihtişamlı tasarımlarıyla şık abiyelerle ve gece elbiseleriyle kombinlenmeye daha uygundur.

 

 

Gümüş Gerdanlık Seti

 

Küpe, gerdanlık, bileklik ve kolye olmakla dört parçadan oluşan gerdanlık setlerinin her birini özenle ve sevgimizi katarak sizler için tasarladık.

 

Diriliş Takı`da bulabileceğiniz özel günler için tasarlanmış gümüş gerdanlıklar mükemmel tasarımı ve göz alıcı ışıltısıyla sizi kendisine hayran bırakacaktır. Beştaş Kadın Su Yolu Gümüş Seti ışıltısı ve ihtişamlı tasarımıyla, Gümüş Su Yolu Düğün Seti, İkili Çiçek Yolu Gümüş Kadın Düğün Seti sadeliği ve zerafetiyle düğünlerde zarif gelinleri süsleyecektir.

 

Gümüş Lotus Set

 

Kadınlar için tasarlanan gümüş setler içerisinde son zamanların en çok sevilen modeli lotus çiçeği setlerdir. Lotus çiçeğinin hikayesinden ilham alarak tasarladığımız pembe ve mor renklerdeki gümüş lotus çiçeği takı seti zerafeti ve hikayesi ile bir kadına verilebilecek en anlamlı hediyelerden biri olacaktır.

 

Gümüş Seti Fiyatları

 

Gümüş setler kadınların farklı tarzlarını yansıtabilmek adına farklı tasarımlarda üretilmektedir. Her setin kendine has özelliği vardır. Setlerin  fiyatları da her ürünün özelliğine göre değişmektedir.

 

Diriliş Takı olarak sizlere sunduğumuz üç farklı kategorideki kadın takı setlerinin her biri farklılık göstermektedir. Öncelikle şunu söylemeliyiz ki gümüş set fiyatları bu setleri süsleyen değerli taşlar ve modele ve el işine göre belirlenmektedir. Özellikle üçlü gümüş setlerde bu fiyatlar her modele göre değişmektedir.

 

Kadın gümüş setleri arasında gümüş gerdanlık seti fiyatları en yüksek rakamlara sunulmaktadır. Bu setlerde fiyatı belirleyen en önemli unsur ince el emeği ve değerli taşlarıdır. Lotus setler ise naif tasarımıyla uygun fiyatlı setlerimizdendir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR